Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Annaa

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, mysiauek napisał:

Źle to niestety wygląda. 2-4h może mu braknąć. Ajajajaja...

No nic, ja dalej trzymam kciuki. Nie jest tam bardziej płasko albo tylko z górki (żart)? ;) 

460 km w 24 godziny, teoretycznie dla Maćka osiągalne, gdyby wiatr był  z nieco innego kierunku. Najważniejsze, że dotrze do mety blisko limitu, godzina mniej czy więcej, nie ma tak naprawdę znaczenia. Ja Maćkowi dmucham w plecy... a gratulacje zaraz po dotarciu do mety

20210829_095114_capture.thumb.jpg.e5ab27a8d96bf9244e0f9dd4c4bcea3d.jpg

20210829_095114_capture(0).thumb.jpg.6235663d4cc7ee3ca0900465818c51c9.jpg

Dajesz Maciek dajesz, Dżonka czeka na mecie🦵💪🚴‍♂️

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cyniczny napisał:

Zwycięzca Paweł Pieczka na mecie

 

Screenshot_20210829_165015_com.quoord.tapatalkpro.activity.jpg

 

Paweł poprawił swój poprzedni rekord o 1h. Jest już też Michał Wolff, drugie miejsce, swój czas poprawił o ponad 10h.Jakub Szymański pewnie trzeci. I proszę jeszcze Rafał Majka wygrywa etap po niesamowitej ucieczce. 

Ten uśmiechnięty chłopak w czerwonej koszulce stojący obok zwycięzcy, to pomysłodawca, organizator i pierwszy zwycięzca MRDP Daniel Śmieja...

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek pierwszą setkę dzisiejszego dnia pyknął dość szybko. 

Godzinę temu, marionen napisał:

460 km w 24 godziny, teoretycznie dla Maćka osiągalne, gdyby wiatr był  z nieco innego kierunku. Najważniejsze, że dotrze do mety blisko limitu, godzina mniej czy więcej, nie ma tak naprawdę znaczenia. Ja Maćkowi dmucham w plecy... a gratulacje zaraz po dotarciu do mety.

...

Dajesz Maciek dajesz, Dżonka czeka na mecie🦵💪🚴‍♂️

Ja życzę mu żeby zmieścił się w limicie. Bycie poza limitem nie umniejszy wartości osiagnięcia - przynajmniej dla mnie.

Dmuchamy mu w plecy wszyscy.

A on da radę, bo jak on nie da rady to kto tutaj da radę ? :) 

 

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek jedzie nad morzem w deszczu i silnym wietrze wiejącym w twarz. Ma do przejechania jeszcze 310km, do tej pory przejechane 2892km. Teraz będzie zapewne jechał całą noc. Do upragnionego medalu pozostało mu jeszcze ok. 16 godzin i 30 minut.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ziemowit napisał:

Maciek jedzie nad morzem w deszczu i silnym wietrze wiejącym w twarz. Ma do przejechania jeszcze 310km, do tej pory przejechane 2892km. Teraz będzie zapewne jechał całą noc. Do upragnionego medalu pozostało mu jeszcze ok. 16 godzin i 30 minut.

Cześć

 

Żeby było śmiesznie i straszniej jak Maciek jechał MRDP Zachód wtedy odcinek nadmorski pokonywał w drugą stronę w deszczu  silnym zachodnim wietrze...

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

 

Żeby było śmiesznie i straszniej jak maciek jechał MRDP Zachód wtedy odcinek nadmorski pokonywał w drugą stronę w deszczu  silnym zachodnim wietrze...

Pozdrowienia

Niestety dokładnie tak było i tak jest, a z zachodu pewno powieje zaraz jak tylko ukończą ściganie. W ZMRDP zmieścił się w limicie... kto wie powtórka mile widziana, choć naprawdę to nie ma znaczenia, liczy się ukończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mysiauek napisał:

Maciek pierwszą setkę dzisiejszego dnia pyknął dość szybko. 

Ja życzę mu żeby zmieścił się w limicie. Bycie poza limitem nie umniejszy wartości osiagnięcia - przynajmniej dla mnie.

Dmuchamy mu w plecy wszyscy.

A on da radę, bo jak on nie da rady to kto tutaj da radę ? :) 

 

Cześć

Wiesz myślę, że celem Maćka jest zmieścić się w limicie. Więcej, gdyby się nie zmieścił sądzę, że uzna cel za niezrealizowany.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, MarioJ napisał:

Nie jeździ na rowerze, ale też się włączył do kibicowania.

Mnie też zaczęło rajcować czy Johnny zmieści się w limicie. Trzymam kciuki. 🙂

A czemu nie? Większość Polaków raczej na nartach nie skacze, więc tu mamy podobną sytuację. ;)

Co do samej jazdy to niestety poległem przy zakupie roweru. Nawet uzbierałem 10k, ale kupić coś sensownego graniczy z cudem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spiochu napisał:

 

Co do samej jazdy to niestety poległem przy zakupie roweru. Nawet uzbierałem 10k, ale kupić coś sensownego graniczy z cudem.

 

Za 6700 możesz kupić bardzo sensowne ht na bardzo dobrym osprzęcie shimano i widelcem fox 130 mm (i ciut ciężkawą ramą i kołami). Rower co wystarczy na cały trail i lekkie enduro. Dla mnie najbardziej uniwersalny.

Z fullami jest trochę gorzej. Za 11 300 - 13 000 można mieć na fox-ie i solidnym zestawie komponentów shimano. pierwszy ze skokiem 130 mm, drugi 160 mm. jak nie walczysz o jak najniższą wagę to sprzęt jest więcej jak w porządku.

Edytowane przez Wujot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały trzy godziny do limitu. A Maćkowi 34 km do mety. Teraz to już może nieść rower na plecach do końca. Przy okazji minął kolegów Urbańczyka i Kordasa. Jest kilka kilometrów za Kazimierzem o którym wspominałem na początku wyścigu, gość który bez roweru nie potrafi żyć, robi przebiegi większe niż większość ludzi samochodami. W takim towarzystwie dotrze do mety. Mega wyczyn...

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Spiochu napisał:

A czemu nie? Większość Polaków raczej na nartach nie skacze, więc tu mamy podobną sytuację. ;)

Co do samej jazdy to niestety poległem przy zakupie roweru. Nawet uzbierałem 10k, ale kupić coś sensownego graniczy z cudem.

 

Myślę o tym aby swój używany full wypchnąć. Jakby Cię interesowało.

Jako rower przejściowy do nauki jazdy MTB jest dobry, jako docelowy na Alpy to nie.

Jak coś, to pisz na priv albo załóż osobny wątek. 🙂

 

 

Edytowane przez MarioJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...