Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ceny skipassów i promocje 23/24


Jeeb

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Mark Cane napisał:

 

Jak ktoś ma dzieciaki w wieku do 8 lat to ceny karnetów wychodzą porównywalnie, w PL zniżki dla dzieci są raczej symboliczne, wręcz śmieszne. Za to oferta jest kompletnie nieporównywalna.

 

 

Tak, to prawda, ulgi dla małych dzieci są u nas niezauważalne, w AT - często za free. Nie jest to już tak atrakcyjne, jak parę lat temu, ale jest z PL porównywalne cenowo - jeśli dzieci są za free. Dotyczy to też często noclegów. Jazda - nie ma co gadać.
Niemniej cena dla dorosłych/emerytów bardzo wysoka. Uważam, że jest wysoka dla nich, dla nas - bardzo wysoka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jaki będzie nowy cennik stacji wchodzących w skład Tatry Ski, od kilku sezonów był już mocno przeszacowany.

Zeszłosezonowe (22/23) ceny w skrócie:
Sezon niski (od otwarcia sezonu do 24.12)
1 dzień - 125zł
4 godziny - 100zł

Top sezon (25.12-08.01)
1 dzień - 165zł
4 godziny - 150zł

Sezon wysoki (09.01-12.03)
1 dzień - 155zł
4 godziny - 135zł

Sezon niski (od 13.03 do końca sezonu)
1 dzień - 150zł
4 godziny - 130zł

14 dowolnych dni w sezonie - 1699zł


Myślę że będzie tak około 15zł wzrostu na skipassie dziennym oraz około 10zł na 4 godzinnym.
14 dowolnych dni obstawiam wzrost o 100zł.

Podobno niedługo mają opublikować cennik...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marcinn napisał:

No i na to czekałem

Wprawdzie 200 stówki drożej ale dodali jazdą nocną 😎👊

https://www.czantoria.net/pec-events/black-friday-na-czantorii-4/1700784000/

 

Powiedz mi proszę jak z warunkami na Czantori bywa ? Tyle razy jadę zimą obok a jakoś tam nie zaglądam. Zawsze miewam obawy, że słabo jest tam z nasniezaniem. Rozwiejesz trochę moje wątpliwości  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jusik2002 napisał:

Powiedz mi proszę jak z warunkami na Czantori bywa ? Tyle razy jadę zimą obok a jakoś tam nie zaglądam. Zawsze miewam obawy, że słabo jest tam z nasniezaniem. Rozwiejesz trochę moje wątpliwości  ?

Ja jestem zadowolony z naśnieżania czerwonej trasy i tej na samej górze-Faturkę pewnie pierwszą dośnieżą( rok temu jeździliśmy ok 15 grudnia a główną czerwona ruszyła z 3-4 tyg pozniej . I tak do 15 marca w dobrych warunkach.Oczywiscie  wszystko zależy od zimy która z roku na rok jest coraz słabsza niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jusik2002 napisał:

Powiedz mi proszę jak z warunkami na Czantori bywa ? Tyle razy jadę zimą obok a jakoś tam nie zaglądam. Zawsze miewam obawy, że słabo jest tam z nasniezaniem. Rozwiejesz trochę moje wątpliwości  ?

W tamtym roku bywało róznie, w zasadzie najlepszy śnieg 2 tydzień lutego, wcześniej i później dużo lodu i gród lodowych, marzec miękko i przetarcia na górze!!! na dole dowalili śniegu, że muldy po kolana, niebieska do orczyka cały sezon ( oprócz stycznia) naśnieżona, reasumując za 900 najlepsza oferta w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Greg napisał:

W tamtym sezonie za to chyba sporo wzrosły, porównywalnej wielkości stacje co w Polsce wychodziły drożej, to samo Słowacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2023 o 11:58, pawelb91 napisał:

Ciekawi mnie jaki będzie nowy cennik stacji wchodzących w skład Tatry Ski, od kilku sezonów był już mocno przeszacowany.

Zeszłosezonowe (22/23) ceny w skrócie:
Sezon niski (od otwarcia sezonu do 24.12)
1 dzień - 125zł
4 godziny - 100zł

Top sezon (25.12-08.01)
1 dzień - 165zł
4 godziny - 150zł

Sezon wysoki (09.01-12.03)
1 dzień - 155zł
4 godziny - 135zł

Sezon niski (od 13.03 do końca sezonu)
1 dzień - 150zł
4 godziny - 130zł

14 dowolnych dni w sezonie - 1699zł


Myślę że będzie tak około 15zł wzrostu na skipassie dziennym oraz około 10zł na 4 godzinnym.
14 dowolnych dni obstawiam wzrost o 100zł.

Podobno niedługo mają opublikować cennik...

