Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, cyniczny napisał:

Na stronie podają:

"Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych otwarcie ośrodka zaplanowane jest na 13.12.2019 r." 

Więc trudno powiedzieć:-)

to się nazywa wyjście awaryjne, jakby co, to zawsze można zwalić na niekorzystne warunki atmosferyczne i niewystarczające modły posiadaczy karnetów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Stary bywalec napisał:

W tamtym sezonie rozpocząłem jazdę 1.12.

Teraz będzie miesiąc w plecy...........

A konkretnie to gdzie ?  Byłem tam na turach i biegowo kilka razy od początku grudnia i np. 7 i 4 i Kopa w dniu 14.12.2018 około 13:00 wyglądały tak:
IMG_1358.thumb.JPEG.a7743c7a0ceb6f817b66acc9286ebe18.JPEGIMG_1360.thumb.JPEG.845b6383ec756acf6750176ded7fdead.JPEG  

IMG_1364.thumb.JPEG.92b47f467638eefe7ab7983196257f73.JPEGIMG_1407.thumb.JPEG.0325c9e4944e773b83f3be4d9736c77e.JPEG

 

 

Pozdrawiam

mirekn

Edytowane przez mirekn
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Fischer_Man napisał:

Ich system miał w 5 dni naśnieżyć 80% tras w ośrodku. Z mitów to tyle.

Z faktów: mrozów było 7 dni, naśnieżone jest jakieś 35% tras(biorąc pod uwagę dane z ich mapki 6.12.2019), wody w zbiorniku styknie im na jakieś 3-4 dni śnieżenia.

Czas budowy się skończył i chyba można zacząć się rozliczać z tych mitów. Mitomani potrzebują 2-3 zbiorniki wody i około 14 dni mrozów na naśnieżenie tych 80% tras.

Taa,  a bsa miało startować w listopadzie. Przecież wiadomo, że to sciema z smr i bsa. Co z tego że systemy są jak jeszcze ekonomia po drodze.

W te 5 dni w szczyrku nasniezyli tyle co na chopoku, więc jak dla mnie good job.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fb zadałem kilka dni temu pytanie : a czy wody starczy? Oczywiście nabrali ...wody w usta . Innym odpowiadali a moje pytanie pozostało bez echa.

Odpowiadając na pytanie powyżej: 1.12.2018. zaczynałem na BSA . Była od 1.12 właśnie otwarta . Nie wiem czy opłaca się ta sprytna sezonówka - znowu od stycznia zaczną się tłoki jak cholera....... . Liczyłem na w miarę spokojną jazdę tak do świąt .

Edytowane przez Stary bywalec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Stary bywalec napisał:

Na fb zadałem kilka dni temu pytanie : a czy wody starczy?

przecież na @andy-w zdjęciu widać wyraźnie że wody w zbiorniku  jak na lekarstwo a od niedzieli temp. w górę

https://www.bergfex.at/czyrna-solisko/wetter/

https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-szczyrk,cId,34803

 

 

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Jeeb napisał:

przecież na @andy-w zdjęciu widać wyraźnie że wody w zbiorniku  jak na lekarstwo a od niedzieli temp. w górę

https://www.bergfex.at/czyrna-solisko/wetter/

https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-szczyrk,cId,34803

 

 

co tam niedziela, przecież otwarcie jest w 13-go w piątek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, andy-w napisał:

tak to wyglądało wczoraj w SMR

 

20191208_112608.jpg


Ale ten budynek jest masakrycznie brzydki. Całości dopełnia jeszcze ta buda przy wyciągu. Dlaczego w Polsce nie da się budować ładnie? W Alpach nawet budki wyciągowych są najczęściej zrobione tak, żeby jak najbardziej wtapiać się w otoczenie lub chociaż nawiązywać do lokalnych tradycji architektury... Nie wspominając już o knajpach. Po prostu myśli się tam o ładnej architekturze i designie. W Polsce wszystko stawia się po linii najmniejszego oporu. Z najtańszych materiałów, z projektem jak z katalogu za 50 zł itd. Wg mnie jest to niszczenie gór...

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, laryzbyszko napisał:


Ale ten budynek jest masakrycznie brzydki. Całości dopełnia jeszcze ta buda przy wyciągu. Dlaczego w Polsce nie da się budować ładnie? W Alpach nawet budki wyciągowych są najczęściej zrobione tak, żeby jak najbardziej wtapiać się w otoczenie lub chociaż nawiązywać do lokalnych tradycji architektury... Nie wspominając już o knajpach. Po prostu myśli się tam o ładnej architekturze i designie. W Polsce wszystko stawia się po linii najmniejszego oporu. Z najtańszych materiałów, z projektem jak z katalogu za 50 zł itd. Wg mnie jest to niszczenie gór...

Na prawdę sądziłeś że bratysławczak zadba o polski krajobraz, estetykę itd ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, laryzbyszko napisał:


Ale ten budynek jest masakrycznie brzydki. Całości dopełnia jeszcze ta buda przy wyciągu. Dlaczego w Polsce nie da się budować ładnie? W Alpach nawet budki wyciągowych są najczęściej zrobione tak, żeby jak najbardziej wtapiać się w otoczenie lub chociaż nawiązywać do lokalnych tradycji architektury... Nie wspominając już o knajpach. Po prostu myśli się tam o ładnej architekturze i designie. W Polsce wszystko stawia się po linii najmniejszego oporu. Z najtańszych materiałów, z projektem jak z katalogu za 50 zł itd. Wg mnie jest to niszczenie gór...

Przecież ten budynek wpisuje się w lokalne tradycje architektury. Szczyrk jest brzydki i nijaki, więc budynek pasuje idealnie. 

A poza tym moim zdaniem nie jest tak źle. Co nie oznacza że jest dobrze.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czesio napisał:

Na prawdę sądziłeś że bratysławczak zadba o polski krajobraz, estetykę itd ... :D

W Jasnej postawili parę ładnych apartamentowców do wynajęcia. W zamian za to życzą sobie około 1500 zł za noc. No ale luksus postawienia ładnego budynku musi kosztować:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...