Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, przemo_narciarz napisał:

Ale shit

IMG_20180302_121726.jpg

Oj tam , oj tam .... myślałem , że Cię coś takiego nie rusza xDxD Nie muszę chyba pisać skąd to poniżej ? :) I jak pomyśę że też dzisiaj  miałem być z żoną na SMR .....:/O.o

387B1E69-508C-498E-8FF5-FA4A0A05932B.jpeg

Edytowane przez bolec
  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś w SMR i jestem zniesmaczona. Dużo trzeba, żebym narzekała - narty zawsze wprawiają mnie w stan lekkiej euforii ;) . Pojechałam ze względu na Bieńkulę, ale postanowiłam na rozgrzewkę zjechać sobie parę razy 7-ką. I ugrzęzłam na Solisku. Na Hali Skrzyczeńskiej żadnej informacji o nie działającej żółtej kanapie. Na Solisku sakramencki tłum do niebieskiej, do skibusa też czekało tylu ludzi, że nie dałoby się dopchać żeby się wydostać. Wręcz chorobliwie nie lubię jazdy w tłumie, przeczekiwanie na puściejszą Golgotę psuło całą przyjemność. To mogło wynikać z mojego osobistego, może nazbyt osobliwego podejścia. Ale ten koszmarny tłum do kanapy był bardzo niefajny. Małe Skrzyczne OK, ta kolejka na zdjęciu posuwała się szybko i, wbrew wyglądowi, nie stanowiła problemu. Sytuację ratowała Bieńkula, naprawdę z milutkim śniegiem i zupełnie puściutka. Ale żałowałam, że od początku nie celowałam w COS - można się było spodziewać, że znacznie mniej zatłoczony (jak się okazuje, rzeczywiście). A nawet w razie tłumów można było pobawić się zjazdami do dołu. 

Podobno to nie pierwszy raz kanapa na Solisko startuje z opóźnieniem (dziś o 10.30!). Czy wiecie, czemu? 

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria napisał:

Byłam dziś w SMR i jestem zniesmaczona. Dużo trzeba, żebym narzekała - narty zawsze wprawiają mnie w stan lekkiej euforii ;) . Pojechałam ze względu na Bieńkulę, ale postanowiłam na rozgrzewkę zjechać sobie parę razy 7-ką. I ugrzęzłam na Solisku. Na Hali Skrzyczeńskiej żadnej informacji o nie działającej żółtej kanapie. Na Solisku sakramencki tłum do niebieskiej, do skibusa też czekało tylu ludzi, że nie dałoby się dopchać żeby się wydostać. Wręcz chorobliwie nie lubię jazdy w tłumie, przeczekiwanie na puściejszą Golgotę psuło całą przyjemność. To mogło wynikać z mojego osobistego, może nazbyt osobliwego podejścia. Ale ten koszmarny tłum do kanapy był bardzo niefajny. Małe Skrzyczne OK, ta kolejka na zdjęciu posuwała się szybko i, wbrew wyglądowi, nie stanowiła problemu. Sytuację ratowała Bieńkula, naprawdę z milutkim śniegiem i zupełnie puściutka. Ale żałowałam, że od początku nie celowałam w COS - można się było spodziewać, że znacznie mniej zatłoczony (jak się okazuje, rzeczywiście). A nawet w razie tłumów można było pobawić się zjazdami do dołu. 

Podobno to nie pierwszy raz kanapa na Solisko startuje z opóźnieniem (dziś o 10.30!). Czy wiecie, czemu? 

Na początku lutego jak byłem to mieli problem z wyprowadzeniem kanapy żółtej z garażu. Ostatnio były jakieś spore przerwy pomiędzy krzesłami.
Niebieskiej kanapy chyba w ogóle nie wsuwają do garażu, być może już wcześniej wykryli jakiś podobny problem.

Śmialiśmy się w zeszłym roku z Beskid Sport Areny i ich problemów z kanapą...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zażenowany postawą TMR, jak można wydać pare milionów na spoty w TV i radio, a nie potrafić zatrudnić 2, 3 osób żeby: wyzbierać kamienie, wyratrakowac trasy i ZAGOSPODAROWAC TAŚMY PRZY WYCIĄGACH!!! Stoi ta banda desperatow i nawet nie wie gdzie się pchać masakra. Ja na solisko zjechalem raz, po browaru niestety tylko tam się da, stałem o 11, 16minut. Zniesmaczony wyjechałem do góry później szczyt, chcieliśmy się przedostać na COS ale górą, nie udalo sie:(

IMG_20180302_115828.thumb.jpg.12544dbc7f75d0cda4ede267a8cacd38.jpg

Ugrzezlismy między gestymi choinkami, na free 150cm!!! No ale nie ma gdzie jechaćxD

Po nieudanej szarży do Krzyśka pojechalismy do gondoli. A tu na 1 ludzie padają jakby z kalacha strzelali. 

