Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Cześć,

Nie mogę znaleźć nigdzie na stronie gopass warunków zwrotu.

Muszę wiedzieć czy jak kupie teraz a okaże się, że nie mogę jeździć to na jakich - dokładnie - warunkach mogę go oddać, odsprzedać ... 

 

Dzięki za pomoc

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Nieodkryty austriacki lodowiec - raj na ziemi!
Nie sposób się w nim nie zakochać, niezależnie od tego czy kocha się doskonale przygotowane trasy, jazdę po świeżym puchu czy wreszcie podziwianie niesamowitych widoków. Lodowiec Mölltaler to ukryta perła Karyntii, którą powinien odwiedzić każdy miłośnik białego szaleństwa!
 
proxy?sig=505c91296349d4fc5a51b56650e835a81a483cb108e87fa56dac4e04165cd86b&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTM4NjQyODA1LmpwZw==
 
 
proxy?sig=98e8500ce75f328922ac537ddf85252f92f943c955251f5fec68ed1a3e2cafa2&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTM4NjQyODE2LmpwZw==
Jak sama nazwa wskazuje, Mölltaler Gletscher to ośrodek na lodowcu, w którym sezon trwa od połowy czerwca do początku maja, czyli aż 320 dni w roku. Na wysokości od 2.108 do 3.122 m n.p.m. można mieć wrażenie szusowania w obłokach. W siódmym niebie można się znaleźć spotykając którąś z narciarskich gwiazd, ponieważ właśnie lodowiec Mölltaler jest popularnym miejscem treningów austriackiego i niemieckiego związku narciarskiego.
 
 
proxy?sig=571d046e34cd2d16a1b9c7ff432e6c814c3afd6f5e9d599f2050239ba1b8386d&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTM4NjQ1OTAxLmpwZw==
 
 
proxy?sig=2ede530de61c8e7bc54a9de0b98c75a09d5f8efa753aa810e8bd3e4ce6ff8bbd&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTM4NjQ1OTEwLmpwZw==
W ośrodku znajduje się 9 wyciągów i 17 tras, z których mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze, a także rodziny z dziećmi. Trasy mają różne stopnie trudności, od łatwych niebieskich po bardzo wymagające - czarne. Unikatem jest 100% system naśnieżania, który w razie braku opadów gwarantuje idealne warunki. Wystarczy odrobina szczęścia, by przeżyć tu swój wielki freeride’owy sen, ponieważ ośrodek oferuje 6,7 km łatwo dostępnych terenów do uprawiania freeride’u.
 
 
proxy?sig=2ee2c915a5859aa16ff3f1621fa4b5fb03deeb8bbc5a4d79ec8e6cc977921a00&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTM4NjQ2MjgyLmpwZw==
 
 
proxy?sig=cbd677c44ac5b8c292a046b93b4ada278dc2317ae2995420e46ba63f8d737e1a&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTM4NjQ2MjM5LmpwZw==
 
Niezależnie od tego, jaki cel przyświeca wyprawie na Mölltaler Gletscher, można mieć pewność, że z lodowca wraca się z mnóstwem niezapomnianych wrażeń.
 
 
Członkowie prestiżowego klubu GOPASS już wkrótce będą mogli się cieszyć przygodami w Austrii z wyjątkowymi zniżkami!
 
 
NOWA INWESTYCJA TMR?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

Wcześniej, około 2 lat temu chodziły pogłoski że chcieli przejąć ośrodek Nassfeld, ale zbytnio nie chciano go przekazać TMR ze względu na ich "mało delikatne" podejście do przyrody. 

