Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czyli do konca 2020 r. na nartach w Austrii również nie pojezdzimy .


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, tanova napisał:

Zgoda, wskaźniki epidemiologiczne często idą w górę, gdy są lokalne zakażenia w domach opieki czy podobnych miejscach, do których jako turysta nigdy nie trafisz. Ale teraz to w sumie i tak nie ma znaczenia. 

Tak

Jest info o okresie obowiązywania kwarantanny: 19.12.2020-10.01.2021. Póki co. Więc jak chcecie rezerwować na drugi tydzień ferii, to od poniedziałku.

ciekawe jak rozwiązać problem jak ktoś ma przyjechać 9 albo 10 stycznia do Austrii ?

i pytanie, czy to jest najgorszy scenariusz i teraz będzie tylko lepiej? czy będzie znowu zmiana na minus ?

 

Edytowane przez MarioJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarioJ napisał:

ciekawe jak rozwiązać problem jak ktoś ma przyjechać 9 albo 10 stycznia do Austrii ?

i pytanie, czy to jest najgorszy scenariusz i teraz będzie tylko lepiej? czy będzie znowu zmiana na minus ?

 

poczekaj, @MarioJ - muszę spojrzeć w szklaną kulę ...

O Kurza twarz, nie mam szklanej kuli! B|

Legalnie nocleg możliwy chyba dopiero od poniedziałku, chyba, że się uda dogadać jakoś z właścicielem. Jeśli rezerwować  z wyprzedzeniem, to z opcją bezpłatnego odwołania, albo poczekać do początku stycznia i zobaczyć, jak sytuacja się rozwinie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tanova napisał:

poczekaj, @MarioJ - muszę spojrzeć w szklaną kulę ...

O Kurza twarz, nie mam szklanej kuli! B|

Legalnie nocleg możliwy chyba dopiero od poniedziałku, chyba, że się uda dogadać jakoś z właścicielem. Jeśli rezerwować  z wyprzedzeniem, to z opcją bezpłatnego odwołania, albo poczekać do początku stycznia i zobaczyć, jak sytuacja się rozwinie.

przyjechać 10.01 i iść spać o 24:00 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, tanova said:

poczekaj, @MarioJ - muszę spojrzeć w szklaną kulę ...

O Kurza twarz, nie mam szklanej kuli! B|

Legalnie nocleg możliwy chyba dopiero od poniedziałku, chyba, że się uda dogadać jakoś z właścicielem. Jeśli rezerwować  z wyprzedzeniem, to z opcją bezpłatnego odwołania, albo poczekać do początku stycznia i zobaczyć, jak sytuacja się rozwinie.

Mam bezkosztową rezerwację 09.01-16.01, ale na razie nic nie zmieniam i nie negocjuję, poczekam na rozwój sytuacji. Myślę, że przesunięcie od poniedziałku do niedzieli da się załatwić, ale boję się nadal, ze nasi w tym okresie wprowadzą kwarantannę dla powracających 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi niby twierdzą, że zniechęcanie do wyjazdów będzie metodą perswazji i bez dalszych ograniczeń formalnych.

Dzisiaj w obliczu najazdu górali na Warszawę jeden z wiceministrów enigmatycznie oświadczył, że w zależności od rozwoju sytuacji pewne decyzje mogą ulec zmianie. Myślę więc, że choć siedzimy jak na szpilkach, należy po prostu poczekać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rafalc napisał:

Obyś miał rację, pamiętam jednak jak MM mówił, aby nie rezerwować wyjazdów w Alpy.

 

To co mówi MM to nie ma żadnego znaczenie. Wielkrotnie udowodnił że pierdzieli bez sensu, kłamie jak popadnie. W ogóle nie ma co się przywiązywać do jego paplania  na konferencjach w szczególności jak dotyczy to późniejszego czasu.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarioJ napisał:

przyjechać 10.01 i iść spać o 24:00 😁

Nie ryzykowałbym - to kraj, gdzie społeczne informowanie władz co u sąsiadów nikogo nie dziwi.

Rozwazam wariant noclegu z 10/11.01 jak najbliżej granicy DE/AT i przyjazd ha miejsce najwcześniej jak sie da.

Edytowane przez wojgoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rafalc napisał:

Mam bezkosztową rezerwację 09.01-16.01, ale na razie nic nie zmieniam i nie negocjuję, poczekam na rozwój sytuacji. Myślę, że przesunięcie od poniedziałku do niedzieli da się załatwić, ale boję się nadal, ze nasi w tym okresie wprowadzą kwarantannę dla powracających 😜

A co z kwarantanną ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Arek1982 said:

A co z kwarantanną ? 

No wjechałbym do AT w poniedziałek 11.01 po pólnocy. A co do kwatery, to mam w planach przesunąć termin lub anulować. Czekam na rozwój sytuacji, bo przed 10.01 AT ma ogłosić jakie kraje będą od 11.01 zwolnione z kwarantanny. Generalnie dużych nadzieji na ten wyjazd sobie nie robię.

Edytowane przez rafalc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w projekcie DPCM, który Conte ma dzisiaj podpisać widnieje zapis o otwarciu stoków we Włoszech od 7 stycznia.

Obecnie są otwarte dla profesjonalistów od 07.01 również dla amatorów.

Północne regiony naciskają naciskają na otwarcie już na święta.

Dopiero wieczorem ma być oficjalne info i konferencja Conte, wtedy też powinno się wyjaśnić co z Tyrolem i Trentino. 

Edytowane przez dezext
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JC napisał:

Właśnie dostałem wiadomość ze Słowacji, że jutro otwarte zostaną trasy i wyciągi w Donovalach!

PS
Zamieszanie jak u nas!

Żadnych wieści z Czech? Decyzja podobno miała być wczoraj. Spindl jako jedyny z okolicy ma nadal mróz, dośnieża trasy i nawet rozpycha śnieg na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy zamknięte do 7 stycznia.

Od 21 grudnia do 6 stycznia kwarantanna DLA WSZYSTKICH przyjeżdzających do Włoch, w tym samym terminie zakaz przemieszczania się między regionami i prowincjami.

25.12, 26.12 oraz 01.01 zakaz przemieszczania się MIĘDZY GMINAMI. godzina policyjna od 22 do 05.

Hotele pozostają OTWARTE. 

07.01 otwarte zostaną wyciągi narciarskie. Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dezext napisał:

Włochy zamknięte do 7 stycznia.

Od 21 grudnia do 6 stycznia kwarantanna DLA WSZYSTKICH przyjeżdzających do Włoch, w tym samym terminie zakaz przemieszczania się między regionami i prowincjami.

25.12, 26.12 oraz 01.01 zakaz przemieszczania się MIĘDZY GMINAMI. godzina policyjna od 22 do 05.

Hotele pozostają OTWARTE. 

07.01 otwarte zostaną wyciągi narciarskie. Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa 

WAŻNA AKTUALIZACJA

 

10 grudnia Polska przechodzi z grupy B do C. 

Czyli przy wjeździe turystycznym do Włoch WYMAGANY TEST NA COVID. Dekret obowiązuje do 15 stycznia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...