Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, pawelb91 napisał:

Zniżka dla lokalny jest raczej rzadko... znam kilka stacji które robiły / robią zniżki na jakiś czas lub ciągłe ale nie duże.

Przykładowo na Wierchomli był tańszy skipass dla lokalnych (mieszkańców powiatu) ale to rzędu 10-15%.
Podobnie Kokuszka koło Piwnicznej udzielała zniżki dla mieszkańców powiatu na czas ferii (ale to orczyk 600m). 
Ja akurat mam zniżkę w Rytrze 10% jako mieszkaniec Nowego Sącza (potrzebna ważna imienna karta którą można wyrobić). Dla mieszkańców gminy Rytro za to przez ostatnie 3 sezony była spora zniżka na skipassy - rzędu 60% ale korzysta z niej mało osób bo sama gmina jest niewielka...

Więc ogólnie jest słabo, zniżki raczej symboliczne.

Stacja Małastów też miała zniżkę dla mieszkańców powiatu gorlickiego.Ale mieszkając w rejonie,będąc zmotoryzowanym i elastycznym,można było i bez niej  pojeździć za niewielkie pieniadze,ileś stacji w Beskidzie Niskim i Sądeckim miało 2 godzinne czy wieczorne w przedziale 20-40 zł...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pawelb91 napisał:
6 dowolnych dni w ramach skipassu KRYNICA.ski z rabatem -25%
https://krynicaski.e-skipass.pl/

Pełnego cennika jeszcze nie podali...

 

8 godzin temu, pawelb91 napisał:

Wiślański Skipass dodano karnet 3 i 5 dowolnych dni  https://wisla.e-skipass.pl/

3   dowolne dni  264zł = 88zł dzień

5 dowolnych dni 472zł = 94,50 dzień 

7 dowolnych dni - 690zł   = 98,50 dzień

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2022-10-26 070804.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Stusi napisał:

Pamięta ktoś ile w ubiegłym roku kosztowały karnety w kasie? Pytam żeby sobie procentowo porównać ile więcej mogą kosztować karnety on-line, bo wiemy jak to jest z tymi cenami OD...  😜

Maksymalnie to było chyba 159zl. Ale niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę 🤔

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, pawelb91 napisał:

Pingwina odpuszczam nawet w Black Friday, czekam na odkrycie kart sąsiednich Słotwin oraz pełny cennik PKLu który miał być w zeszłym tygodniu...

Prędzej doczekasz się Blackoutu niż Black Friday....Mnie udało się skaptować kilku znajomych na sezonówkę PKLu,i już nie będę jeździł samotnie,a jutro jeszcze będę dla klubu  dociekał pewnych sportowo-czasowych  szczegółów tej sezonówki na samej górze firmy,bo na dole nie wiedzą...Nie daj się prosić...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

Prędzej doczekasz się Blackoutu niż Black Friday....Mnie udało się skaptować kilku znajomych na sezonówkę PKLu,i już nie będę jeździł samotnie,a jutro jeszcze będę dla klubu  dociekał pewnych sportowo-czasowych  szczegółów tej sezonówki na samej górze firmy,bo na dole nie wiedzą...Nie daj się prosić...

A można przystąpić do tego klubu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, moruniek napisał:

A można przystąpić do tego klubu ?

Nie wiem,czy chodzi o Ciebie,czy Twoje dzieci.Ten gorlicki klub akurat zrzesza  tylko młodych-liga małopolska,a ja od lat jeżdżę z nimi grzecznościowo,więc dla dzieci byłby OK.Dla dorosłego,gdybyś chciał, są też inne możliwości tyczkowe w tej okolicy,komercyjne,z których też korzystam,więc zapraszam.

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

Prędzej doczekasz się Blackoutu niż Black Friday....Mnie udało się skaptować kilku znajomych na sezonówkę PKLu,i już nie będę jeździł samotnie,a jutro jeszcze będę dla klubu  dociekał pewnych sportowo-czasowych  szczegółów tej sezonówki na samej górze firmy,bo na dole nie wiedzą...Nie daj się prosić...

No jak, przecież napisali ze będą sprzedawać 50% taniej w black.... Ale jakiś tylko przez 2 dni. Na FB było info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pawelb91 napisał:

Pingwina odpuszczam nawet w Black Friday, czekam na odkrycie kart sąsiednich Słotwin oraz pełny cennik PKLu który miał być w zeszłym tygodniu...

