Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Robert32 napisał:

Zaświadczenie od lekarza, że jesteś ozdrowieńcem i jedziesz bez testów przez granicę w ośrodku też bez testów co 72 h

Niestety to nie jest prawda! Bez względu na to, czy jesteś ozdrowieńcem, czy nie, musisz mieć test PCR!

WAŻNE: dzieci do lat 10 nie muszą mieć testu przy wjeździe na Słowację!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, JC napisał:

Niestety to nie jest prawda! Bez względu na to, czy jesteś ozdrowieńcem, czy nie, musisz mieć test PCR!

WAŻNE: dzieci do lat 10 nie muszą mieć testu przy wjeździe na Słowację!

Na profilu facebook Jasna ozdrowieniec zadał pytanie czy musi mieć testy na wjeździe do Słowacji i w ośrodku otrzymał odpowiedź z Jasnej, że wystarczy zaświadczenie od lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Robert32 napisał:

Na profilu facebook Jasna ozdrowieniec zadał pytanie czy musi mieć testy na wjeździe do Słowacji i w ośrodku otrzymał odpowiedź z Jasnej, że wystarczy zaświadczenie od lekarza.

Może dla Słowaków, ale chyba w ogóle nie ma czegoś takiego w Polsce jak „certyfikat ozdrowieńca”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku dopytaj czy będzie przyzwolenie by w razie kontroli aby dojechać bez pokuty na badanie przy stoku narciarskim.

Jak się mają poniższe  przepisy do obcokrajowców czyli nas.

9 godzin temu, Maria napisał:

Zresztą na podanej stronie (https://www.gov.pl/web/slowacja/ograniczenia-w-ruchu-osobowym-wewnatrz-slowacji-wprowadzone-od-19122020-r) znalazłam coś takiego, cyt:

"Ograniczenia w swobodnym przemieszczaniu się na terytorium całego kraju obowiązują zarówno osoby zamieszkałe w Republice Słowackiej, jak i osoby przebywające w tym kraju czasowo np. w celach turystycznych, (...)

Zakaz swobodnego przemieszczania się nie obowiązuje w godzinach od 01.00 do 05.00 oraz nie dotyczy następujących przypadków:

7. podróż w celu wykonania testu antygenowego lub RT-PCR na COVID-19 oraz podróż powrotna;"

Wygląda więc na to, że dojazd do stacji narciarskiej z zamiarem przetestowania się na miejscu jest zgodny z prawem.

https://www.rohacespalena.sk/odberove-testovacie-miesto-zuberec/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do w jadu wymóg jest prosty.

PRC .

Jak uda  się dostać pod stok bez pokuty-gratuluje.

Ja jadę na narty po relaks nie dla stresu.

Dla jednych test PRC to niedogodność , dla innych to spory wydatek,a jeszcze innych bariera rozsądku.

Na razie mam rower.

Edytowane przez toppaner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, toppaner napisał:

Do w jadu wymóg jest prosty.

PRC .

Jak uda  się dostać pod stok bez pokuty-gratuluje.

Ja jadę na narty po relaks nie dla stresu.

Dla jednych test PRC to niedogodność , dla innych to spory wydatek,a jeszcze innych bariera rozsądku.

Na razie mam rower.

Dlatego wcześniej wspominałem iż podejrzewam że kontrole mogą nasilić się na tzw. "ostatniej mili". Tam tranzyt już niemal niemożliwym będzie do wyjaśnienia. Ale wielu pytało, więc sam ciekaw jestem odpowiedzi. Jak również w temacie "wyrywkowych kontroli" na stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał wyjaśnił PRAWIE WSZYSTKO. Dla hardkorowców jasnym staje się że w Biela Put z samochodu do Happy Endu po tańszy test nawet szybkim marszem bez wzbudzenia czujności  się nie przebijesz. Zresztą, podejrzewam że nawet celem odbycia antygenowego trzeba przedstawić dokument który pozwolił nam na legalny wjazd na terytorium Słowacji (PCR-test), czyli koło się zamyka.

Czy są możliwe kombinacje z testami poza ON, nie sądzę.

Bardzo przydatna informacja, 72h liczone od dnia następnego  po zameldowaniu? Niezależnie od daty wystawienia zaświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 stycznia wszystkie ośrodki narciarskie na Słowacji zostaną zamknięte! Poinformował o tym mister transportu Słowacji Andrej Dolezal.

 

Goście w hotelach mogą przebywać bez możliwości przedłużenia pobytu. Jednocześnie hotele nie mogą przyjmować nowych gości

  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, JC napisał:

Od 1 stycznia wszystkie ośrodki narciarskie na Słowacji zostaną zamknięte! Poinformował o tym mister transportu Słowacji Andrej Dolezal.

 

Goście w hotelach mogą przebywać bez możliwości przedłużenia pobytu. Jednocześnie hotele nie mogą przyjmować nowych gości

..sucks ....raz pod wozem raz wiatr w oczy..😟

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...