Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Uzupełnienie,

Pierwsze zdjęcie to "ta buda na dole" ;), przelazłem i objechałem parking pod gondolą 3-ką na halę i 1x Kopa 1x Małe ze zjazdami na halę. Potem zjechałem 3-ką pod gondolę ale to już było "dla zasady" - nie polecam (tępy śnieg pod lancami i armatkami i kamole na poboczach, lekkie rany sprzętu). Góra ma podkład zrobiony na całej szerokości. Wszystko cacy przygotowane. Śnieżą intensywnie (wiatr trochę dezorganizuje proces ale bez przesady) z Kopy i Małego fajne zjazdy ;) jeździło nas 4-ro, wszyscy na turach, czyli tłoku specjalnego nie było. Z rozmów z Obsługą na 100% ruszy w weekend Kopa i Małe, jutro mają podjąć decyzję czy przygotują 3-kę na zjazd do gondoli. W nowej knajpie intensywne prace wykończeniowe. 


IMG_3768.thumb.JPEG.466663e0d0bbffc989cf95f1ab6261c5.JPEG    

 

Nie da się jeszcze zjechać w Buczkowicach.

 

Pozdrawiam

mirekn 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mietek napisał:

Ładne zdjęcie a to dużo czy mało Twoim okiem? Widziałeś na żywo jak oceniasz to co wyprodukowali :)

Na wodzie się nie znam ;) widywałem tam więcej ale też mniej. Małe/Kopa do Hali jest podkład na całej szerokości, cały luźny "gruz" ;) związany z glebą, nic się luzem nie wala, wygląda, że było polewane wodą (tak na moje oko) na tym jest już warstwa śniegu, po której fajnie wczoraj pojeździłem plus duże górki śniegu do rozgarnięcia. Te trasy do Hali wg mnie będzie można zrobić na cacy, 3 - ka do gondoli też są ogromniaste pryzmy do rozgarnięcia ale nie wiem czy czasowo dają radę się z tym uporać. W kwietniu też chodziła tylko góra więc myślę, że na open będzie tak samo.

 

Pozdrawiam

mirekn   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, laryzbyszko napisał:

Piękna prowizorka. Że też właścicielowi marki Aperol nie wstyd firmować swoim logo tego czegoś, co wygląda jak hybryda budy bazarowej z lat '90 z zagrodą dla owiec. Niech nam żyje polski design!!!

Trzeba się po prostu napić, żeby przełknąć niektóre cuda architektury B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ostek napisał:

2km trasy na otwarcie, w skali ośrodka niewiele, w skali Beskidów najwięcej otwartych km tras ;)

Jaworzyna to też Beskid tylko Sądecki:). Tam w sobotę będzie chyba ciut więcej. Niewiele ale jednak.

I w Tyliczu też chyba więcej wyjdzie ale to już naciągana statystyka.

Edytowane przez tresor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...