Pewnie czekali z publikacją na Słotwiny Arenę :). 


Jak czytam Wasze komentarze, to widzę, że Wam dzieci urosły, bo nikt nie zwróciłem uwagi, że: dzieciaki do 4 lat jeżdżą za 1 zł, a dzieci do 8 roku, mają realną zniżkę - 50%, a nie 10-20 zł. Zniżki otrzymają także: młodzież, uczniowie, studenci i seniorzy. Przyjrzyjcie się także cenom skipassów na kilka dni, jak odbiegają, pozytywnie, od oferty konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, JC napisał:

Pewnie czekali z publikacją na Słotwiny Arenę :). 


Jak czytam Wasze komentarze, to widzę, że Wam dzieci urosły, bo nikt nie zwróciłem uwagi, że: dzieciaki do 4 lat jeżdżą za 1 zł, a dzieci do 8 roku, mają realną zniżkę - 50%, a nie 10-20 zł. Zniżki otrzymają także: młodzież, uczniowie, studenci i seniorzy. Przyjrzyjcie się także cenom skipassów na kilka dni, jak odbiegają, pozytywnie, od oferty konkurencji.

Cześć

Ale tutaj trzeba się odnosić do bezpośredniej konkurencji jaką jest Krynica ski - maja lepsza ofertę 6 dowolnych dni, pod warunkiem że dzieci są powyżej 4 lat, do 8-miu to 2+2 jest faktycznie nieco taniej niż w Krynica ski (ale 2+1 już nie) ale powyżej 8-miu to Krynica ski ma lepsza ofertę - jakbyś nie liczył 3 stacje oraz dni do wykorzystania w całym sezonie - nie ciągiem. Taniej wychodzi dla wąskiej grupy narciarzy. W zeszłym roku byłem na sylwestra i miałem także 3 x 6 dniowe z Krynica ski. ze względu na pogodę zostało mi łącznie 6 dni do późniejszego wykorzystania - w pingwinie by przepadło.

pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, JC napisał:

Pewnie czekali z publikacją na Słotwiny Arenę :). 


Jak czytam Wasze komentarze, to widzę, że Wam dzieci urosły, bo nikt nie zwróciłem uwagi, że: dzieciaki do 4 lat jeżdżą za 1 zł, a dzieci do 8 roku, mają realną zniżkę - 50%, a nie 10-20 zł. Zniżki otrzymają także: młodzież, uczniowie, studenci i seniorzy. Przyjrzyjcie się także cenom skipassów na kilka dni, jak odbiegają, pozytywnie, od oferty konkurencji.

 

26 minut temu, marekbtl napisał:

Cześć

Ale tutaj trzeba się odnosić do bezpośredniej konkurencji jaką jest Krynica ski - maja lepsza ofertę 6 dowolnych dni, pod warunkiem że dzieci są powyżej 4 lat, do 8-miu to 2+2 jest faktycznie nieco taniej niż w Krynica ski (ale 2+1 już nie) ale powyżej 8-miu to Krynica ski ma lepsza ofertę - jakbyś nie liczył 3 stacje oraz dni do wykorzystania w całym sezonie - nie ciągiem. Taniej wychodzi dla wąskiej grupy narciarzy. W zeszłym roku byłem na sylwestra i miałem także 3 x 6 dniowe z Krynica ski. ze względu na pogodę zostało mi łącznie 6 dni do późniejszego wykorzystania - w pingwinie by przepadło.

pozdrawiam

Pingwin sporo karnetów sprzedawał na Bon Turystyczny oraz BF, ta oferta jest i w tym sezonie, tyle tylko, że sporo bonów już zostało wykorzystanych. Cena sezonówki jest moim zdaniem abstrakcyjnie wysoka, szczególnie na tle konkurencji jaką stworzył im PKL (tu tanio też nie jest, stacje jednak nieporównywalne). Jeżeli nie wrzucą promocji na BF na tą sezonówkę, raczej nie będzie się ona cieszyć dużą popularnością. Oferta Krynica.ski też skonstruowana dość rozsądnie. Poczekajmy na publikację cenników karnetów dziennych przez poszczególne stacje w grupie, wówczas będziemy mogli dokładnie porównać te oferty.    

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...