Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, lukaluka2 napisał:

Wiel

Mnóstwo narciarzy jest zadowolonych;) Szczególnie tych szusujących w Wiśle i okolicach.

 

13 minut temu, bolec napisał:

No właśnie jestem  jednym z nich :D

Poniżej wiślańska kolejka sprzed chwili w szczycie oblężenia .......

5194D996-4763-4E5F-AC43-B7EADE0D5105.jpeg

 

Przepraszam że może teraz obrażę SMR-owskich narciarzy, ale..... co mądrzejsi wiedzą o co chodzi i radzą sobie idealnie do zaistniałej sytuacji :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bolec napisał:

No i dlatego pomimo wcześniejszych planów wypadu na SMR ,po ostatnich obserwacjach tego co się dzieje z ilością narciarzy dzisiaj sobie odpuściłem i pojadę w miejsce gdzie trasy krótkie ale brak tego co poniżej O.o

56C93C66-834E-4DDB-83C6-BEBF9E8A0D37.jpeg

0F3649A5-9BB7-4480-8065-8F8C9AAD8B65.jpeg

686F81C4-2390-48D2-B32D-74F733EDBEF2.jpeg

A może to kolejka po sezonowke na przyszły sezon? :D 

Jakbym wiedzial to sam bym w niej stanął :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem na gopass-ie ile dni w tym sezonie byłem w Szczyrku. Wyszło mi że z dniem dzisiejszym 31. Przez 30 razy nigdy nie spotkałem się z takim tłokiem jak dzisiaj. Pierwszy raz mimo całkiem nieźle przygotowanych tras o godzinie 10.00 odechciało mi się jeździć. Chyba odpuszczę już w tym sezonie SMR mimo posiadanej sezonówki. Teraz tournée po Wiśle.

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shuger napisał:

A może to kolejka po sezonowke na przyszły sezon? :D 

Jakbym wiedzial to sam bym w niej stanął :D 

Tak przy okazji sezonowka  na przyszły sezon dostępna będzie w przedsprzedaży od poniedziałku. Tak wołali dzisiaj ze sceny, 200 PLN teraz 699 PLN dopłaty przed sezonem jak dobrze słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MAIKEL 1977 napisał:

Chyba wezmę kilkaO.o, bo to dobra inwestycja:ph34r:

Majkej przecież w tym wątku tylko nabijasz lajkixD

Jak chcesz dorzucę puchar?

Szacuje ze sezonowka na CAŁY Szczyrk wyjedzie mnie jakieś 30-35zl za dzień to dużo????? xD

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako uczestnik wydarzeń i jedna z much kilka słow komentarza:

Nie były to największe kolejki jakie widziałem, kiedys na Chopoku zdarzało mi sie stac po pól godziny (hmm znowu ta sama firma9_9) Dzisiaj jeden raz stałem 20 minut. Kilka razy po 10-15. Tłum na Solisku robi wrażenie ale pamietajmy że to kolejka do dwóch wyciągów. Na mnie większe wrazenie zrobił zator pod gondolka gdy zjeżdzałem do skibusa. Niemniej jednak dało sie dzisiaj dobrze pojeździć. Do 10.30 na Solisku nie było wielkiej kolejki. Startowałem o 8.15 z Pośredniego pierwsza godzina to byl luz, druga lekka kilkuminutowa kolejka. Prime time nastapił pomiedzy 11 a 2 - spedziłem ten czas na orczykach na Małe Skrzyczne oraz na wycieczce skibusem na COS (wczesniej sprawdziłem godziny skibusow, wpasowałem sie idealnie na 11.30). Na COS dolne krzesło nie było oblezone, górne bardziej, orczyk mocno ale generalnie było delikatnie lużniej, mysle że max 15 minut oczekiwania w szczycie. Po 2.00 na Solisku mocno rozluźniła sie kolejka do B2, ostatnia godzina to juz praktycznie 3-4 minuty do krzesełka. Natomiast krzesło na Halę było obleżone do konca z racji powrotów. Parking na Pośrednim mi sie sprawdził ;)
Jedynym rozwiązaniem moim zdaniem byłaby podwyżka cen biletów (np w weekend dniówki +50%). Ludzie wcale nie sa tacy bezmyślni jak wam sie wydaje. Po prostu właściwie wyceniają infrastrukturę i TRASY SON. Sam jutro wybieram sie kolejny raz bo Szczyrk jest wart swojej ceny pomimo ryzyka ze będzie tłum. Gdyby różnica w stosunku do alternatywnych osrodków byłaby wieksza niejeden by sie zastanowił. Mi zresztą bardziej od kolejek przeszkadzała ilosc ludzi na trasie, nie da sie wtedy rozwinac skrzydeł (mucha:D)i cały czas trzeba koncentrowac sie na otoczeniu.

Zreszta mysle ze  w ciagu kilku lat poważna podwyzka biletów w Szczyrku jest nieunikniona (na razie kupują market share)...