IMG_20180302_121602.thumb.jpg.4f3a36fab0a3dd2b6643a0cb503f2002.jpg

Pare minut poczekalismy az chmara przejedzie zjechalismy do auta. Później niech stracę BSA i tu szok nawet sobie pojezdzilem. Taki nowy Stożek:D

CAŁA KADRA ZARZĄDZAJĄCA SMR DO ZWOLNIENIA, CI LUDZIE POPEŁNIAJĄ TYLKO ZLE LUB BARDZO ZLE DECYZJE.

Żeby nie było narciarsko jestem zadowolony z tego dnia, fajnie że sezonowka obejmuje alternatywy.

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 5
  • Thanks 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napisałam w uwagach w ankiecie:

Skibus z Bielska. Więcej otwartych tras - obecnie tłumy psują przyjemność z jazdy przez większość sezonu, dla prawdziwego narciarza jest o wiele gorzej niż przed modernizacją. Naśnieżanie Bieńkuli. Uruchomienie istniejących orczyków na Julianach - czemu one nie działają? Ewentualnie połączenie do COS. Super byłaby możliwość wieczornej jazdy na 7-ce. Ankieta obejmuje jedynie odpowiedzi dotyczące przyjazdów do Szczyrku na 1 dzień - tydzień, a Bielszczanie stanowią dużą część klientów Ośrodka. Wielu z nich wykupiło sezonowy Gopass. Są to na ogół doświadczeni narciarze, którzy w przyszłym sezonie mogą zacząć omijać Ośrodek, jeśli będzie się on koncentrował tylko na "feryjnych" i weekendowych klientach; oczekują oni możliwości jazdy bez lawirowania wśród tłumów na paru jedynie otwartych trasach.

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień na SMR był moim ostatnim w życiu. Po zjeździe trasa nr 1 myślałam, że gorzej być nie może. Trasa - nieprzygotowane. Mam wrażenie, że nie ratrakowana od wielu dni. Miody, kamienie i widok padajacych na tym bezradnie ludzi - żałosny.  Nie chcąc opiniowac na podstawie jednej trasy, udaliśmy się 4-ką do Soliska. Warunki na trasie - lepsze..... Dojeżdżamy sobie z mężusiem do krzesełek i normalnie zaniemówilismy.... Dziki tłum na 30 minut stania (potwierdzone później w busie o znamienne nazwie "żądło"😉).  Po takich oględzinach SMR zebraliśmy z mężem bambetle i udaliśmy się do Krynicy z której serdecznie pozdrawiamy. Ps. Poziom smogu w Szczyrk, w połączeniu z tym co tam dziś przeżyliśmy, ogromne rozczarowanie sprawiają że więcej się tam nie wybierzemy.  Nie rozumiem dlaczego ludzie godzą się na to aby za to płacić.  Uwierzcie - nie warto. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Malgo napisał:

Dzisiejszy dzień na SMR był moim ostatnim w życiu. Po zjeździe trasa nr 1 myślałam, że gorzej być nie może. Trasa - nieprzygotowane. Mam wrażenie, że nie ratrakowana od wielu dni. Miody, kamienie i widok padajacych na tym bezradnie ludzi - żałosny.  Nie chcąc opiniowac na podstawie jednej trasy, udaliśmy się 4-ką do Soliska. Warunki na trasie - lepsze..... Dojeżdżamy sobie z mężusiem do krzesełek i normalnie zaniemówilismy.... Dziki tłum na 30 minut stania (potwierdzone później w busie o znamienne nazwie "żądło"😉).  Po takich oględzinach SMR zebraliśmy z mężem bambetle i udaliśmy się do Krynicy z której serdecznie pozdrawiamy. Ps. Poziom smogu w Szczyrk, w połączeniu z tym co tam dziś przeżyliśmy, ogromne rozczarowanie sprawiają że więcej się tam nie wybierzemy.  Nie rozumiem dlaczego ludzie godzą się na to aby za to płacić.  Uwierzcie - nie warto. 

Akurat na 1 rano było super, troszke kamieni, ale drobnych, luznych, pusta trasa zero kolejki i tak do 11. Później ewakuacja naszym carem do BSA. 

Kurczę może teraz wszyscy pojadą do krynicy:) ja tam jeszcze parę jednodniowek do Szczyrku. Po sezonie bedzie można oceniać. 

