Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 22/23


Rybba7

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, tresor napisał:

Wiem, że Ty to zwykle na sportowo i w ogóle, ale jak tam nowa kanapa? Wszyscy przerzucili się z gondoli na nowe cudo i katują trasę wzdłuż niej?

Nikt się nie przerzucił, bo wokół kanapy, wyglądającej extra, tylko tłum obradujących technicznych, a ona czeka na ostateczny odbiór... 

  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tresor napisał:

Niestety ale nie ratrakuje nikt i wątpię aby w tym roku się to zmieniło. Górale nie będą wydawali kasy na paliwo do ratraków. Wieczorem turysta ma zostawiać kasę w karczmach.

Najbliżej takie atrakcje chyba w Myślenicach, które tak zresztą jeszcze nie działają, a nawet jak zaczną działać, to pewnie nie od razu z jazdami wieczornymi. Wydaje mi się, że coś w tamtym roku działo się w tej kwestii na Mosornym Groniu, ale może tylko mi się wydaje.

Witam

na Dolnym Śląsku, praktycznie w każdym większym ośrodku, ratrakują przed jazdą nocną (Ziel;eniec, Czarna Góra, Ski Sun Świeradów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki poranny Soszów :)

 Mimo, że pochmurno to frekwencja dopisała :D Z początku może z 4-5 osób na stoku. Po za tym wietrznie..

IMG_20221221_082451.thumb.jpg.bcb56c83081cd91944345831bef35b46.jpg

Warunki bardzo dobre, sztruksik, równo, twardo ale nie zmrożono.

IMG_20221221_082714.thumb.jpg.a2546bfc27ee7684f3fa48cb4b2274c4.jpg

Po 10 Przybyło towarzystwa- no może 8-10 osób także szałIMG_20221221_084515.thumb.jpg.7d57f86077f652d618abf825fc5a5887.jpg

Jazda na okrętkę, więc 2 godzinki szybko zleciały, jazda zacna, wyszalałem się. Gdy kończyłem warunki na stoku nadal bardzo dobre ;) To tyle, czas do domu. 

  • Like 12
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ruszam na Podkarpacie i będę tam kilka dni. W związku z tym zrobiłem przegląd co działa a co nie.

Działa:

Będzie działać:

Nie będzie działać:

  • Karlików - stacja już chyba padła na dobre.

Więcej stacji nie kojarzę. Najbliżej mam na Kiczerę więc pewnie od niej zacznę. Jeździ ktoś na Podkarpaciu? :) 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Plywak napisał:

Jutro ruszam na Podkarpacie i będę tam kilka dni. W związku z tym zrobiłem przegląd co działa a co nie.

Więcej stacji nie kojarzę. Najbliżej mam na Kiczerę więc pewnie od niej zacznę. Jeździ ktoś na Podkarpaciu? :) 

 

Będę w Przemyślu ale chyba nie chce mi się brać sprzętu ze sobą. Poza tym idzie odwilż.

Nie uwzględniłeś np. Leska i Arłamowa ale to kilkaset metrów płaskich górek. Coś tam dodatkowo w Bieszczadach również jest, ale nigdy nie jeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marekbtl napisał:

Cze

A jak ta nowa trasa? Nadaje się do czegoś? Trzeba się odpychać, czy też grawitacyjnie idzie zjechać.

pozdrawiam

Poza końcówką dość stromą, to niestety płaska jak deska. Zmarnowany trochę potencjał nowej kanapy. Chyba za ta ostatnia trasa po lewo patrząc od góry coś zmieni, w sobotę jeszcze była zamknięta. Plus to na pewno parking przy samej kanapie.

Ogólnie dużo więcej osób jeździło starą kanapą, na nowej pustki.

Edytowane przez lisu
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Micheł napisał:

Szybki poranny Soszów :)

 Mimo, że pochmurno to frekwencja dopisała :D Z początku może z 4-5 osób na stoku. Po za tym wietrznie..

IMG_20221221_082451.thumb.jpg.bcb56c83081cd91944345831bef35b46.jpg

Warunki bardzo dobre, sztruksik, równo, twardo ale nie zmrożono.

IMG_20221221_082714.thumb.jpg.a2546bfc27ee7684f3fa48cb4b2274c4.jpg

Po 10 Przybyło towarzystwa- no może 8-10 osób także szałIMG_20221221_084515.thumb.jpg.7d57f86077f652d618abf825fc5a5887.jpg

Jazda na okrętkę, więc 2 godzinki szybko zleciały, jazda zacna, wyszalałem się. Gdy kończyłem warunki na stoku nadal bardzo dobre ;) To tyle, czas do domu. 

Orczyk do góry chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, tresor said:

Będę w Przemyślu ale chyba nie chce mi się brać sprzętu ze sobą. Poza tym idzie odwilż.

Nie uwzględniłeś np. Leska i Arłamowa ale to kilkaset metrów płaskich górek. Coś tam dodatkowo w Bieszczadach również jest, ale nigdy nie jeździłem.

Przemyśl to już dla mnie za daleko. Najbliżej mam Puławy i Chyrową więc pewnie tam uderzę jak nie będzie "płynąć". Karlików też blisko, fajna górka, ale coś się posypała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

Na parkingu niewiele aut..

Trudno żeby było dużo aut skoro Porsche nie działa. Jeżdżenie tam obecnie ma sens chyba tylko dla fanów zabytkowych wyciągów i wielbicieli długich podróży kolejami krzesełkowymi. Jak lubisz jeździć na nartach, to raczej gdzie indziej trzeba pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Plywak napisał:

Przemyśl to już dla mnie za daleko. Najbliżej mam Puławy i Chyrową więc pewnie tam uderzę jak nie będzie "płynąć". Karlików też blisko, fajna górka, ale coś się posypała.

 

W tych okolicach jeszcze:
http://czarnorzekiski.pl/
https://oazaski.pl/

pierwszy jeszcze nie działa, a drugi ma ruszyć, ale Kiczera w tym regionie bezkonkurencyjna, jeśli Ustrzyki za daleko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tresor napisał:

Jeżdżenie tam obecnie ma sens chyba tylko dla fanów zabytkowych wyciągów i wielbicieli długich podróży kolejami krzesełkowymi. Jak lubisz jeździć na nartach, to raczej gdzie indziej trzeba pojechać.

Jeśli mam wybór fajna trasa i gówniane krzesło lub kartoflisko zaorane przez dzikie tłumy uwielbiające czekać na wymarzoną podgrzewaną kanape - wybieram to pierwsze...i nawet jak mi sie dłuży podróż kanapą przypominam sobie bandę rozwrzeszczanych bachorów bez grama kultury "ryjących" sie na chama do tej superszybkiej kanapy - zaraz mi przechodzi :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tresor napisał:

Trudno żeby było dużo aut skoro Porsche nie działa. Jeżdżenie tam obecnie ma sens chyba tylko dla fanów zabytkowych wyciągów i wielbicieli długich podróży kolejami krzesełkowymi. Jak lubisz jeździć na nartach, to raczej gdzie indziej trzeba pojechać.

To parking na Jankulakowskim, na dole pewno trzeba ilość aut pomnożyć przez 3, 4, a może i 5. Bardzo zazdroszczę Lexiemu, nawet jak nie ma Porsche tylko maluchem pojechał. Mam wielki sentyment do tego miejsca szczególnie au rebours.

FD128C67-19DA-4BB3-AEEF-8C8DFF24D112.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...