Bardziej chodziło o urażona Karyncka dumę, ze jakiś Słowak im kupuje dobra narodowe. Jechałem akurat przez Austrie i słuchałem w radio dyskusji o tym. Lokalne lobby hotelarskie stwierdziło, ze zrobi konsorcjum i sami uratują ośrodek. Nie znam dalszej części tej opowieści...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd mam możliwość "pomieszkiwania" pod Krakowem zaczynam własnie spoglądac na różne lodowce (Stubai, Molltaler, Pitztal...) żeby wybrać się kiedyś na jakiś przedłużony weekend. Z Mazur niestety była to za daleka podróż....Może jak będą jakieś "atrakcyjne" ceny to uda mi się namówić druga połowę na taki wypad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Chrumcia napisał:

Odkąd mam możliwość "pomieszkiwania" pod Krakowem zaczynam własnie spoglądac na różne lodowce (Stubai, Molltaler, Pitztal...) żeby wybrać się kiedyś na jakiś przedłużony weekend. Z Mazur niestety była to za daleka podróż....Może jak będą jakieś "atrakcyjne" ceny to uda mi się namówić druga połowę na taki wypad

Na mojej subiektywnej liście austriackich gletscher-ów Molltaler z Dachsteinem jest na ostatnim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cosworth240 napisał:

Bardziej chodziło o urażona Karyncka dumę, ze jakiś Słowak im kupuje dobra narodowe. Jechałem akurat przez Austrie i słuchałem w radio dyskusji o tym. Lokalne lobby hotelarskie stwierdziło, ze zrobi konsorcjum i sami uratują ośrodek. Nie znam dalszej części tej opowieści...

Sam sobie trochę dopowiem - no więc Igor Rataj (związany z TMR) zabiega o kupienie akcji w Nassfeld. Tak jak pisałem wcześniej spotkał się z mocną opozycją ze strony lokalsów, którzy uważają, że największy narciarski region w Kartyntii musi zostać "w karynckich rękach". Ośrodek potrzebuje jednak inwestycji - zwłaszcza w zakresie rozbudowy na włoską stronę. Jako inwestorzy pojawili się Pan Waldner i Pan Rataj. Spór skupił się wokół 30% akcji, które miał do sprzedania jeden z akcjonariuszy (Heta). Heta chciała sprzedać swoje akcje Panu Waldnerowi. Rataj z kolei jako inwestor był faworyzowany przez Arnolda Puchera i jego stronników, którzy posiadają 25% plus jedną akcję. To jest o tyle ważne, że zgodnie z austriackim prawem spółek, akcjonariusze posiadający pewną pulę akcji mają prawo zablokować sprzedaż akcji przez innego akcjonariusza. I tak Pan Pucher zablokował sprzedaż akcji przez Hetę Panu Waldnerowi. Sprawa trafiła do sądu, gdzie Waldner nawet wygrał. Teraz jednak podobno Waldner sam z siebie poszedł na współpracę z Ratajem. Docelowo Rataj - nie jestem pewien czy sam, czy przez TMR - ma objąć w sumie 49% akcji w Nassfeld, a w rękach austriackich ma pozostać 51%. Rataj ma zainwestować 45 mln EUR, co ma umożliwić rozbudowę ośrodka na włoską stronę i ma być przede wszystkim odpowiedzialny za to. Sprawa nie jest jednak zakończona, bo Pan Waldner chcę mieć dość szerokie prawo współdecydowania o kształcie i przyszłości ośrodka, co nie odpowiada ludziom z grupy Pana Puchera, a więc stronnika Słowaków.

Edytowane przez Cosworth240
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cosworth240 napisał:

Bardziej chodziło o urażona Karyncka dumę, ze jakiś Słowak im kupuje dobra narodowe. Jechałem akurat przez Austrie i słuchałem w radio dyskusji o tym. Lokalne lobby hotelarskie stwierdziło, ze zrobi konsorcjum i sami uratują ośrodek. Nie znam dalszej części tej opowieści...

A nam wmawiają, że kapitał nie ma narodowości ;), tak przy okazji ktoś odwiedzał ten ośrodek, jakie wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 pkt. czy nowe karnety na Polskę i Słowacje będą aktywowane na starych kartach Gopass, czy będą dostarczone nowe? Pytam ponieważ pojawiły mi się na profilu karty tymczasowe a stare mają jakieś dziwne pieczątki i na Słowacji były z nimi problemy, więc nie chciał bym po raz kolejny biegać po info centrach na Słowacji i wyjaśniać, że jednak mam karnet.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marionen napisał:

Na mojej subiektywnej liście austriackich gletscher-ów Molltaler z Dachsteinem jest na ostatnim miejscu.

