Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja sezon 23/24


moruniek

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, tresor napisał:

Mam co prawda karnety na jutro (wliczone w nocleg), ale chyba sobie daruję. Ma być jeszcze cieplej, więc w sumie po co się męczyć?

Rano będzie solidnie przymrożone, już jest na szczycie -3C i bezchmurna noc.

21 godzin temu, Jeeb napisał:

znawcy Chopoka napiszcie czy jest jakiś termin aby pojeździć na pustych trasach i kolejkach ?

Cały kwiecień  jasna-chopok

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcinn napisał:

Dokładni na stoku dziś pustki

Rano było równo ,twardo

 Teraz termy 🙂 i 🥃

 

Za to ich uwielbiam. Żona również.

p.s.

Czy ktoś wie czy już definitywnie wycofali się z planu rozbudowy ośrodka (druga kanapa i nowe trasy), rozbudowa term ?

p.s.2

Panuję tam jeszcze pojechać w tym sezonie jak się nie zamkną. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lexi napisał:

Nic Ci sie nie stało?.. Kamera OK?

Chłopie ja na Chopoku w życiu nie byłem. Takie rzeczy tylko w kinie lub na yt. Kamery też nie posiadam, ani nie posiadałem.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sebek napisał:

Dzień dobry Bachledka. 8:50 na parkingu 10 samochodów i jedna szkółka. Temp +4, lekki deszczyk.

 

Pogoda robi swoje. Gdy byłem tam ostatnio 10 stycznia, mimo środku tygodnia i braku ferii, przed 9:00 parking był mocno nabity, a im później tym gorzej. Był jednak lekki mróz i pełna lampa. Aktualnie to już dożynki narciarskie, choć normalnie sezon trwałby jeszcze co najmniej miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji odnośnie mojego pierwszego wyjazdu Bachledovej Doliny.

Rano do godziny 11 lekki deszcz (chwilami padało mocniej co utrudniało jazdę). Później fajnie bez deszczu, jazda na bieżąco. Warunki jak na tą pogodę uważam za bardzo dobre. Ogólnie kilka przetarcia na trasach, wszystkie do ominięcia. Najmniej śniegu i najwięcej przetarć na trasie nr.1, przed końcem zwężenie do szerokości ratraka.

Najwięcej śniegu na 7 i tam też najlepsze warunki przez cały dzień, bark przetarć. Na moje oko miejscami nawet 1m śniegu.

Trasy 3, 4 i 6 też ok z pojedynczymi przetarciami.

 

IMG_20240223_103053.jpg

IMG_20240223_140120.jpg

IMG_20240223_101913.jpg

IMG_20240223_105430.jpg

IMG_20240223_104451.jpg

  • Like 9
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sebek napisał:

Kilka informacji odnośnie mojego pierwszego wyjazdu Bachledovej Doliny.

Rano do godziny 11 lekki deszcz (chwilami padało mocniej co utrudniało jazdę). Później fajnie bez deszczu, jazda na bieżąco. Warunki jak na tą pogodę uważam za bardzo dobre. Ogólnie kilka przetarcia na trasach, wszystkie do ominięcia. Najmniej śniegu i najwięcej przetarć na trasie nr.1, przed końcem zwężenie do szerokości ratraka.

Najwięcej śniegu na 7 i tam też najlepsze warunki przez cały dzień, bark przetarć. Na moje oko miejscami nawet 1m śniegu.

Trasy 3, 4 i 6 też ok z pojedynczymi przetarciami.

 

Tam warto jechać na pogodę, jest widokowo. Wręcz malowniczo.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, moruniek napisał:

Tam warto jechać na pogodę, jest widokowo. Wręcz malowniczo.

Dokładnie, chociaż dziś pokazywały się góry, jednak to nie to samo co przy błękitnym niebie. Następnym razem będę celował w pogodę. Teraz miałem karnet do wykorzystania a patrząc na prognozy pogody to nie chciałem dłużej czekać..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...