Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, wolcjusz napisał:

To są przecież jakieś jaja, te trasy były oficjalnie otwarte w takim stanie? 

Cały czas były otwarte do wczoraj. Dzisiaj oficjalnie zamknęli 3 do gondoli, żeby ją dośnieżyć. Trasa 4 do Soliska ciągle czynna. Kasa się musi zgadzać :)

  • Confused 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 09:08, jack78 napisał:

Kto jeszcze nie wyjechał z domu, to niech wraca spać.

Na 3-ce ostatni zakręt do gądoli (pierwsze 4 zdjęcia)

I 4-ka do Soliska - reszta fotek

 

IMG_20240106_074746.jpg

IMG_20240106_074352.jpg

IMG_20240106_074508.jpg

IMG_20240106_074605.jpg

IMG_20240106_090119.jpg

IMG_20240106_085834.jpg

IMG_20240106_085851.jpg

IMG_20240106_084545.jpg

Ja pier… i to jest najlepszy ON w PL 😱 

dla porównania górka 800 m w DE Winterberg teraz 

https://www.skiliftkarussell.de/nl/stroom/360-live-mediacam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk (już zarówno SMR jak i COS) to nieustająca karuzela śmiechu i żenady w jednym, odkąd zaczęły się zmiany.
Żal tylko "lokalnych" narciarzy który dawniej tam jeździli i sobie cenili.

Bo że przyjezdni z dalsza wybierają to "wspaniałe" miejsce to tylko zbiera na śmiech. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arciwald napisał:

Zostawię tylko te zestawienie. W tym roku Chopok mocno zszedł z ceny 

obraz.thumb.png.d0416e7c45a553a20034d61327193159.png

obraz.thumb.png.f0be617460bb077cd2d1c5bf7d0b12dd.png

Ciekawe...

Mi na gopassie na Chopok w tym tygodniu pokazuje cenę za dzień od 51 do 61 euro. 

Może poklikałeś jakieś inne opcje, a nie skipass po prostu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, pawelb91 napisał:

Szczyrk (już zarówno SMR jak i COS) to nieustająca karuzela śmiechu i żenady w jednym, odkąd zaczęły się zmiany.
Żal tylko "lokalnych" narciarzy który dawniej tam jeździli i sobie cenili.

Bo że przyjezdni z dalsza wybierają to "wspaniałe" miejsce to tylko zbiera na śmiech. 

Niestety całkowicie podzielam Twoje zdanie, choć już tu w tym temacie byłem "zakrzyczany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 09:08, jack78 napisał:

Kto jeszcze nie wyjechał z domu, to niech wraca spać.

Na 3-ce ostatni zakręt do gądoli (pierwsze 4 zdjęcia)

I 4-ka do Soliska - reszta fotek

 

IMG_20240106_074746.jpg

IMG_20240106_074352.jpg

IMG_20240106_074508.jpg

IMG_20240106_074605.jpg

IMG_20240106_090119.jpg

IMG_20240106_085834.jpg

IMG_20240106_085851.jpg

IMG_20240106_084545.jpg

 

Że tak zapytam - nie szkoda było tych pieniędzy i całego sprzętu?

Nie rozumiem o co ta drama. Czy komuś żal, że nie chcą, bądź nie umieją naśnieżyć tras czy też zamknąć ON? Zasada jest według mnie bardzo prosta ale i skuteczna którą ja stosuje - nie jeździ się tam. Ktoś chce sobie posmigać i miło czas spędzić bądź zrobić trening to wybierze sobie inne ośrodki bądź też wyjedzie za granicę :) A nie obrażając tu nikogo - niemyślący niech wybierają ten Szczyrk, tylko niech potem nie mają pretensji.... 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Arciwald napisał:

Zostawię tylko te zestawienie. W tym roku Chopok mocno zszedł z ceny 

Już sprawdziłem skąd ten ceny...

To cena za wjazd i zjazd na szczyt. W niezłego balona TMR naciąga na stronie proponując to na swojej stronie w cenniku.
Skipass jest około 2x droższy.

