Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, keisyzrk napisał:

Narty: żużlówki
Dystans: rekordowy (jak na SMR)
Towarzystwo: @johnny_narciarz


Pustawy parking sugerował, że nie będzie problemu z tłumem na trasach, i tak też to wyglądało, żadnych kolejek, puste trasy i…. Niestety, ostatnie kilkadziesiąt godzin silnego wiatru i wysokich temperatur, spowodowało prawdziwe spustoszenie w SMR, 1-ka nie istnieje, i ciężko będzie ją reanimować, na pozostałych trasach sporo utrudnień, przetarć, przetopów, kamieni, ale wszystko przewidywalne, wszystko do ominięcia. Rano zaskoczeniem dla mnie i Maćka były zmrożone przez zimny wiatr fragmenty tras, po dwóch godzinach wszystko wróciło do normy, warunki czysto wiosenne. Pewnie dla części są to warunki nieakceptowalne, dla nas był to jeden z lepiej spędzonych dni na stoku. :)

 

Myślałem ze taka i,ość zjazdów w SMR jest. Je żółwia, a jedak sie da ;)   Przy czym 59 km to nie 114 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ponieważ mam jutro rano wolne, oczywiście wybieram się na narty. Waham się między SMR i COS-em, gdzie warunki są zazwyczaj lepsze (i jest FIS :) ). Jeździliście tylko w SMR? Nawet jeśli tak, może słyszeliście, czy w COS czynny jest odcinek FIS-u z Grzebienia do Dolin? Z ich strony wynika, że zamknięty, ale że orczyk działa. To wydaje się trochę dziwne (choć możliwe, bo można tam zjechać przez Jaworzynę, choć to średnio fajny zjazd), zwłaszcza, że kiedy byłam tam ostatni raz w niedzielę, ten odcinek był w najlepszym stanie ze wszystkich tras. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria napisał:

Mam pytanie. Ponieważ mam jutro rano wolne, oczywiście wybieram się na narty. Waham się między SMR i COS-em, gdzie warunki są zazwyczaj lepsze (i jest FIS :) ). Jeździliście tylko w SMR? Nawet jeśli tak, może słyszeliście, czy w COS czynny jest odcinek FIS-u z Grzebienia do Dolin? Z ich strony wynika, że zamknięty, ale że orczyk działa. To wydaje się trochę dziwne (choć możliwe, bo można tam zjechać przez Jaworzynę, choć to średnio fajny zjazd), zwłaszcza, że kiedy byłam tam ostatni raz w niedzielę, ten odcinek był w najlepszym stanie ze wszystkich tras. 

Planowaliśmy COS, ale zbyt fajnie było na SMR :), spróbuj może zadzwonić do nich jutro rano...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, keisyzrk napisał:

Narty: żużlówki
Dystans: rekordowy (jak na SMR)
Towarzystwo: @johnny_narciarz


Pustawy parking sugerował, że nie będzie problemu z tłumem na trasach, i tak też to wyglądało, żadnych kolejek, puste trasy i…. Niestety, ostatnie kilkadziesiąt godzin silnego wiatru i wysokich temperatur, spowodowało prawdziwe spustoszenie w SMR, 1-ka nie istnieje, i ciężko będzie ją reanimować, na pozostałych trasach sporo utrudnień, przetarć, przetopów, kamieni, ale wszystko przewidywalne, wszystko do ominięcia. Rano zaskoczeniem dla mnie i Maćka były zmrożone przez zimny wiatr fragmenty tras, po dwóch godzinach wszystko wróciło do normy, warunki czysto wiosenne. Pewnie dla części są to warunki nieakceptowalne, dla nas był to jeden z lepiej spędzonych dni na stoku. :)

 

 

świetna relacja - dzięki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/12/2018 o 20:11, Dzarkos napisał:

Też jestem ciekaw czy to będzie działało już od jutra w COS 

http://www.skrzyczne.cos.pl/aktualnosci/wspolny-skipass-rowniez-w-nastepnym-sezonie.html

Informacja z 13 marca ze strony COS:

"Wspólny skipass również w następnym sezonie

Trzy ośrodki narciarskie w Szczyrku, w tym COS-OPO w Szczyrku z trasami zlokalizowanymi na Skrzycznem, osiągnęły porozumienie w kwestii wspólnego skipassu na sezon narciarski 2018/2019.

Wobec kontynuowania współpracy pomiędzy Centralnym Ośrodkiem Sportu - Ośrodkiem Przygotowań Olimpijskich, Beskid Sport Arena oraz Szczyrk Mountain Resort we wszystkich wymienionych ośrodkach obowiązuje już od dziś:

- przedpłata do sprytnej sezonówki 2018/2019 (200 zł do końca obecnego sezonu) - ONLINE PRZEZ GOPASS

- jednodniowe skipassy w cenie 49 zł - ONLINE PRZEZ GOPASS"
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano warunki wiosenne, dużo przetopów (wcześnie rano padał deszcz, więc jeszcze się pogorszyło w stosunku do Waszych relacji. Jedynka zamknięta (zieje przetopami aż przykro patrzyć), Golgota zamknięta (nie działała niebieska kanapa). Ale za to zupełnie pusto! 7, 4 i 3 bardzo dobre, można się było wyjeździć. W sumie bardzo udany wypad :)

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 22 minuty temu, sstar napisał:

    Czy da się jutro zjechać fisem? A potem 3a przerzucić się na 3,4,7? Niby wszystkie otwarte, ale jak sądzicie?

