Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

:D:D

Ooooo. . zalapalem się na zdjęcie :D

Tak - stało się ! Golgota oficjalnie ruszyła. Na razie sztruks ale na dole pojawiają się już drobne przetarcia  :| Zobaczymy jak długo „wytrzyma”.Jest zonk ponieważ kanapa na halę z Soliska na razie nie chodzi ( podobno ma ruszyć o 10) . Zaczyna się robić niezła kolejka do niebieskiej . 

Pozdrawiam 

9DF1FCD9-C92B-4233-9BC0-85415852633A.jpeg

8E995042-923D-4549-8E93-7638185F874A.jpeg

3DE010CB-7357-4993-BEBD-0154BD604B01.jpeg

2FAACF4C-EB5F-48F3-BACE-567FF68A9D78.jpeg

  • Like 13
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra wreszcie w domu. Zaliczone 6 zjazdów w ciągu 4 godzin. Tylu narciarzy w Szczyrku jeszcze nie było i cały czas wyjeżdżają w korku. Spotkanie tutaj za tydzień nie ma sensu. Poza tym nowa Golgota jakaś krótsza i węższa ale odsypy po bokach atrakcyjne jak zawsze na których w końcu udało się zaliczyć spektakularny upadek.@keisyzrk a jak na Pilsku? 74da7bd120b28084fe37d5a8483289cf.jpg66b28c48dcd9b9b172a0f52f6cbebcca.jpg

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 12
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

(...) @keisyzrk a jak na Pilsku?
 

Dzisiaj odpuściłem, bo miałem przeczucie... ;).

 

8 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

odsypy po bokach atrakcyjne jak zawsze na których w końcu udało się zaliczyć spektakularny upadek.

Odsypy?, to raczej wygląda na niezły free-warun xD

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio masz zawsze dobre przeczucie:) 
Chlopaki a jak warun? Poprawiło sie coś?
Nie no warunki w porządku, warstwa odpowiednia, śnieg odpowiedni, kamieni prawie brak, jednego odrzuciłem. Pojedyncze oblodzenia, trochę mgliście.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem dzisiaj  przed 15 mogę zatem podsumować cały dzień . Pominę kwestię żółtej kanapy z Soliska bo to jest tu standardem , po prostu zawsze w SMR musi coś niechodzić :|

Tak jak napisał @Góral spod Skrzycznego śniegowo ogólnie było ok. Teraz detalicznie opis sytuacji.

Trasy:

1 - jeździłem pod koniec dnia , u góry trochę kamieni, w połowie trasy pola lodowe

3 - zjechałem raz i podziękowałem , od połowy trasy w dół pełno kamieni i standardowy armagedon na ostatniej ściance 

4 - na początku bardzo ok tz bez lodu i kamieni, później odpuściłem ze względu na ilość ludzi i trupy ścielące się na ostatniej ściance 

7 - dzisiaj mój absolutny mój faworyt , zero przetarć i lodu do samego końca , tu kończyłem dzień. Najlepszy odcinek od wypłaszczenia do Soliska.

Golgota - bardzo ładnie przygotowana poza małymi przetarciami na dole po lewej, jeździłem przez pierwszą godzinę , nie wróciłem już później bo ludzi chmara 

10 - dzisiaj na ściance wygrał zdecydowanie lód z kamieniami, luźnych kamieni za to dużo w dolnym odcinku

Jazda pozatrasowa pod żółtą kanapą - trzeba mocno uważać na zdradliwe kamienie ukrywające się pod śniegiem, którego jest za mało aby się tędy spokojnie wypuścić.

Czas do kolejek - mierzyłem zegarkiem :

gondola - w szczycie 5-7 min

żółta na Halę S - wchodziłem tylko przez single line -   10-12 min

niebieska - single line około 5 min

Niestety ilość ludzi jest masakryczna i trzeba poczekać conajmniej na zakończenie ferii ( mam nadzieje że tych śląskich ) .Jutrzejszy wyjazd do Szczyrku chyba tylko dla prawdziwych desperatów , ja na pewno odpuszczam :(:(

Poniżej fotki z siódemki i jazdy pod kanapą.