Byle jaki ośrodek (wyciąg) na Słowacji za 4 godzinny skipass chce od 20 kilku do 30 euro. Więc co dopiero TMR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby TMR na Chopoku ustalił ceny na 25-30 euro w środku sezonu zamarzłoby piekło:). Nie ma na to najmniejszych szans. Chopok w tym momencie to chyba jeden z najdroższych w Europie ośrodków narciarskich w relacji cena/jakość. W drugiej połowie lutego, gdy będziemy mieli słowackie ferie, cena za jeden dzień na nartach (razem z obowiązkową opłatą za parking), to będzie 60-70 euro w zależności od dnia. To już trzeba w Szwajcarii trochę się naszukać żeby takie ceny wyłowić;)

  • Like 8
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tresor napisał:

W drugiej połowie lutego, gdy będziemy mieli słowackie ferie, cena za jeden dzień na nartach (razem z obowiązkową opłatą za parking), to będzie 60-70 euro w zależności od dnia. To już trzeba w Szwajcarii trochę się naszukać żeby takie ceny wyłowić;)

Odlecieli to prawda 😬

Było w porządku do czasu. Ja ostatnio tam byłem w kwietniu 2017, nie zapowiada się szybki powrót... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Micheł napisał:

 

Że tak zapytam - nie szkoda było tych pieniędzy i całego sprzętu?

Nie rozumiem o co ta drama. Czy komuś żal, że nie chcą, bądź nie umieją naśnieżyć tras czy też zamknąć ON? Zasada jest według mnie bardzo prosta ale i skuteczna którą ja stosuje - nie jeździ się tam. Ktoś chce sobie posmigać i miło czas spędzić bądź zrobić trening to wybierze sobie inne ośrodki bądź też wyjedzie za granicę :) A nie obrażając tu nikogo - niemyślący niech wybierają ten Szczyrk, tylko niech potem nie mają pretensji.... 

Pozdrawiam serdecznie

Wiesz... to tak nie działa. Jak ktoś mieszka pół godziny jazdy od Szczyrku i przez 50 poprzednich lat jeździł wlasnie tam, bo jazda w Szczyrku była czymś w rodzaju nobilitacji narciarskiej, to może być delikatnie to nazywając-zniesmaczony. Jazda w inne porównywalne  miejsca jest już poważniejszą wyprawą niż 5 godzin na Julianach w czasach GAT. Również bujanie się na pojedynczej trasie w Wisle to jakby nie to samo. 

Cóż... sic transit gloria...

Edytowane przez mig12345
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Micheł napisał:

 

Że tak zapytam - nie szkoda było tych pieniędzy i całego sprzętu?

Nie rozumiem o co ta drama. Czy komuś żal, że nie chcą, bądź nie umieją naśnieżyć tras czy też zamknąć ON? Zasada jest według mnie bardzo prosta ale i skuteczna którą ja stosuje - nie jeździ się tam. Ktoś chce sobie posmigać i miło czas spędzić bądź zrobić trening to wybierze sobie inne ośrodki bądź też wyjedzie za granicę :) A nie obrażając tu nikogo - niemyślący niech wybierają ten Szczyrk, tylko niech potem nie mają pretensji.... 

Pozdrawiam serdecznie

A nie bierzesz pod uwagę opcji zakupu zdalnie, wcześniej? Przecież na stronie szczyrkowskiego jest info o tym że zima powróciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jack78 napisał:

A nie bierzesz pod uwagę opcji zakupu zdalnie, wcześniej? Przecież na stronie szczyrkowskiego jest info o tym że zima powróciła.

W przypadku Szczyrku już nie biorę pod uwagę - przejechałem się wiele razy i wystarczy.

Spokojnie pytam po prostu z czystej ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Micheł napisał:

Coś nie teges ta Jasna - nie dać się nabrać. Za tanio... W grudniu płaciłem za cały dzień 53 jurków. 

 

Taaa to ja źle spojrzałem ( albo specjalnie wprowadzają w błąd) to jest wjazd turystyczny, cena za skipass to 51 Euro za dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Micheł napisał:

W przypadku Szczyrku już nie biorę pod uwagę - przejechałem się wiele razy i wystarczy.

Spokojnie pytam po prostu z czystej ciekawości :)

No to Ci odpowiem że mam sezonówkę i 50km do ośrodka.

Wyjechałem w sobotę na górę, z gondoli widziałem jak wygląda 3-jka, pojechałem do Soliska, było niewiele lepiej i zjechałem do Gondoli i wróciłem do domu.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawelb91 napisał:

Szczyrk (już zarówno SMR jak i COS) to nieustająca karuzela śmiechu i żenady w jednym, odkąd zaczęły się zmiany.
Żal tylko "lokalnych" narciarzy który dawniej tam jeździli i sobie cenili.

Bo że przyjezdni z dalsza wybierają to "wspaniałe" miejsce to tylko zbiera na śmiech. 

"Lokalni" jeżdżą teraz do Wisły, Ustronia, Istebnej, Zwardonia. I w Alpy.

Chociaż wolałem do Szczyrku, bo do Czyrnej z BB jadę przed ósmą 20 minut, a do Wisły, czy Istebnej od 45 do 60 minut.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...