Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

"Pisacze" Czy Wy wyznajecie jedną tylko słuszną linie myślenia... Waszą? 

Wielu tam nie było, ale wie lepiej! 

Czy mnie, a nawet nam, mogą podobać się takie warunki jakie są! (najważniejsze dla mnie że są!!!!) co nie podoba się brudny śnieg??? bo kamyczki popsują wasze piękne wypasione nartki??? czy o co Wam chodzi?

80% tras jest zarombista, a te fotki z "brudem i kamieniami" to kilka metrów dojazdowe do dolnych stacji. Czy to problem? dla mnie nie!

tr1.jpg.ba507ad11cf2e76461a96219ebff50aa.jpg

Ja nie chce absolutnie nikogo przekonywać do SMR (SON) wręcz przeciwnie. Jedźcie w jedynym słusznym kierunku. 

Ale jak mnie ( i nie tylko) się podoba, to dlaczego jakieś d... z forum hajtują nasze wypowiedzi! bo co szkoda wam... a może praca boli... nudy czy co! ŻENADA!

i to tyle w tym wątku idę do swojego, tam napiszę moją PRYWATNĄ opinię o COS i SON.

PS. aaa dzięki za fajne nartowanie, szczególnie "pięknej połowie" naszej ekipy no i reszcie też :D było super trzeba to koniecznie powtórzyć! Pozdrawiam i do następnego...

PS2. polemiki z "dziwnymi ludkami" nie będę podejmował!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Jasiek napisał:

PS. aaa dzięki za fajne nartowanie, szczególnie "pięknej połowie" naszej ekipy no i reszcie też :D było super trzeba to koniecznie powtórzyć! Pozdrawiam i do następnego...

Przekazałem ..... ;) też Cię pozdrawia :D:D przepraszam resztę za OT....

Cytuję Twoją odpowiedź dla tego żeby reszta piszących i czytających uświadomiła sobie ,że forum nie jest tylko miejscem do wzajemnej napierdzielanki  ale też   do nawiązywania nowych znajomości. Dlatego tu jestem :D

Edytowane przez bolec
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, shuger napisał:

Za połowiczne relacje podziękuję.... Niestety, ale są bezwartościowe....9_9
Mam wrażenie że mylisz ocenę "fan`u" z jazdy z warunkami. A to 2 zupełnie inne rzeczy.
Ja też uwielbiam czasem takie mocno wiosenne warunki ale zwykle wybieram je z pełną świadomością i wtedy jest "zarombiście" ;)

Kiedyś bywało tak przynajmniej w niektórych ośrodkach że pierwszy i ostatni zjazd trasą każdego dnia odbywał goprowiec, który rano sprawdzał czy trasa jest należycie zabezpieczona a po południu czy nikt nie został na trasie i czy można bezpiecznie ratrakować...
Fakt, że ostatnio nie przypominam sobie żebym na taki objazd natrafił ale moim zdaniem to był akurat dobry zwyczaj...
Może chociaż w Szczyrku ogrodziliby ten "ziemny" fragment... :/ 

Widzę, że Twój post polubili - narciarze zza klawiatury :), a nie Ci z krwi i kości co się nie boją przetarć i brązowych na trasie do omijania Ciekawości.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn geograficznych jeżdżę głównie w Czechach i czasami wymieniam się wrażeniami z innymi bywalcami czeskich ośrodków.

Obserwując wymianę doświadczeń w niniejszym wątku, dostrzegam pewne różnice w położeniu akcentów w dyskusji...

5a4be8c536d0a_szczvscz.thumb.jpg.00f646456fe488c65bdf635a89f88512.jpg

P.S. nie mam zamiaru nikogo obrażać, "patriotycznie" trzymam kciuki za Szczyrk i życzę wszystkich udanych szusów w 2018, gdziekolwiek będą śmigać ;)

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, shuger napisał:

.......

Kiedyś bywało tak przynajmniej w niektórych ośrodkach że pierwszy i ostatni zjazd trasą każdego dnia odbywał goprowiec, który rano sprawdzał czy trasa jest należycie zabezpieczona a po południu czy nikt nie został na trasie i czy można bezpiecznie ratrakować...
Fakt, że ostatnio nie przypominam sobie żebym na taki objazd natrafił ale moim zdaniem to był akurat dobry zwyczaj...
Może chociaż w Szczyrku ogrodziliby ten "ziemny" fragment... :/ 

Cześć

O pierwszym zjeździe nic nie wiem i nie znam takiego prawa ale ostatni zjazd jest nadal realizowany.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mamad napisał:

Powiedz tak szczerze. Jakie warunki bo hejt tu się sypie że wiosenne nartowanie warunków brak zimy brak i tyle. Byłem dziś w COS i BSA i do wiosennych warunków to brakuje. Twardo warunki świetne brak ubytków. Nie pytam Jaśka bo on tak jak ja kocha to robi to a nie udaję przed klawiaturą kompa że jest znawcą i pokazuję cudze zdjęcia. Do SON nie pojechałem a chyba szkoda. Patrząc na zdjęcie ten kawałek jest do przejechania bez żadnych strat.