@marionen możesz napisać cos więcej i uzasadnić? Mam na ten lodowiec około 700 km, więc chciałbym znać opinię czy warto tutaj czy lepiej nieco dalej jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marionen napisał:

Na mojej subiektywnej liście austriackich gletscher-ów Molltaler z Dachsteinem jest na ostatnim miejscu.

Dzięki za podpowiedź, moze w takim razie zostawię je na jeszcze bardziej odległe czasy :D

Na razie Hintertux w grudniu jest w kolejce, na reszte kiedys przyjdzie czas, w innych niż zimowym okesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marionen napisał:

Na mojej subiektywnej liście austriackich gletscher-ów Molltaler z Dachsteinem jest na ostatnim miejscu.

Ja Cię rozumiem, ale jest tam podobno bardzo atrakcyjny zjazd freerajdowy na drugą stronę Schareck 🙂
Z 3100 to kawał jazdy w dół.

Chłopaki pod koniec zrobili kawałek jazdy synchronicznej

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

Pytanie za 100 pkt. czy nowe karnety na Polskę i Słowacje będą aktywowane na starych kartach Gopass, czy będą dostarczone nowe? Pytam ponieważ pojawiły mi się na profilu karty tymczasowe a stare mają jakieś dziwne pieczątki i na Słowacji były z nimi problemy, więc nie chciał bym po raz kolejny biegać po info centrach na Słowacji i wyjaśniać, że jednak mam karnet.

Jakie nowe karty? Jak masz imienna karte to po dokupieniu kolejnej sezonowki nadal uzywasz tego samego plastiku. Te "pieczatki" to nie Twoje dane i zdjęcie?

Ja mialem problem jedynie podczas pierwszego uzycia po zakupie. Na Chopoku mi ja aktywowali i od tego czasu sezon w sezon dziala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Członkowie programu lojalnościowego GOPASS spółki Tatry Mountain Resorts, a.s. (TMR) będą mogli od października tego roku skorzystać z profitów związanych z członkostwem w GOPASS także w austriackich Alpach. We wtorek, 9 października, spółka TMR podpisała umowę o współpracy z Mölltaler Gletcherbahnen Gesellschaft mbH & CO KG, na podstawie której może TMR sprzedawać karnety narciarskie do ośrodka narciarskiego Mölltaler Gletscher i jego siostrzanego ośrodka, Ankogel - Mallnitz, za pośrednictwem swojego internetowego kanału sprzedaży GOPASS. Ponad 1,13 mln klientów ze Słowacji, Czech i Polski zarejestrowanych w programie GOPASS otrzyma specjalne oferty na szusowanie także w Alpach austriackich.

Więcej informacji na ten temat

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, christof napisał:

Jakie nowe karty? Jak masz imienna karte to po dokupieniu kolejnej sezonowki nadal uzywasz tego samego plastiku. Te "pieczatki" to nie Twoje dane i zdjęcie?

Ja mialem problem jedynie podczas pierwszego uzycia po zakupie. Na Chopoku mi ja aktywowali i od tego czasu sezon w sezon dziala. 

 Nie, mam pieczatki Jasna poniewaz skipass po wjezdzie na Chrebeniok nie dzialal na Jasnej I w VT, takie tam cuda sie dzialy I po odstaniu swojego w kolejce pod wyciag nie odbijalo I trzeba bylo “wyjaśniac” w centrum informacyjnym.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim koncie GOPASS pokazała się dopłata za jazdę nocną w Szczyrku za 220 zeta. Tak naprawdę mam karnet na Chopok i w sumie ta dopłata by mi pasiła, bo z Bielska jest rzut beretem.

Mam w sumie dwie wątpliwości :

- ktoś był na wieczornej w zeszłym sezonie, jak to wyglądało, czy oprócz tras z zeszłego sezonu będą jakieś nowe ?

- nigdzie nie znalazłem czy ta dopłata tyczy się tylko SMR czy również BSA - ktoś może wie ?

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...