Cze

Ja sporo jeżdżę na tym karnecie i wcale nie jest tak źle i aż tak drogo. Dużo stacji i od otwarcia do zamknięcia sezonu zawsze któraś stacja była czynna, nawet jak były problemy z pogodą. Najwięcej stacji na 1 karnecie zarówno w PL jak i na Słowacji. Całodzienny - to całodzienny, nie do 16.00. W zeszłym sezonie była przedsprzedaż i chyba było 10% rabatu - nie pamiętam już teraz, kupiłem na zapas, niewykorzystane można bez problemu zwrócić. Pewno będzie drożej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2023 o 18:23, marcinn napisał:

No i na to czekałem

Wprawdzie 200 stówki drożej ale dodali jazdą nocną 😎👊

https://www.czantoria.net/pec-events/black-friday-na-czantorii-4/1700784000/

 

A mnie brakuje na tym BF możliwości kupienia biletów na wieczór. Może nawet do nich napiszę z pytaniem. Na razie zastanawiam się nad biletem 2-dniowym, ale tam nie ma wieczoru.

Sezonówka nie jest droga, ale Czantoria to 1. góra w górach - więc albo będzie śnieg i warunki, albo nie będzie. Ruletka jest znacząca. Zobaczymy w tym roku, czy nowe naśnieżanie pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2023 o 11:58, pawelb91 napisał:

Ciekawi mnie jaki będzie nowy cennik stacji wchodzących w skład Tatry Ski, od kilku sezonów był już mocno przeszacowany.

Zeszłosezonowe (22/23) ceny w skrócie:  Ceny 23/24
Sezon niski (od otwarcia sezonu do 24.12)
1 dzień - 125zł     145zł (+20zł)
4 godziny - 100zł     130zł (+30zł)

Top sezon (25.12-08.01)
1 dzień - 165zł     170zł (+5zł)
4 godziny - 150zł     160zł (+10zł)

Sezon wysoki (09.01-12.03)
1 dzień - 155zł     160zł (+5zł)
4 godziny - 135zł     145zł (+10zł)

Sezon niski (od 13.03 do końca sezonu)
1 dzień - 150zł     155zł (+5zł)
4 godziny - 130zł     135zł (+5zł)

14 dowolnych dni w sezonie - 1699zł bez zmian


Myślę że będzie tak około 15zł wzrostu na skipassie dziennym oraz około 10zł na 4 godzinnym.
14 dowolnych dni obstawiam wzrost o 100zł.

Podobno niedługo mają opublikować cennik...


Naniosłem powyżej nowe ceny na zeszłoroczny cennik, prognozy tylko częściowo trafiłem bo dziwnie podnieśli, najwięcej na przedświąteczne karnety.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawelb91 napisał:


Naniosłem powyżej nowe ceny na zeszłoroczny cennik, prognozy tylko częściowo trafiłem bo dziwnie podnieśli, najwięcej na przedświąteczne karnety.

125 zł to było naprawdę tanio, jak na obecne czasy i to co oferuje konkurencja. Nie jest wielkim wydarzeniem, że przed świętami Białka ma już otwartych większość tras i wtedy stara cena była naprawdę atrakcyjna. No to już nie jest i po kłopocie😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tresor napisał:

125 zł to było naprawdę tanio, jak na obecne czasy i to co oferuje konkurencja. Nie jest wielkim wydarzeniem, że przed świętami Białka ma już otwartych większość tras i wtedy stara cena była naprawdę atrakcyjna. No to już nie jest i po kłopocie😉

Na dziennym na początku sezonu wzrost 16% a na 4 godzinnym aż 30%. Horror. Czyli pozostaje dalsze unikanie Podhala 🙂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

Na dziennym na początku sezonu wzrost 16% a na 4 godzinnym aż 30%. Horror. Czyli pozostaje dalsze unikanie Podhala 🙂

Zamysł pewnie jest taki, aby kupujący decydowali się na skipass całodniowy, a skipass 4h został, żeby był w ofercie, bo jest zainteresowanie. 
Można to sobie wytłumaczyć z punktu widzenia ośrodków. Klient kupujący skipass całodniowy ma jazdę mnie stresową, bo nie czuje takiej presji na czas w kolejce, a i coś zje na stoku, bo ma czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JC napisał:

Zamysł pewnie jest taki, aby kupujący decydowali się na skipass całodniowy, a skipass 4h został, żeby był w ofercie, bo jest zainteresowanie. 
Można to sobie wytłumaczyć z punktu widzenia ośrodków. Klient kupujący skipass całodniowy ma jazdę mnie stresową, bo nie czuje takiej presji na czas w kolejce, a i coś zje na stoku, bo ma czas.

Jak ja biorę 4 godzinny to też jem, tylko zaraz po tym jak się karnet skończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JC napisał:

Zamysł pewnie jest taki, aby kupujący decydowali się na skipass całodniowy, a skipass 4h został, żeby był w ofercie, bo jest zainteresowanie. 
Można to sobie wytłumaczyć z punktu widzenia ośrodków. Klient kupujący skipass całodniowy ma jazdę mnie stresową, bo nie czuje takiej presji na czas w kolejce, a i coś zje na stoku, bo ma czas.

Patrząc na ilość narciarzy początkujących tam jeżdżących, rodzin z małymi dziećmi, którym wystarczy w zupełności godzina maks. 2, to jest to zwykłe .......

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...