Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Madonna di Campiglio


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cze

Dzisiaj najlepsiejszy dzień. Nogi bolały wczoraj, dzisiaj do dupy wchodzą.

super śnieg, jazda idealna. Właśnie wróciłem, jazda po ćmoku super. Zaliczone Pinzolo, zawodnicy PŚ w telemarku śmigali po trasach. @Marxx74 życzę powodzenia, miałem wrażenie że to mistrzostwa Francji.

Zjechaliśmy 80 km - nie wiem czy to dużo, ja mam dość. W sumie 2 piwka na szlakach i pizza pękła.

pozdro

 


IMG_3197.thumb.jpeg.745947a17bc3a1cc44a3f28b855b078c.jpeg

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekbtlA jak jesteście w okolicy to zapraszam do kibicowania w weekend - alpejskie wiewiórki szepczą po lasach, że może kibiców trochę się zjedzie : wszak to debiut krajowy na poziomie FIS o PŚ nie wspominając .. a ja wtedy na pizzę zapraszam :). A co wyjdzie to wyjdzie - sport to sport. Podchodzimy do tematu nie z wiarą, nie z nadzieją tylko świadomi tego ile pracy do tej pory Curex i pracujące z nią osoby włożyli. Stok technicznie wygląda na solidny - jutro skosztujemy :) [a później pizza ;) ]

M.

 

Edytowane przez Marxx74
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto mnie natchnął? Ale po kolei.  Zastanawiałem się nad poszerzeniem swojej działalności sportowej. Byłem już blisko squasha, ale po głębszej analizie doszedłem do wniosku, że lepiej poświęcić czas na poprawę paru elementów w tenisie ziemnym, a konkretniej grę przy siatce, wolej, smecz i  drugi serwis niż rozdrabniać się na kolejny sport "rakietowy". Wyszło na to, że pozostało mi rozwinąć umiejętności narciarskie o kolejną konkurencję. Sprzęt dotrze do mnie tuż przed świętami, a w zasadzie jego część, chyba ta najistotniejsza...

PSX_20231210_103848.thumb.jpg.d20fc73aee4e649dbb8cc4ecfb46f338.jpg

Z telemarkiem pierwszy raz na żywo spotkałem się ze 20 lat temu na Medvedinie w Spindleruv Mlyn. W puchu który wtedy akurat był, jazda dużej grupy telemarkowców wyglądała przyjemnie i zachęcająco dla oka. Do kompletu sprzętu brakuje butów, skiturowe się nie nadają. Wszelkie sugestie mile widziane, jakby coś to rozmiar 26-26,5. Wsparcie duchowe czy techniczne również mile widziane. @Marxx74 dobrze, że nie ma ciśnienia na wyniki, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiek Zu. Dwa przykłady z APŚ. Janica Kostelic nie od razu wchodziła do czołówki, kilka miesięcy walki było zanim  zauważono Jej talent, ale prawdą też jest, w wieku juniorskim biła wszystkie swoje rywalki. Jej brat Ivica na sukcesy musiał czekać o wiele dłużej ( kontuzje też nie pomogły). Miałem możliwość oglądać pierwsze zawody w wykonaniu Mikaeli Shiffrin  APŚ  (Spindleruv Mlyn). I w gigancie i slalomie do 30 nie miała szans awansować, w kolejnym roku wszyscy już ją rozpoznawali. Pozdrawiam.

PS. @marekbtl przepraszam za rozwalanie Twojej relacji z pięknych gór, zrozum to tylko z zazdrości. Nie dość, że pięknie i bez tłoku to w tych stronach nigdy nie jeździłem. Oczywiście kontynuuj wątek dalej, może żółć mnie nie zaleje.

Edytowane przez marionen
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marxx74 napisał:

@marekbtlA jak jesteście w okolicy to zapraszam do kibicowania w weekend - alpejskie wiewiórki szepczą po lasach, że może kibiców trochę się zjedzie : wszak to debiut krajowy na poziomie FIS o PŚ nie wspominając .. a ja wtedy na pizzę zapraszam :). A co wyjdzie to wyjdzie - sport to sport. Podchodzimy do tematu nie z wiarą, nie z nadzieją tylko świadomi tego ile pracy do tej pory Curex i pracujące z nią osoby włożyli. Stok technicznie wygląda na solidny - jutro skosztujemy :) [a później pizza ;) ]

M.

 

Chyba Was widziałem, ale nie dogoniłem😀

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marxx74 napisał:

Może będę coś wiedział po spotkaniu oficjalnym o 17. Oczywiście dam znać.

M.

Dawaj znać jak poszło Zu. W chuj dobrze jeżdżą. Myślałem że jestem mocny, na myśleniu zostało😃.Może nie nasmarowane narty….😉. Się pocieszam. 3mam kciuki za wynik. 
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...