Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czyli do konca 2020 r. na nartach w Austrii również nie pojezdzimy .


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was prośbę. Chciałbym w jednym miejscu zebrać informacje dotyczące możliwości wyjazdu, obostrzeń, planowych otwarć itd. Czy możecie mi w tym pomóc?

Dobrze będzie dla nas wszystkich jak będzie jedno aktualne miejsce, gdzie będą aktualne informacje o tym co się dzieje teraz, co jest planowane i co może być (plotki i przecieki)
Strona jest tutaj: https://www.skionline.pl/stacje/gdzie-na-narty-aktualne-informacje-dla-narciarzy-2-12-2020-godz-10-00,newsy,8180.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam takie: https://fb.watch/279YRHtV3S/ 

Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska- 5 grudnia
Stacja Narciarska "RUSIŃ-SKI"- 5 grudnia
Stacja Narciarska Kaniówka - 5 grudnia
Stacja Narciarska GrapaSki- 5 grudnia
Jurgów Ski - stacja narciarska- 5 grudnia
Bania Ski & Fun - 5 grudnia
Czorsztyn-ski Kluszkowce- 6 grudnia

 

 

Edytowane przez yoss
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, JC napisał:

Mam do Was prośbę. Chciałbym w jednym miejscu zebrać informacje dotyczące możliwości wyjazdu, obostrzeń, planowych otwarć itd. Czy możecie mi w tym pomóc?

Dobrze będzie dla nas wszystkich jak będzie jedno aktualne miejsce, gdzie będą aktualne informacje o tym co się dzieje teraz, co jest planowane i co może być (plotki i przecieki)
Strona jest tutaj: https://www.skionline.pl/stacje/gdzie-na-narty-aktualne-informacje-dla-narciarzy-2-12-2020-godz-10-00,newsy,8180.html

Jacku, to proponuję jeszcze uzupełnienie:

Niemcy: wszystkie ośrodki narciarskie pozostają nieczynne co najmniej do 10 stycznia. W okresie świątecznym dopuszcza się korzystanie z usług noclegowych w hotelach w celu odwiedzenia bliskiej rodziny.

Możliwy jest przejazd tranzytem przez terytorium Niemiec bez kwarantanny, nie dłuższy niż 24 h.

Edytowane przez tanova
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tanova napisał:

Jacku, to proponuję jeszcze uzupełnienie:

Niemcy: wszystkie ośrodki narciarskie pozostają nieczynne co najmniej do 10 stycznia. W okresie świątecznym dopuszcza się korzystanie z usług noclegowych w hotelach w celu odwiedzenia bliskiej rodziny.

Dziękuję - uzupełniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, yoss napisał:

 

Ja mam takie: https://fb.watch/279YRHtV3S/ 

Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska- 5 grudnia
Stacja Narciarska "RUSIŃ-SKI"- 5 grudnia
Stacja Narciarska Kaniówka - 5 grudnia
Stacja Narciarska GrapaSki- 5 grudnia
Jurgów Ski - stacja narciarska- 5 grudnia
Bania Ski & Fun - 5 grudnia
Czorsztyn-ski Kluszkowce- 6 grudnia

Dochodzą jeszcze Wierchomla i Tylicz Ski

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie przekalkulowałem kampera, i wychodzi taniej niż apartament na 4 osoby w Austrii (to co udało mi się zarezerwować) dochodzi koszt ewentualnego parkingu gdzieś trzeba by było znaleźć i obsługi kampera (toaleta i woda) jest to jakieś rozwiązanie jak ktoś na siłe chce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodki narciarskie zostaną otwarte 24. grudnia dla osób mieszkających w pobliżu, natomiast od 7. stycznia 2021 otwarte zostaną hotele, pensjonaty i kwatery. 
Wprowadzona zostanie 10-dniowa kwarantanna dla osób przyjeżdżających do Austrii z innych krajów gdzie wskaźnik zachorować jest wyższy nie 100 przypadków na 100 000.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JC napisał:

Ośrodki narciarskie zostaną otwarte 24. grudnia dla osób mieszkających w pobliżu, natomiast od 7. stycznia 2021 otwarte zostaną hotele, pensjonaty i kwatery. 
Wprowadzona zostanie 10-dniowa kwarantanna dla osób przyjeżdżających do Austrii z innych krajów gdzie wskaźnik zachorować jest wyższy nie 100 przypadków na 100 000.

 

:( bardzo zła wiadomość :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JC napisał:

Ośrodki narciarskie zostaną otwarte 24. grudnia dla osób mieszkających w pobliżu, natomiast od 7. stycznia 2021 otwarte zostaną hotele, pensjonaty i kwatery. 
Wprowadzona zostanie 10-dniowa kwarantanna dla osób przyjeżdżających do Austrii z innych krajów gdzie wskaźnik zachorować jest wyższy nie 100 przypadków na 100 000.

 

To jeżeli Austria się złamała, większość krajów zdecyduje podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...