A ja Ci nie będę odpowiadał tylko pofatygowałem się do garażu i zrobiłem fotki ślizgów nart na których dziś jeździłem... to nie były "żużlówki" 

P8220001.thumb.JPG.8f5bb018c9ba6f4a83cba109b7bca967.JPGP8220004.thumb.JPG.25742241fd579656cddbbecebe1294b3.JPG

odpowiedz sam sobie, czy warto :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rung napisał:

Z przyczyn geograficznych jeżdżę głównie w Czechach i czasami wymieniam się wrażeniami z innymi bywalcami czeskich ośrodków.

Obserwując wymianę doświadczeń w niniejszym wątku, dostrzegam pewne różnice w położeniu akcentów w dyskusji...

5a4be8c536d0a_szczvscz.thumb.jpg.00f646456fe488c65bdf635a89f88512.jpg

P.S. nie mam zamiaru nikogo obrażać, "patriotycznie" trzymam kciuki za Szczyrk i życzę wszystkich udanych szusów w 2018, gdziekolwiek będą śmigać ;)

Zajebisty wykres, szacun. Dolicz czas na rysowanie:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

O pierwszym zjeździe nic nie wiem i nie znam takiego prawa ale ostatni zjazd jest nadal realizowany.

Pozdrowienia

Nie wiem czy to wynikało z obowiązku czy też raczej z ich dobrej zabawy, ale fakt faktem, że jak około 8:20 wbijałem się na zamkniętą jeszcze trasę podchodząc z Czyrnej, mijałem się z chłopakami z GOPR-u którzy zjeżdżali z góry (było ich zawsze dwóch).

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, moruniek napisał:

Nie wiem czy to wynikało z obowiązku czy też raczej z ich dobrej zabawy, ale fakt faktem, że jak około 8:20 wbijałem się na zamkniętą jeszcze trasę podchodząc z Czyrnej, mijałem się z chłopakami z GOPR-u którzy zjeżdżali z góry (było ich zawsze dwóch).

Pozdrawiam

GOPR Beskidy mają pod opieką cały "duży" Szczyrk

http://beskidy.gopr.pl/368-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, andrzej1982 napisał:

Widzę, że Twój post polubili - narciarze zza klawiatury :), a nie Ci z krwi i kości co się nie boją przetarć i brązowych na trasie do omijania Ciekawości.

Niech sobie każdy jeździ gdzie chce, nawet na pustyni można po piasku przecież... :D
Hmm.... BTW. w sumie to sam chętnie bym spróbował kiedyś... :) 

Rzecz w tym żeby nie naginać faktów. Ale jak ktoś wstawa zdjęcia wybiórczo to to uczciwe nie jest... Bo nie po to tu wchodzę na forum żeby zobaczyć zdjęcie fragmentu trasy z dobrymi warunkami i opisu że jest "zarombiście" tylko po to żeby mieć pogląd na warunki na całej trasie.  No ale to już praca na indywidualną opinię na tym forum...
Na szczęście większość relacji tutaj jest pisana obiektywnie i dlatego warto tu być :) 
A co się na zdjęciach zobaczyło to się już nie "odzobaczy"... :D Z resztą ja tam zaskoczony nie jestem.
A z jaką opinią o SMR wyjechały te piątkowe tłumy to można poczytać na fb.
Lokalni fanatycy którzy mieszkają kilka czy kilkanaście km od stoku niech sobie korzystają jak już zrobili ten "złoty biznes" na sezonówce...
Ja zwyczajnie jak mam do wyboru jechać 2 godziny żeby pojeździć w takich warunkach za 80zł to wybieram inne ciekawsze miejsca...
SMR jeszcze sobie poczeka na moje "złotóweczki" :D Wygląda że do lutego albo marca :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, shuger napisał:

...Ja zwyczajnie jak mam do wyboru jechać 2 godziny żeby pojeździć w takich warunkach za 80zł to wybieram inne ciekawsze miejsca...

i tego się  trzymaj :) wolność przede wszystkim. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wypowiedź ŚREDNIO jeżdżącego będzie bardziej wiarygodna dla innych ;-P

Jeździłem na żółtej i na niebieskiej kanapie ;-P

4, 7 i 10 całkiem fajne - czasami trzeba było coś ominąć - ale bez problemu dało się (przed przebudową na węższych trasach też zdarzały się niespodzianki nawet przy większej ilości śniegu) - warunki całkiem fajne.

Hardcore tylko przy dojeździe pod gondolę - ale jakoś przejechałem jadąc do auta - po białym (no może trochę brudno białym)

Jeżeli ktoś nie chce narażać swoich nart to można zaparkować pod Golgotą... albo na Julianach... - nie trzeba testować rozjechanej ścianki na 3-ce :-P ani 1-ki :-P

Mi się podobało... 5 lat-ce się podobało - oto dowód: - na końcu filmu 3-ka tuż przed ścianą płaczu nad nartami :-P

ps. oduczamy siedzenia na tyłach...

Edytowane przez Azmadan
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...