Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Tatita napisał:

Obstawiasz, że Austria też się pozamyka?

Nie ja. "- Pozostaje tylko kwestią czasu, kiedy inne europejskie kraje przyjmą takie same agresywne środki zapobiegania epidemii jak Włochy - powiedział kanclerz Austrii Sebastian Kurz."

Nie będą chcieli popełniać włoskich błędów.

To ich efekt:

1,492 new cases and 133 new deaths in Italy.

Edytowane przez fredek321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2020 o 11:35, pawelb91 napisał:

W związku z poruszonym tematem rezerwacji przed samym wyjazdem mam takie pytanie do @marboru oraz @lski@interia.pl 
Czy nie macie problemów ze znalezieniem noclegów na kilka dni przed wyjazdem w dobrych / sensownych cenach powiedzmy w promieniu około 30 km od stacji w których zamierzacie jeździć?

Zazwyczaj jeździłem sam więc wybierałem dojazd zorganizowany z biurem, od 3 sezonów jeżdżę razem ze znajomym ale noclegów szukamy dużo wcześniej (6-8 miesięcy wcześniej) żeby mieć jakiś wybór i dobrą ofertę. Akurat znajomy ma sztywne ramy czasowe w których może jechać więc szukanie noclegów wcześniej nam pasowało. Na następny sezon szukamy raczej nowych rozwiązań (inny region narciarski), ale noclegi pewnie byłyby też z jakimś wyprzedzeniem, portale typu airbnb czy booking z gumy nie są i tańsze noclegi znikają raczej szybko.

Żadnych problemów,ale ja jestem elastyczny,jak idzie o odległość i standard kwatery ,poza tym nigdy nie jeżdżę nartować na Sylwestra czy najgroźniejsze ichnie ferie-bo po co?W Alpach bywam X,XI,XII i III,IV...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2020 o 20:02, fredek321 napisał:

Możemy obstawiać. Ile będzie za tydzień? >8000 ;)

Niewiele przestrzeliłem. Teraz możemy sprawdzić, czy działania włoskiego rządu są skuteczne.

Jeśli tak to za tydzień będzie mniej niż 35000 przypadków.

Edytowane przez fredek321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pawelb91 napisał:

Już widzę to Bergamo :) Do tego czasu pewnie nic tam nie będzie latać. 

Zależy jak będzie rozwijać się epidemia. Wszystkie odnotowane przypadki w IT: 7375, zmarli 366, śmiertelność równe 5%.

SmartSelect_20200308-184353_Chrome.jpg

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że karwał na Teneryfie jest następstwem ... epidemi, prawdziwej epidemi, to chyba dość wymowne, że mieszkańcy Teneryfy, potomkowie tych, ktorzy przezyli epidemię, kpià z tego bździela, o skiteczności niższej od La Cucarachas, które sa prawdziwym utrapieniem na wyspie.

 

Karwał trwa w najlepsze:

image.png.898d0a3c85988898524461ece8ffe039.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, moruniek napisał:

LOT do 12 marca zawiesza wszystkie rejsy do Włoch

Nie tylko lot.

Wizzair zawiesił w niedzielę do 3 kwietnia połączenia lotnicze Loty z Warszawy, Gdańska i Katowic do Bergamo. Powodem decyzji jest ograniczenie rozprzestrzenienia się koronawirusa – poinformowały linie lotnicze. (onet.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jednym z tych, którzy się nabijali z anulowania wyjazdów do Włoch.

Tydzień temu do Włoch bym pojechał, obecnie już nie.

Do Austrii nadal bym się wybrał, ale czy za kilka dni będzie to aktualne?

Obecnie martwi mnie nie tyle zarażenie wirusem (które uważam za nieuniknione, choć niezbyt groźne), lecz konsekwencje gospodarcze tej epidemii.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy na grypę ktoś umarł w tym roku w Europie? Ktoś coś, jakieś dane :D ? Niech panika trwa. Do Bergamo nie polecę wizzairem to polecę ryianairem, odwołają to polecę do Barcelony,Neapolu,Catanii albo Aten w dobrej cenie :) Szykuje się rewelacyjny rok pod względem odwiedzonych miast :D

  • Like 1
  • Downvote 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...