    To tylko domniemanie, ale myślę, że można. Widzę na stronie COS-u, że FIS od Grzebienia do Dolin znów otwarty. W niedzielę ten odcinek był w najlepszym stanie ze wszystkich tras w COS-ie, przede wszystkim nie rozjeżdżony - mało osób tam jeździ. Zatem, skoro w SMR 3,4 i 7 były dziś OK, to i tam powinno być dobrze (prawdopodobnie o wiele lepiej). Góra od Skrzycznego jest wysoko, tam warunki długo się utrzymują. 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było 50/50, połowa dnia z twardymi trasami, pochmurno, zimowo, druga połówka to zgoła odmienna aura, miękko, słonecznie, wiosennie. Warunki na trasach chyba lepsze niż we wtorek, może to lepsze ratrakowanie... Kolejny, bardzo udany dzień na nartach, szkoda tylko, że nie było@bolec,@johnny_narciarz, albo innego Forumowicza, nudno i straszno tak jeździć samemu po pustych trasach [emoji23]
IMG_2743.JPGIMG_2745.JPGIMG_2748.JPGIMG_2749.JPGIMG_2751.JPGIMG_2753.JPGIMG_2754.JPGIMG_2756.JPGIMG_2759.JPGIMG_2760.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 11
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, keisyzrk napisał:

Kolejny, bardzo udany dzień na nartach, szkoda tylko, że nie było@bolec,@johnny_narciarz, albo innego Forumowicza

Jeden był:) ale oprowadzał seniora 84lat po nowym SON , dla Niego tak się pozmieniało że musiałem czasami podpowiadać gdzie jesteśmy i co w danym miejscu było dawniej, senior zachwycony zmianami i dumny że pojeździł na nartach po 7 latach przerwy.

20180315_110848(1).jpg

20180315_112050.jpg

  • Like 19
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To było 50/50, połowa dnia z twardymi trasami, pochmurno, zimowo, druga połówka to zgoła odmienna aura, miękko, słonecznie, wiosennie. Warunki na trasach chyba lepsze niż we wtorek, może to lepsze ratrakowanie... Kolejny, bardzo udany dzień na nartach, szkoda tylko, że nie było@bolec,@johnny_narciarz, albo innego Forumowicza, nudno i straszno tak jeździć samemu po pustych trasach emoji23.png

Też dzisiaj byłem. Warunki gorsze niż w zeszłym tygodniu ale dalej nieźle. Niestety wziąłem miękkie narty na wiosnę a tu twardo było i musiałem się obślizgiwać.

Pod koniec jazdy (ok 12.00) już trochę lepiej bo stok zaczął puszczać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, keisyzrk napisał:

szkoda tylko, że nie było@bolec,@johnny_narciarz, albo innego Forumowicza, nudno i straszno tak jeździć samemu po pustych trasach emoji23.png
 

Aaaa ,,,,sam sobie jesteś winien ,że jeździsz w tygodniu i do tego jeszcze "katujesz" zdjęciami tych co muszą siedzieć w pracy   :D  :P.

Teraz na poważnie :) 

Ja będę w sobotę i pewnie w niedzielę . Powinien też dołączyć standardowo  @Góral spod Skrzycznego chociaż ponieważ  znam jego plany na piątkowy wieczór  to nie jestem pewien czy dojedzie ......:rolleyes: :D:D

Edytowane przez bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa ,,,,sam sobie jesteś winien ,że jeździsz w tygodniu i do tego jeszcze "katujesz" zdjęciami tych co muszą siedzieć w pracy   [emoji3]  [emoji14].
Teraz na poważnie [emoji4] 
Ja będę w sobotę i pewnie w niedzielę . Powinien też dołączyć standardowo  [mention=5090]Góral spod Skrzycznego[/mention] chociaż ponieważ  znam jego plany na piątkowy wieczór  to nie jestem pewien czy dojedzie ......:rolleyes: [emoji3][emoji3]
Dotrę, nie ma obawy.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @Góral spod Skrzycznego warunki nie są najłatwiejsze czego się  można było spodziewać po wczorajszych opadach i dzisiejszym przymrozku. Niestety brak krawędzi w nartach daje się mocno we znaki :(

Pod cięńką warstwą świeżego lodowy sztruks. Trzeba uważać bo można napotkać na rożnego rodzaju niespodzianki w postaci stającego samotnie ratraku lub zlodawaciałych przetopów . Jedynka nie istnieje . Niebieska kanapa nie chodzi i nie będzie ze względu na brak warunków na pośrednim. Do tego wszystkiego w górnych partiach utrzymuje się mgła .

Pozdrawiam

F8DE1B6E-48A2-4049-9DAF-2F3CAACF9460.jpeg

435B8C26-3562-4938-AE31-11D80AD32F08.jpeg

6E28F345-BC08-495E-A2B3-5AF494A50EEB.jpeg

6B6A2A42-D751-4BDB-8FEA-C70BF7B86CCC.jpeg

9105CC3B-7F58-432A-8D47-1C5F9D2EBE6E.jpeg

B0B23E5D-C74F-41C4-8AD8-33CE204B3D8E.jpeg

353DAA28-28D6-4A0D-9D37-1CD8A2F291C5.jpeg

  • Like 9
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...