Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 23/24


surfing

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, wielofish napisał:

Pozdrowienia z Kasprowego. Warun jest, pogoda prawie, bo wieje i Goryczkowa pewnie nie ruszy.
Wczoraj zapomniałem dodać dla tych, którzy nie lubią wyciągu na Goryczkowej, ze jeździ szybciej niż znacznie nowocześniejszy na Gąsienicowej (8 km/h vs 6/5). Demony prędkości to nie są. 

2E3BA490-3AF8-4BAA-A4A0-21F6343AE93C.jpeg

165DA1FF-BAA4-483B-83B7-591AFBBDD3DA.jpeg

 

FullSizeRender.MOV

Na fotach pogoda i warunki petarda.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marionen napisał:

Gigant w Val Gardena, a drugie zawody? No i jak Ci poszło...

Pierwsze to Helmissimo ,4,5 km giganta.Byłem chory,więc z ulgą przyjąłem fakt,że zawody delegat techniczny zdecydował się skrócić do połowy.Przy 20 st.C już po ogladaniu ciężko było zjechać wśród olbrzymich odsypów i dziur.A Gardenissima tydzień później w idealnych warunkach,na podium w Alpach za silna konkurencja,ale z czasu i 6go miejsca jestem zadowolony...

  • Like 6
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

Pierwsze to Helmissimo ,4,5 km giganta.Byłem chory,więc z ulgą przyjąłem fakt,że zawody delegat techniczny zdecydował się skrócić do połowy.Przy 20 st.C już po ogladaniu ciężko było zjechać wśród olbrzymich odsypów i dziur.A Gardenissima tydzień później w idealnych warunkach,na podium w Alpach za silna konkurencja,ale z czasu i 6go miejsca jestem zadowolony...

No to brawo, gratuluję Zbyszek. W tym sezonie sporo jeżdżę ale na żadne zawody się nie załapałem, co za wstyd. Liczyłem, że w Polsce się pościgam, niestety w Sudetach większość odwołana. Wygląda na to, żeby wystartować na tyczkach to będę musiał na Alpy liczyć. 

Edytowane przez marionen
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marionen napisał:

No to brawo, gratuluję Zbyszek. W tym sezonie sporo jeżdżę ale na żadne zawody się nie załapałem, co za wstyd. Liczyłem, że w Polsce się pościgam, niestety w Sudetach większość odwołana. Wygląda na to, żeby wystartować na tyczkach to będę musiał na Alpy liczyć. 

Masz szansę, 3 dni w Schladming, 4-6 kwietnia, finał FiS Masters. Jedziesz 3xSG,3xGS,3xSL,wracasz i jesteś wyjeżdżony.132 zł za licencję, jutro załatwiasz, bo ostatni termin-i się spotykamy, wracamy z nowym doświadczeniem.Serio...

 

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

Masz szansę, 3 dni w Schladming, 4-6 kwietnia, finał FiS Masters. Jedziesz 3xSG,3xGS,3xSL,wracasz i jesteś wyjeżdżony.132 zł za licencję, jutro załatwiasz, bo ostatni termin-i się spotykamy, wracamy z nowym doświadczeniem.Serio...

 

Super propozycja i od razu na głęboką wodę. Niestety nie dam rady się ogarnąć. 2 kwietnia jestem na badaniach w szpitalu w Gliwicach i nie mam pewności czy wszystko załatwię w jeden dzień, a szkoda. Może w przyszłym sezonie gdzieś się podepnę pod Ciebie, jak zdrowie pozwoli. 

Edytowane przez marionen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasprowy, jak zwykle trudny do zaplanowania, wczoraj udało się pojeździć nieco ponad 2h. Od rana przy bramkach Gąsienicowej był komunikat, że wyciąg w każdej chwili może być zatrzymany. O 10:40 był mój ostatni wjazd. Goryczkowa wczoraj nie ruszyła.
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:
1) 50% mają zwrócić (mają bo karnety kupowałem on-line i czekam na reklamację - ale ludziom, którzy jeździli od początku i kupili bilety w kasie tyle zwracali, czy to uczciwe... nie kłócę się, bo czas dobrze zagospodarowałem... ale dla tych co przyjechali na 1 dzień, albo Ci co wjechali na 10:00?
2) zjazd nienaruszoną Goryczkową i całkowicie pustą - cudowny,
3) zmiana sprzętu i wejście na Kasprowy + drugi zjazd Goryczkową praktycznie w takim samym stanie - równie cudowne.

Zamknięcie jednak wyciągu uzasadnione, choć moim zdaniem jakąś godzinę przedwczesne. Nie dyskutuję jednak z bezpieczeństwem.

  • Like 9
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworzyna Krynicka zakończyła dzisiaj sezon:

To był wspaniały sezon. 
Mimo kapryśnej pogody nie zapomnimy go nigdy! Dzięki Wam! ❤ 

Cieszymy się, że tak fajnie przyjęliście nową trasę, nowe wypożyczalnie i zmiany, które zadebiutowały w tym sezonie. Już myślimy i pracujemy nad kolejnymi, które sprawią, że narty na Jaworzynie będą dostępne jeszcze dłużej i w jeszcze lepszych warunkach.  

Dziękujemy, że z nami byliście! Bez Was to wszystko nie miałoby sensu! 👏 Do zobaczenia na szczycie Jaworzyny! Także w sezonie letnim. ☀️ Jeśli w Waszych telefonach macie zdjęcia z tego sezonu to koniecznie wrzućcie je w komentarzach poniżej! 👇

W dniu dzisiejszym kończymy sezon narciarski 2023/24 i jeśli tylko pogoda nam pozwoli, to w trakcie Świąt zapraszamy na turystyczne zwiedzanie Jaworzyny. 🚡 Warto zrobić to w weekend, ponieważ od 02.04 rozpoczniemy tradycyjne przeglądy naszych kolei i będziemy nieczynni. 

