Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi śnieżenie paroma armatkami przez raptem 2 dni. SON pewnie będzie miał podobny problem. W tym czasie Białka będzie sobie działać, a inni będą czekać na śnieg i mróz.

Jak się nie ma potężnej floty i nie rzuca śniegu pełną mocą to sezon się zaczyna w styczniu, a kończy początkiem marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Spiochu napisał:

Jeździłem dzisiaj w Szczyrku na COS i krótko mówiąc  jest to kompletna kompromitacja. W Szczyrku jest 5 nowych wyciągów ale skansen jak był tak jest. Na COS na wysokości 1200m n.p.m. śniegu ilości śladowe, warunki na trasie absolutnie tragiczne.  Son nie działa w ogóle. Karnety kupione online (zwykłe 3 dniowe) nie działają na górnym wyciągu COS i ludzie musieli płacić drugi raz żeby móc wyjechać. Pan na wyciąg nie wpuszcza i odsyła do kasy na dole bo to nie jego problem mimo że mają przy sobie faktury za karnet. Tradycyjnie na dole przy kasach brak nawet toalety, Na Jaworzynie jedna ale jak nie masz monety 2 zł to pozostaje Ci płotek.

Tras czynnych 0

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Spiochu said:

Ps. Te Volkle na zdjęciu to nie moje.

CAM00666.jpg

No nie wstydź się, to całkiem dobre narty były (są) ;)

Ja takie miałem i syn także w wersji juniorskiej komórkowej.

Tak na serio to musimy z tym Szczyrkiem wyluzować.

Tydzień temu w sobotę były niemal doskonałe warunki. Był wiatr i zabrał białe. 

Szkoda się denerwować. Lepiej trochę pomóżmy w domu przed świętami :) .

Ja też bardzo lubię jeździć, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spiochu te rzędy armatek to oczywiście sarkazm ? Może to są te 3 armatki co wypożyczyli do Korbielowa aby była możliwość śnieżenia w okolicach zera O.o A tak poważnie widać duży problem Szczyrku do którego niestety nikt się nie potrafi przyznać >:( COS to dno bo to państwowe a tam czy się stoi czy się leży to i tak kasa się należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Milzbi napisał:

Tak się dziś zastanawiam czy doczekamy się tej zimy sporych opadów śniegu takich żeby otworzyli cały COS.

Tu nie ma się co zastanawiać. Według informacji ze strony ośrodka na dolnym odcinku FISu jest najwięcej śniegu w całym ośrodku...tylko kamery mówią co innego xD

http://www.skrzyczne.cos.pl/warunki.html

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...