Pozdrawiam

9B327982-3ADA-4942-9FB8-1F865E93D4BF.jpeg

FCE7B76B-A8DC-4936-9A73-65F479638310.jpeg

4AC7DA23-0CB2-44DA-8ED5-C92E355F50E0.jpeg

4ED6B8EC-F8E6-4023-83D0-18B5A18BD426.jpeg

  • Like 11
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, leitner napisał:

Zabawne :) Z tego, co słyszałem to orczyk na Skrzyczne oraz talerzyk na Dolinach były dzisiaj puste. Niby blisko, ale chyba trochę daleko :D

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 

Były puste tak do 11ej, potem stałem 10min i do talerzyka i do orczyka. Co do SMRu, to potwierdzam że ludzi było po prostu za dużo. Ale warunki fajne!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem relacje z SMRu z ostatnich dwóch dni wpisać, ale oprócz jednej trasy, wszystko już było dobrze przez innych tutaj opisane.

7 i 11 po nowym otwarciu po prostu świetne! Do Czyrnej niestety coraz więcej kamieni. 10 jak zwykle tragiczna. Off-piste koło trasy 8 dostało upgrade po budowie nowej kanapy. Lecz nie jechałbym za daleko pod kanapą obok golgoty, bo tam dużo pniów po wyczętych drzewach zostało.

Dużo ludzi i mgła.

A teraz to czego jeszcze nikt na forum w tym roku nie opisał:

Bieńkula! (trasa nr 5)

Jest dużo świeżego śniegu w Szczyrku i nie lubię kolejek do wyciągów, więc zjechałem wczoraj Bieńkulą. Dwa razy bo było fajnie. Górna połowa czarnej trasy po prostu bajkowa, piękna, znakomita, nie za trudna, dużo wyjechanych śladów ale troche puchu zostało. Na środku drzewo na trasie, ale zajmuje tylko 1/4 szerokości.

Dolna część niestety gorsza. Dużo krzaków, sosenek malutkich i troche kamieni. Moje narty jadą ostatni sezon i mają już prawie 10 lat, więc nie żałuje, ale nowymi nartami bym tędy nie jechał.

Przejazd do Gondoli bez problemu, prawie bez pchania. W sumie czas przejazdu z Hali Skrzyczeńskiej do Gondoli około 20min, więc dobrą opcją jak się chce jechać więcej na trasie niż siedzieć w gondoli.

Spróbuję wstawić kilka zdjęć, nie wiem czy mi się uda. ;)

 

 

F5C362C7-7D71-44BA-84D2-A65A57B9103C.jpeg

1102DC91-91B7-481B-BBF2-9444CDF5DD74.jpeg

BADA824E-D46F-49B2-86F6-EE7FF57AC264.jpeg

AF56B960-7B2C-42F4-AD5E-6E05ACAA0735.jpeg

89C78FAA-4D57-47FC-B35F-F01AA38530B1.jpeg

Edytowane przez SPGöral
  • Like 11
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jutro "wyjeżdżał" sezonówkę Najpierw w SON potem Cos ,albo odwrotnie.

Zostały tam jakieś minerały na trasach?

Żebym miał po co jechać? JEDEN ZJAZD JEDEN KAMIEŃ.

A tak na poważnie będzie się ktoś kiwał jurto?

Powinno być lepie ferie śląskie się z kończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, gigantyczny korek. Siedzę w skibusie od godziny. Dobrze, że chociaż jeden zjazd zaliczony Skrzyczne - Solisko9747c844178251aabffa49f97a6fae8e.jpg

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

W sumie w busie Solisko-Skrzyczne 3godz. Na razie mam dość Szczyrku!

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez lubilem wlasnie [emoji4]  I naprawde licze ze to wszystko to wina ferii ślaskich [emoji4] oby. A skąd Ci ludzie sie biora w tym miejscu co na zdjeciach?? wracaja z BK i julianow? czy to z Wisly tak duzo aut jedzie?
Tak myślę że z Julianów i BK. Korek ruszył dopiero jak wyjechały wszystkie auta spod gondoli.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...