Na szczescie jest jeszcze Chopok, tam jest inny swiat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Malgo napisał:

Dzisiejszy dzień na SMR był moim ostatnim w życiu. Po zjeździe trasa nr 1 myślałam, że gorzej być nie może. Trasa - nieprzygotowane. Mam wrażenie, że nie ratrakowana od wielu dni. Miody, kamienie i widok padajacych na tym bezradnie ludzi - żałosny.  Nie chcąc opiniowac na podstawie jednej trasy, udaliśmy się 4-ką do Soliska. Warunki na trasie - lepsze..... Dojeżdżamy sobie z mężusiem do krzesełek i normalnie zaniemówilismy.... Dziki tłum na 30 minut stania (potwierdzone później w busie o znamienne nazwie "żądło"😉).  Po takich oględzinach SMR zebraliśmy z mężem bambetle i udaliśmy się do Krynicy z której serdecznie pozdrawiamy. Ps. Poziom smogu w Szczyrk, w połączeniu z tym co tam dziś przeżyliśmy, ogromne rozczarowanie sprawiają że więcej się tam nie wybierzemy.  Nie rozumiem dlaczego ludzie godzą się na to aby za to płacić.  Uwierzcie - nie warto. 

No to teraz jak już się zarejestrowałaś, to mam nadzieję, że dorzucisz też kilka informacji jak tam w tej Krynicy, może jakąś relację, chętnie poczytam, a Twoja obecność na forum nie zakończy się na jednym poście z frustracjami. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Malgo napisał:

ęDzisiejszy dzień na SMR był moim ostatnim w życiu

Też byłem w COS i SRM ,czy jak tam temu kombinatowi do okradania narciarzy jest. COS w porządku. Trochę oblodzen,  miejscami bardzo twardo ,ale w skali od 1do 6 daję 4-. SMR w tej skli dostaje u mnie -2 a to za dosyć dobre warunki na trasach 4,7,10,11. Tłum narciarzy pod kasami na Solisku, kamyki i kamole na trasach (1,4,7,10)...itd. Większość ominąłem ,ale krawędź po dwukrotnym przejechaniu hardkorową jedynka jest uszkodzona. A narty trzeci wyjazd po serwisie, który kosztował  120zł. Zmiany na lepsze od epoki orczyków to fajne dwie kanapy i gondola ,ale podejście słowackiego kierownictwa do narciarzy jest skandaliczne i więcej o tym nie będę pisał. Może na konie następnego sezonu (jak zdrowie pozwoli pojadę tam jeden raz) ,ale po dłuższym zastanowieniu. Za 2do3 godzin wstawię zdjęcia z tego w miarę udanego dnia na nartach. Będzie nieudany dopiero jak wyląduje w szpitalu:) ..

Edytowane przez janek57
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś to była i to należy sobie powiedzieć prosto w oczy ...   ch...a z grzybnią, to co odp....ił smr woła o pomstę, jakim trzeba być deb...m, żeby w piątek nie puścić 3, stała od rana zasypana, a na 1 dzieciaki, szkółki, swieżaki, kładli się jak choinki w alternatywach4, problemy z żółtą kanapą i żadnego info na górze, dziś ten ośrodek powinien być NIECZYNNY bo nie nadawał się do bezpiecznej jazdy, stworzono zagrożenie dla życia i zdrowia a na to jest paragraf.... tragedia

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DMM napisał:

dziś to była i to należy sobie powiedzieć prosto w oczy ...   ch...a z grzybnią, to co odp....ił smr woła o pomstę, jakim trzeba być deb...m, żeby w piątek nie puścić 3, stała od rana zasypana, a na 1 dzieciaki, szkółki, swieżaki, kładli się jak choinki w alternatywach4, problemy z żółtą kanapą i żadnego info na górze, dziś ten ośrodek powinien być NIECZYNNY bo nie nadawał się do bezpiecznej jazdy, stworzono zagrożenie dla życia i zdrowia a na to jest paragraf.... tragedia

Zgoda w 100 procentach bo byłem i doświadczyłem, ale wróciłem cały zaliczyłem kilka w miarę udanych zjazdów i dwa razy gondola. Raz w kolejce do żółtej kanapy (po usunięciu jej awarii ) dałem radę wystać 19minut. Ciekawa rozmowa z byłem górnikiem z Siemianowic i jakoś zleciało. Dzisiaj zużyłem całą 100ml napoju energetycznego o nazwie ,,żołądkowa gorzka' 'Takie dzisiaj były ,,okoliczności''. Dzień narciarsko w miarę udany a dojazd bezproblemowy. Pozdra3wiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Malgo napisał:

