Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Piotr1 said:

Przypominamy również że jazdę wieczorną online należy wykupić nie później niż o 16.00 aby produkt był dostępny na dzień zakupu.

co za bzdury wypisują, ludzie czekają po dwa dni na zaktualizowanie zakupu online.

W dokumentach dołączonych do karty paypass piszą okonieczniści doładowania 30min przed przybyciem do ośrodka - robią sobie jaja w żywe oczy z klientów..

Dokładając do tego niedoświadczoną ale arogancką obsługę infocentrum robi się klops z kartami.

Ktoś stoi 30min do kolejki gdzie go odbija od bramek i następne 30min stoi w infocentrum by się wykłócić o doładowanie online.

To jest żenujące.

Robiłem dziesiątki zakupów przy pomocy płatności online i nigdy nie zażyło mi się, by sprzedawca nie potwierdził otrzymania mojej płatności w ciągu kliku minut od jej wykonania. W TMR muszą pracować wyjątkowi partacze skoro nie są wstanie ogarnąć płatności online.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zipp1001 napisał:

... Robiłem dziesiątki zakupów przy pomocy płatności online i nigdy nie zażyło mi się, by sprzedawca nie potwierdził otrzymania mojej płatności w ciągu kliku minut od jej wykonania. W TMR muszą pracować wyjątkowi partacze skoro nie są wstanie ogarnąć płatności online.

Nie sądzę żeby była to wina obsługi. Płatności wykonywane są za pośrednictwem banków. Moim zdaniem to wina, nadal niedopracowanego systemu TMRowskiego w Polsce. Zauważcie że system nadal nie pokazuje zdjęć użytkowników, (stąd zamieszanie przy bramkach), nie pokazuje ilości przejechanych km itd. Może np. nie wytrzymały bazy danych na serwerach, zakupu takiej dużej ilości skipassów w tak krótkim czasie. Na Slovaki życie płynie wolniej :) nawet na hamburgera w MaCu czekasz kilka minut :( 

Na Chopoku np. w tym roku wprowadzili kasy samoobsługowe gdzie kupujesz bilet i idziesz na kolej. Ja ostatnio kupowałem żonie aqapass na Besanovej w kolejce do bramek i za 30 sekund była płatność na Gopassie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek ale masz warun na górze :eek:: a mnie tam nie ma >:( 

Daj znać jak dół? czy się bardzo pogorszył, może jutro zamiast Chopka zrobię SMR :rolleyes:

Baw się dobrze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta Prezydenta RP - przerwa w funkcjonowaniu kolei

Czwartek 4 stycznia 2018 roku będzie dniem wyjątkowym dla Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.

Prezydent RP Andrzej Duda dokona symbolicznego otwarcia dolnego odcinka kolei linowej na Skrzyczne.

W godzinach 11-12 nastąpi w związku z powyższym przerwa w funkcjonowaniu dolnego odcinka kolei.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hala Skrzyczeńska w Szczyrku
Autorzy: Major Architekci
Zespół projektowy: Marcin Major, Anna Major,Marta Górniak, Paweł Major
Autor wizualizacji: Paweł Osmak
Inwestor: Tatry Mountain Resorts,a.s.
Lokalizacja: Szczyrk – Hala Skrzyczeńska
Powierzchnia: 2516m2
Data realizacji: 2018

http://archinea.pl/nowa-hala-skrzyczenska-szczyrku-nagroda-konkursie-dla-projektu-studia-major-architekci/

major-architekci-stacja-narciarska-szczy

image.png.f9e81cd3eff5fb549dadc077b5f8884b.png

image.png.311cf72bd19fec245e2cc657320e03b5.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś dzisiaj w Sonie bo wybieramy się z kolegom i dzieciakami na wieczorną jazdę lepiej Son czy BSA. Gdzie lepszy warun i mniej ludzi. Pozdrawiam 
Moje dzieciaki właśnie pojechali. Długo zastanawialiśmy się gdzie dzisiaj najlepsze warunki i właśnie SON wyglądał najlepiej

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do godziny 10 warunki bardzo dobre, później chcąc brodzić w świeżym śniegu, trzeba było szukać linii zjazdu na obrzeżach tras. Bardzo mało ludzi i dzięki temu degradacja tras następowała stosunkowo wolno. 3 zdecydowanie najgorsza, ostanie kilkaset metrów mocno „zmęczone” i może nie przetrwać do weekend’u. Dzisiejsze nartowanie dla mnie jednym z lepszych w Szczyrku w tym sezonie, i to pomimo sporej ilości rys na ślizgach - ja się tym zupełnie nie przejmuję, pozostałym odradzam SMR, dopóki nie uzupełnią dostawy białego. :)

IMG_2124.JPG

IMG_6523.JPG

IMG_3197.JPG

IMG_1587.JPG

IMG_2888.JPG

IMG_6112.JPG

IMG_2628.JPG

IMG_3812.JPG

IMG_3127.JPG

IMG_0309.JPG

IMG_7677.JPG

IMG_4137.JPG

  • Like 16
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jasiek napisał:

Toś mi teraz zadał ćwieka... Polski Chopoczek czy Chopok jednak? :rolleyes:

Musisz sam zdecydować, dzisiejsza kilkucentymetrowa warstwa świeżego śniegu była swego rodzaju przekleństwem, zamaskowała wszystkie przetarcia i kamienie (zgrzytało pod nartami okrutnie :$) - na koniec dnia wszystko było rozjechane, ale i widoczne xD

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja, jednak SMR... trudno zeszlifujemy żużlówki :$ 

Jak ktoś będzie to będziemy w tej "najgorszej" knajpce! godzina niezmienna.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Jasiek napisał:

Decyzja, jednak SMR... trudno zeszlifujemy żużlówki :$ 

Jak ktoś będzie to będziemy w tej "najgorszej" knajpce! godzina niezmienna.

Pozdrawiam

Właśnie wróciłem z Chopka dzisiaj na południu napadało jakieś 15 cm.

Tam jest iny świat , wręcz rzeczywistość ,to jak Matrix .

Na stronie Sonu widzę że chodziła dzisiaj tylko gondola ,chyba że coś przeoczyłem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jasiek napisał:

Decyzja, jednak SMR... trudno zeszlifujemy żużlówki :$ 

Jak ktoś będzie to będziemy w tej "najgorszej" knajpce! godzina niezmienna.

Pozdrawiam

Wrrrrr....:mad: Ja nie będę bo pracuję :mad: ale jestem w sobotę i niedzielę, może nawet z moją drugą połówką wiec jakby co to się widzimy.:D

BTW zapraszam pozostałych do integracji forumowej na stoku :D

Pozdrawiam  Bolec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...