Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jazda w takich warunkach polega raczej na delikatności bo inaczej walczysz z kupami śniegu a amortyzacja itd to raczej automat i nie polega na napinaniu mięśni tylko na elastycznej jexdzie. Na siłę jest miejsce w sporcie.

Pozdro

Oczywiscie Mitku masz racje w tym co piszesz .Jadac technicznie w takich warunkach nie walczymy ze stokiem, co powoduje ze baterie w nogach wystarcza na dluzej.

Dla dobrze jezdzacego technicznie bedzie to zabawa , a dla nowicjusza meczarnia i bol w nogach, co za tym idzie przerwa co 50 metrow.

Ale dlaczego poprostu nie uzupelnisz tego co napisales ze "kondycja nog tez jest wazna" ?

No bo profesjonalisci chyba tez trenuja na wzmocnicnie nog ,czyz nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Oczywiscie Mitku masz racje w tym co piszesz .Jadac technicznie w takich warunkach nie walczymy ze stokiem, co powoduje ze baterie w nogach wystarcza na dluzej.

Dla dobrze jezdzacego technicznie bedzie to zabawa , a dla nowicjusza meczarnia i bol w nogach, co za tym idzie przerwa co 50 metrow.

Ale dlaczego poprostu nie uzupelnisz tego co napisales ze "kondycja nog tez jest wazna" ?

No bo profesjonalisci chyba tez trenuja na wzmocnicnie nog ,czyz nie ?

Jasne, że jest ważna ale mój "wtręt" jest stąd, że bardzo często pisze się (na forach również) o tym sile, dociskaniu, itd. a tak naprawdę to technika jest odpowiedzialna za naszą jazdę a siła może jej tylko dodać smaczku.

Sam mam tandencje do jazdy siłowej i znam ten ból. ;)

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu o inwestycjach (w innych wątkach), a zima nie odpuszcza.Obecnie na Kasprowym (12 maja) prawie minus 2 stopnie i świeżutki śnieg.Takie widoki osładzają oczekiwanie na następną zimę.

KW_Cam1.jpg

KW_Cam1.jpg.c2605dae912819049df833d2f21038ae.jpg

Edytowane przez andy-w
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co , jedziemy na KW zakończyć sezon ? :smile:

Dawniej się jeździło i nie było to nic dziwnego.

Sam pamiętam, jak kiedyś przeplotłem sezon żeglarski z narciarskim.

W długi weekend związany ze świętem 1 Maja żeglowałem na Jeziorze Rożnowskim, a potem w weekend 15 maja (ostatni dzień kursowania kolejki na KW) jeździłem na nartach.

PKL wówczas ze względu na bardzo dobre warunki śniegowe, przedłużyło sezon o 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie ta po.....a tegoroczna pogoda:mad:: , gdzie na KW w marcu było po dwadzieścia parę stopni na plusie w dzień i ciepłe noce , a teraz , w połowie maja ,mamy opady śniegu w górach , to pewnie nartowanie w Tatrach do dziś byłoby jak najbardziej realne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Cennik

Witam,

w ogóle coś dziwnego z ta ofertą, na stronie pkl jest też Jaworzyna Krynicka - chyba pkl jej nie kupił? Przecież nie ma jednego wspólnego cennika dla wszystkich pklowych stacji- są różne cenniki, to po co jeszcze dodali Jaworzynę, która i tak będzie mieć pewnie jeszcze inne ceny. Ostatni sezon był wyjątkowo kiepski, chyba więc założyli, że to iż było mało narciarzy to wina słabej zimy a nie cen / no to się zdziwią / - jednak za poprzednich właścicieli cenniki były bardziej zróżnicowane - było więcej opcji no i też ceny były niższe. Będzie więc w pkl jak ze zdziwieniem po wzroście akcyzy ustalonym przez rząd - jak to wpływy mniejsze? Pozdrawiam A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... chyba ich poprzedni sezon nie nauczył :P przyznać się... kto jeździł! :P:)

Sorry, ale na Goryczkowej w ciągu dnia zjedzie się z 15 razy... to już wole wyjść na skiturach i zjechać z 6 razy :) a przynajmniej na zdrowie mi wyjdzie :P

i 5h za 110zł ktoś na głowę upadł.

Ja jeździłem, ale za pół ceny. W Polsce lepszego miejsca nie ma, ale czy jest to warte 110 zł.. patrząc po tym ile ludzi było tam podczas mojej wizyty w lutym.. chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w ogóle coś dziwnego z ta ofertą, na stronie pkl jest też Jaworzyna Krynicka - chyba pkl jej nie kupił? Przecież nie ma jednego wspólnego cennika dla wszystkich pklowych stacji- są różne cenniki, to po co jeszcze dodali Jaworzynę, która i tak będzie mieć pewnie jeszcze inne ceny. Ostatni sezon był wyjątkowo kiepski, chyba więc założyli, że to iż było mało narciarzy to wina słabej zimy a nie cen / no to się zdziwią / - jednak za poprzednich właścicieli cenniki były bardziej zróżnicowane - było więcej opcji no i też ceny były niższe. Będzie więc w pkl jak ze zdziwieniem po wzroście akcyzy ustalonym przez rząd - jak to wpływy mniejsze? Pozdrawiam A.

PKL należy do PKG (Polskie Koleje Górskie), a PKG kupiła Jaworzynę Krynicką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... chyba ich poprzedni sezon nie nauczył :P przyznać się... kto jeździł! :P:)

Sorry, ale na Goryczkowej w ciągu dnia zjedzie się z 15 razy... to już wole wyjść na skiturach i zjechać z 6 razy :) a przynajmniej na zdrowie mi wyjdzie :P

i 5h za 110zł ktoś na głowę upadł.

Ja, zabieram dwójkę dzieci i śmigam do 17 za 108zł, w tym roku drożej rodzinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...