Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 22/23


Rybba7

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, grimson napisał:

Górna CG też otrzymała mały zastrzyk białego, dół niestety bez świeżej dostawy.

Na górze powoli robi sie bialo, śnieg zostaje na drzewach i ziemi gdzieś od końca ścianki na A (jak drugi raz luxtorepda idzie nad trasa), poniżej topi się 

20230110_092731.jpg

20230110_092734.jpg

20230110_092742.jpg

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cappo napisał:

Na górze powoli robi sie bialo, śnieg zostaje na drzewach i ziemi gdzieś od końca ścianki na A (jak drugi raz luxtorepda idzie nad trasa), poniżej topi się 

20230110_092731.jpg

20230110_092734.jpg

20230110_092742.jpg

Snow Crew ustawiła armatki w miejscu, gdzie jest przejazd między Efką a Luxtorpedą. Pójdą dziś w nocy salwy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grimson napisał:

Snow Crew ustawiła armatki w miejscu, gdzie jest przejazd między Efką a Luxtorpedą. Pójdą dziś w nocy salwy.

Tak widziałem dziś ratraki, które rozstawiały armatki, choć wg prognozy mróz tylko dziś w nocy. Pewnie dosypia tyle ile się da żeby jeszcze jakoś ciągnąć do kolejnych mrozów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Keler napisał:

znajoma była śr-pt, twierdzi, że na FIS 2 leży śnieg i usypali górki sztucznego, po bokach armatki, ale stok nieprzygotowany, też tak to widziałeś?

Ubiegłego sezonu też FIS dość długo służył za magazyny śniegu. To chyba taka stała praktyka.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lika napisał:

Ubiegłego sezonu też FIS dość długo służył za magazyny śniegu. To chyba taka stała praktyka.

rok temu jeździłem na FIS2 po 3K, a przed feriami; no i zwykle "usypki" robili bliżej stoków; zobaczymy, mają być dwa dni mrozu pod rząd (w nocy...), jeśli na 1szy feryjny weekend nie otworzą to istotnie urządzili sobie "magazyn", a ludzie i tak przyjadą - na fejsie Białki temat numer jeden to opłata za parking (mniejszy, tuż pod stacją; większy niżej, nadal darmowy), o zamkniętej dwójce pies z kulawą nie wspomina, wiec może ludziom nie zależy; 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Cappo napisał:

CG wszystko łącznie z parkingiem zmrożone, na gorze śnieżą 

20230111_090448.jpg

Ratrak to widziałem ale pracujących armat nie.

Przypuszczam że do ferii już nie otworzą co mnie troche zirytowało - zastanawiam sie nad oddaniem wszystkich voucherów jakie kupiłem do nich bo jazda w ferie mi nie pasuje specjalnie...pojadę gdzieś  dalej od domu ..trudno (taki foch)

Edytowane przez Lexi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2023 o 10:30, Keler napisał:

znajoma była śr-pt, twierdzi, że na FIS 2 leży śnieg i usypali górki sztucznego, po bokach armatki, ale stok nieprzygotowany, też tak to widziałeś?

Białce TRUDNA TRASA jest na wuja potrzebna. Nawet lepiej, jak jej nie ma. To nie jej, jak to się mówi, TARGET!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grimson napisał:

W nocy armatki pracowały na B, A w górnych odcinkach. Dół nie był naśnieżany - ciekawe dlaczego.

Napisz jaki dziś warun na CG.

Jak pisałem od rana mróz, nawet poniżej parkingu. Dziś najlepsze warunki z ostatnich 3 dni, na B jakby się wszystko odwróciło, u góry odrobinę miękko i sypko, przy pierwszym wypłaszczeniu za to robił się przypruszony beton aż do orczyka na dole. Miła to odmiana po wczorajszym katoflisku na ściance, choć beton też zbierał swoje żniwo. Okolo 15 jak schodzilem mżawka i chmury na górze, dodatkowo już wszystko zaczęło puszczać. Mróz chyba dopiero w weekend więc pewnie będzie gorzej.

Poniżej fotki z trasy A, na którą zapuszczały sie 2-3 osoby.

20230111_122451.jpg

20230111_122518.jpg

20230111_122743.jpg

Edytowane przez Cappo
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marekbtl napisał:

To daj znać, jak będziesz gdzieś jechał, ja tez pojadę.

pozdrawiam

Jasne. Z tego co widzę to czynne są tylko niebieskie trasy, ale widzę na kamerach że i w Jurgowie i na Litwince armatki pracują więc zobaczymy czy sytuacja do soboty jakoś znacząco się poprawi. Biorę też pod uwagę Mosorny, bo napisali że w sobotę planują reaktywację stoku, a tam też nigdy jeszcze nie byłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...