I stad mam nadzieje że alternatywą w przyszłosci stanie sie Pilsko, gdzie przeciez tez sa doskonale trasy i brakuje infrastruktury i zarzadzania. Wtedy obłozenie byłoby bardziej równomierne. Fajnie ze powstaja nowe wyciągi i krzesłka - nie byłem w Wisle od kilku lat i ze zdumieniem odkrywam ile tam jest stoków z dobrymi wyciagami. Ale to nie sa ośrodki z prawdziwego zdarzenia na miarę chocby Chopoka czy Alp. Stad pęd do Szczyrku, bo to miejsce daje juz nie namiastkę ale "coś na kształt".

pozdrawiam

  • Like 16
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukaluka2 napisał:

Jaki piękny kontrast w porównaniu do dzisiejszych, słynnych już zdjęć z SMR;)

Btw a gdzie to w Wiśle?

Hotel Stok (Kiczera) :)

Mam "sprytnego" na Szczyrk i Słowację, który mi się już dawno spłacił więc z mojej perspektywy jazda w Szczyrku jest dla mnie jakby za darmo ;) 

Jednak pomimo tego odpuszczam sobie na razie ten rejon na rzecz spokojniejszych stacji w okolicy. Nie raz pisałem na forum o alternatywnych stacjach. Wolę jeździć na krótszych stokach ale bez kolejek.

BTW  aktualnie wieczorna jazda na Kiczerze 17-21  za 36 pln :P 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fundu napisał:

jak to zobaczyłem to pierwsza myśl - jakby jakaś ekipa przed sceną na koncert jakiś czekała :D

Tak z głupa policzyłem na pałę ile tam jest luda na zdjęciach z kulminacji oczekiwania.

Wyszło mi około ( ponad ) 1000 spragnionych narciarzy :-) Dramatissimo

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ewangelizator napisał:

Ludzie wcale nie sa tacy bezmyślni jak wam sie wydaje. Po prostu właściwie wyceniają infrastrukturę i TRASY SON. Sam jutro wybieram sie kolejny raz bo Szczyrk jest wart swojej ceny pomimo ryzyka ze będzie tłum. Gdyby różnica w stosunku do alternatywnych osrodków byłaby wieksza niejeden by sie zastanowił. Mi zresztą bardziej od kolejek przeszkadzała ilosc ludzi na trasie, nie da sie wtedy rozwinac skrzydeł (mucha:D)i cały czas trzeba koncentrowac sie na otoczeniu.

Dokładnie tak sądzę - w Beskidzie Śląskim nie ma sensownej alternatywy dla Szczyrku. Ja np. wolę postać kilkanaście minut w kolejce, ale cieszyć się zjazdem na 2-krotnie dłuższych trasach. Poza tym większość z tych ludzi ma pewnie sezonówki, czy inne okazyjnie nabyte karnety, więc nie uśmiecha im się dopłacanie za stoki w Wiśle. Samo stanie w kolejce to trochę odpoczynek, trochę podsłuchanie co ludzie mówią o Szczyrku, trochę porozglądanie się po górskiej sceneriii... Faktycznie, tłok na trasach dużo bardziej przeszkadza, ale 4-ką i 7-ką w górnej połowie można zwykle całkiem swobodnie pojeździć.

  • Like 1
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bolec napisał:

Hotel Stok (Kiczera) :)

Mam "sprytnego" na Szczyrk i Słowację, który mi się już dawno spłacił więc z mojej perspektywy jazda w Szczyrku jest dla mnie jakby za darmo ;) 

Jednak pomimo tego odpuszczam sobie na razie ten rejon na rzecz spokojniejszych stacji w okolicy. Nie raz pisałem na forum o alternatywnych stacjach. Wolę jeździć na krótszych stokach ale bez kolejek.

BTW  aktualnie wieczorna jazda na Kiczerze 17-21  za 36 pln :P 

Dzięki za info. Dziś zaliczę tam również wieczorną jazdę (ewentualnie Skolnity).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mentos napisał:

Odnośnie kolejek - pamietam z dziecinstwa jak końcem lat 80 stało sie w Czyrnej po 40 min:D I przez cały dzien 7 zjazdów. To był hardkor :). A jak ktos sie wywrócił na wyciągu to był prawdziwy dramat.:D

Byłyby trochę mniejsze te kolejki jakby uruchomili orczyki z czyrnej i na julianach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, koliber napisał:

Dokładnie tak sądzę - w Beskidzie Śląskim nie ma sensownej alternatywy dla Szczyrku. Ja np. wolę postać kilkanaście minut w kolejce, ale cieszyć się zjazdem na 2-krotnie dłuższych trasach. Poza tym większość z tych ludzi ma pewnie sezonówki, czy inne okazyjnie nabyte karnety, więc nie uśmiecha im się dopłacanie za stoki w Wiśle. Samo stanie w kolejce to trochę odpoczynek, trochę podsłuchanie co ludzie mówią o Szczyrku, trochę porozglądanie się po górskiej sceneriii... Faktycznie, tłok na trasach dużo bardziej przeszkadza, ale 4-ką i 7-ką w górnej połowie można zwykle całkiem swobodnie pojeździć.

Takiej propagandy,  tutaj jeszcze nie widziałem,  jest alternatywą w czeskim Jasienik 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...