Dzisiejszy dzień na SMR był moim ostatnim w życiu. Po zjeździe trasa nr 1 myślałam, że gorzej być nie może. Trasa - nieprzygotowane. Mam wrażenie, że nie ratrakowana od wielu dni. Miody, kamienie i widok padajacych na tym bezradnie ludzi - żałosny.  Nie chcąc opiniowac na podstawie jednej trasy, udaliśmy się 4-ką do Soliska. Warunki na trasie - lepsze..... Dojeżdżamy sobie z mężusiem do krzesełek i normalnie zaniemówilismy.... Dziki tłum na 30 minut stania (potwierdzone później w busie o znamienne nazwie "żądło"😉).  Po takich oględzinach SMR zebraliśmy z mężem bambetle i udaliśmy się do Krynicy z której serdecznie pozdrawiamy. Ps. Poziom smogu w Szczyrk, w połączeniu z tym co tam dziś przeżyliśmy, ogromne rozczarowanie sprawiają że więcej się tam nie wybierzemy.  Nie rozumiem dlaczego ludzie godzą się na to aby za to płacić.  Uwierzcie - nie warto. 

Nie wiem po jakiej "Jedynce" jeździłaś, ale spędziłem w tym tygodniu dwa dni i było rewelacyjnie. Równo, twardo... genialnie. Warunki najlepsze w sezonie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria napisał:

Byłam dziś w SMR i jestem zniesmaczona. Dużo trzeba, żebym narzekała - narty zawsze wprawiają mnie w stan lekkiej euforii ;) . Pojechałam ze względu na Bieńkulę, ale postanowiłam na rozgrzewkę zjechać sobie parę razy 7-ką. I ugrzęzłam na Solisku. Na Hali Skrzyczeńskiej żadnej informacji o nie działającej żółtej kanapie. Na Solisku sakramencki tłum do niebieskiej, do skibusa też czekało tylu ludzi, że nie dałoby się dopchać żeby się wydostać.

Nie czepiam się, ale będą na Hali Skrzyczeskiej nie sposób nie zaważyć, że żółta kanapa nie działa.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JC napisał:

Nie wiem po jakiej "Jedynce" jeździłaś, ale spędziłem w tym tygodniu dwa dni i było rewelacyjnie. Równo, twardo... genialnie. Warunki najlepsze w sezonie

A jeździłeś dzisiaj między 12-tą a 14-ta . W tym czasie ta trasa powinna dzisiaj zamknięta bo jazda nią stwarzała niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia narciarzy.

Panie Administratorze trzeba wierzyć innym narciarzom bo nikt nie jest nieomylny.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Akurat na 1 rano było super, troszke kamieni, ale drobnych, luznych, pusta trasa zero kolejki i tak do 11. Później ewakuacja naszym carem do BSA. 

Kurczę może teraz wszyscy pojadą do krynicy:) ja tam jeszcze parę jednodniowek do Szczyrku. Po sezonie bedzie można oceniać. 

Na szczescie jest jeszcze Chopok, tam jest inny swiat:)

Przemo! Co Ty opowiadasz!? Nie wierzę, że rano były super warunki na 1-dynce  a o 11 już taka bryndza... . Wybacz, trochę kilometrów na nartach mam już za sobą i jest to niemożliwe...  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, janek57 napisał:

Zgoda w 100 procentach bo byłem i doświadczyłem, ale wróciłem cały zaliczyłem kilka w miarę udanych zjazdów i dwa razy gondola. Raz w kolejce do żółtej kanapy (po usunięciu jej awarii ) dałem radę wystać 19minut. Ciekawa rozmowa z byłem górnikiem z Siemianowic i jakoś zleciało. Dzisiaj zużyłem całą 100ml napoju energetycznego o nazwie ,,żołądkowa gorzka' 'Takie dzisiaj były ,,okoliczności''. Dzień narciarsko w miarę udany a dojazd bezproblemowy. Pozdra3wiam Wszystkich.

no dobra, też kilka razy też zjechałem trasami z niebieskiej, o 11,30 ewakuacja na COS i tu całkiem fajnie, na endomonto wskazało 70 km/dzień, więc nie jest tak żle ale szału "nii ma" wobec 120 poniedziałkowej jazdy na SMR, ale dzisiejsze olewactwo było totalne, dziadostwo, połowa ludzi jeżdzących zaczyna z rożewnieniem wspominać stary SON z orczykami, dziś to apogeum dziadostwa, nawet tak w ferie warszawsko/ślaskie nie było, a już ta 3 zamknięta? czy oni nie mają żadnuych statystyk? piątek jest 3 najbardziej z obleganych dni.... :( ogólnie dzień na tróję z minusem

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...