Narty - skionline.pl
Jump to content

Co dalej z Polskimi Stacjami Narciarskimi po 17 stycznia?

Plywak
 Share

Recommended Posts

31 minut temu, Micheł napisał:

Chyba będzie trzeba przesiąść się na dupoloty, albo poważnie pomyśleć o skiturach :) 

Nic.

Ja zażądam zwrotu pieniędzy od Szczyrkowskiego, a Szczyrkowski przecież dogadał się z rządem (zawarli porozumienie), niech sobie od nich ściągnie to, co mnie oddadzą.

Tylko będąc bezwzględnym można zmienić ten system, w którym nie ma żadnej logiki.

PRECZ Z KOMUNĄ!

• Like 1

19 godzin temu, Plywak napisał:

na Podhalu mówią, że otworzą, nawet bez zniesienia zakazu, prawnicy już przygotowani

Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje...

Dajcie już na wstrzymanie z tym Podhalem bo już naprawdę powoli ludzi to nie tylko śmieszy ale i irytuje. Takie czasy i taka branża. Jak im tak źle to to do roboty do budowlanki. Jedna z nielicznych branż, która ma się doskonale. A już kwesta tych tajnych narad i buntu to jak słowo daję nawet nie jest już zabawne. Bełkot jakiego mało. 

Edited by Author

2 godziny temu, brachol napisał:

czyli trzeba się do klubu zapisać i można jechać na trening i tak robi pewnie spora ilość osób mieszkających niedaleko ON.

Samo zapisanie do klubu nie wystarczy. Musisz mieć licencję PZN lub FIS. Dzisiaj pod jednym z wyciągów gdzie byłem z córką była policja i skrupulatnie sprawdzali listy itd. - wszystko w miłej i kulturalnej atmosferze; nie było problemu, bo ON też poważnie podchodzi do sprawy - codzienne imienne listy itd. 

• Sad 1

1 minutę temu, Ziemowit napisał:

Idzie porządna zima, tylko nie wiadomo jak długo potrwa. Całodobowe mrozy w górach na dziesięć następnych dni, nocami poniżej -10°C. Trochę sypnie śniegiem, chociaż niezbyt dużo.

Przez to wszystko, aż trudno docenić, że taka zima w styczniu to miła odmiana po np. zeszłym roku. Eh, ironia.

• Like 3

20 minut temu, Tatita napisał:

Przez to wszystko, aż trudno docenić, że taka zima w styczniu to miła odmiana po np. zeszłym roku. Eh, ironia.

Jakoś staram się korzystać. Zdjęcie zrobione 3 godziny temu o zachodzie. 15km pieszo. Daleki widok na Szrenicę z górki Grabowiec.

P_20210111_154622.jpg

Edited by Ziemowit
  • Like 7

Bo to z tym śnieżeniem to jest tak, że będą tak robić 24/7 aż do 1 lutego. Zrobi się pokrywa z 3 metry i będzie można w maju nartować. A jak przedłużą dalej na luty to też będą śnieżyć i zrobią się kolejne metry aż sięgną koron świerków. Będzie można śmigać na nartach i cały czerwiec. To jest naprawdę sprytny plan. Po drodze podniosą opłaty bo przecież to wszystko kosztuje. 

• Thanks 1
  • Haha 2

59 minut temu, lu5asz napisał:

Wystraszyli się górali,właścicieli ON i od razu dali miliard złotych .Mam nadzieje ze ON się dogadają i pootwierają od 18 stycznia.

"od razu dali miliard złotych", czyżby? Sugerujesz że swoje dali? Oj jo joj, twoje dali, moje dali i w dup.e mieli zapytać czy chcemy kogoś wspierać. 

• Like 2
  • Haha 1