W najbliższych dniach i przy sprzyjających warunkach kolej gondolowa czynna będzie:
👉 29.03 - 09:00 - 16:00
👉 30.03 - 09:00 - 16:00
👉 31.03 - 10:00 - 16:00
👉 01.04 - 10:00 - 16:00

Do zobaczenia na Jaworzynie! 🚀

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZdolnyŚlązak napisał:

Jaworzyna Krynicka zakończyła dzisiaj sezon:

To był wspaniały sezon. 
Mimo kapryśnej pogody nie zapomnimy go nigdy! Dzięki Wam! ❤ 

Cieszymy się, że tak fajnie przyjęliście nową trasę, nowe wypożyczalnie i zmiany, które zadebiutowały w tym sezonie. Już myślimy i pracujemy nad kolejnymi, które sprawią, że narty na Jaworzynie będą dostępne jeszcze dłużej i w jeszcze lepszych warunkach.  

Dziękujemy, że z nami byliście! Bez Was to wszystko nie miałoby sensu! 👏 Do zobaczenia na szczycie Jaworzyny! Także w sezonie letnim. ☀️ Jeśli w Waszych telefonach macie zdjęcia z tego sezonu to koniecznie wrzućcie je w komentarzach poniżej! 👇

W dniu dzisiejszym kończymy sezon narciarski 2023/24 i jeśli tylko pogoda nam pozwoli, to w trakcie Świąt zapraszamy na turystyczne zwiedzanie Jaworzyny. 🚡 Warto zrobić to w weekend, ponieważ od 02.04 rozpoczniemy tradycyjne przeglądy naszych kolei i będziemy nieczynni. 

W najbliższych dniach i przy sprzyjających warunkach kolej gondolowa czynna będzie:
👉 29.03 - 09:00 - 16:00
👉 30.03 - 09:00 - 16:00
👉 31.03 - 10:00 - 16:00
👉 01.04 - 10:00 - 16:00

Do zobaczenia na Jaworzynie! 🚀

Kto jeszcze kręci w PL, poza Kasprowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marcinn napisał:

To się nazywa pasja przez duże P

To teraz końcówka tej historii...przed chwilą ta osoba zdjęła narty i poszła w stronę budki orczyja na Miziową.

Wyszła zza budki bez nart i przeszła w stronę czarnej ceraty odgradzającej prawy (patrząc od dołu) orczyk na Miziową od trasy... popatrzyła chyba na zachód słońca i zniknęła za sosenkami idąc jakby w dół orczyka.

Dotrwałem do końca i nie wierzę w to, co widziałem ...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2024 o 15:54, marionen napisał:

Super propozycja i od razu na głęboką wodę. Niestety nie dam rady się ogarnąć. 2 kwietnia jestem na badaniach w szpitalu w Gliwicach i nie mam pewności czy wszystko załatwię w jeden dzień, a szkoda. Może w przyszłym sezonie gdzieś się podepnę pod Ciebie, jak zdrowie pozwoli. 

Żałuj, zdobyłbyś nowe doświadczenie. Dziś supergigant, było bardzo szybko. I ciepło, około 20 stopni. W sobotę będzie slalom, więc już nie tak szybko. Ale za to jeszcze cieplej, ma być w Schladming 30 stopni... 

IMG_20240404_192416.jpg

IMG_20240403_085556.jpg

IMG-20240404-WA0001.jpg

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

Żałuj, zdobyłbyś nowe doświadczenie. Dziś supergigant, było bardzo szybko. I ciepło, około 20 stopni. W sobotę będzie slalom, więc już nie tak szybko. Ale za to jeszcze cieplej, ma być w Schladming 30 stopni... 

IMG_20240404_192416.jpg

IMG_20240403_085556.jpg

IMG-20240404-WA0001.jpg

Brawo, czekam z niecierpliwością na kolejne relacje... powodzenia w kolejnych startach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2024 o 01:28, marionen napisał:

Brawo, czekam z niecierpliwością na kolejne relacje... powodzenia w kolejnych startach.

Dzięki.Sobotni slalom to było coś zupelnie unikalnego.Było około 30 stopni,po rozebraniu do pasa,schroniliśmy się całą grupą przed upałem w lesie przy trasie,by doczekać startu i nie osłabnąć.Ci którzy postanowili przetrwać oczekiwanie na słoncu bez zdejmowania gum,żółwi ,kasków wyglądali nieco marnie.  O dziwo trasa została nienagannie przygotowana,nie wiem,czy to zasługa Pistensalz w wiadrach,którą sypano,czy precyzyjnego sypania i procedur.U nas zawsze po salmiaku jest pełno dziur i nierówności,tu po przejechaniu 150 osób było gładziutko...

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

Dzięki.Sobotni slalom to było coś zupelnie unikalnego.Było około 30 stopni,po rozebraniu do pasa,schroniliśmy się całą grupą przed upałem w lesie przy trasie,by doczekać startu i nie osłabnąć.Ci którzy postanowili przetrwać oczekiwanie na słoncu bez zdejmowania gum,żółwi ,kasków wyglądali nieco marnie.  O dziwo trasa została nienagannie przygotowana,nie wiem,czy to zasługa Pistensalz w wiadrach,którą sypano,czy precyzyjnego sypania i procedur.U nas zawsze po salmiaku jest pełno dziur i nierówności,tu po przejechaniu 150 osób było gładziutko...

Zbyszek.. Twoja popularność rośnie .. nawet na Moltku są już plakaty.. ;)

IMG_4063.thumb.jpg.d4d07bc60d653989401f07964e321088.jpg

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...