Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego zamontowaliśmy na próbę 15 szafek depozytowych, za skorzystanie z których trzeba zapłacić 2 zł. Nie są oblegane. Wiele osób wciąż woli wieszać swoje rzeczy na płotach. Chyba ludzie potrzebują więcej czasu, żeby się przyzwyczaić do takich udogodnień - mówi Krzysztof Brożyna, szef ośrodka

Panu Brożynie widocznie 23 lata nie wystarczyło by zapomnieć o PRL'u i wciąż myśli, że za takie rzeczy jak WC, bądź szafka klient powinien płacić. Za takie wypowiedzi, to powinien z własnej kieszeni te szafki ufundować. Nie sądzę by dzisiaj ktokolwiek odżałował 2 zł, gdy stać go na karnet. Prędzej szafek było za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panu Brożynie widocznie 23 lata nie wystarczyło by zapomnieć o PRL'u i wciąż myśli, że za takie rzeczy jak WC, bądź szafka klient powinien płacić. Za takie wypowiedzi, to powinien z własnej kieszeni te szafki ufundować. Nie sądzę by dzisiaj ktokolwiek odżałował 2 zł, gdy stać go na karnet. Prędzej szafek było za mało

Mieszasz fakty chłopie i nie wiem o co Ci się rozchodzi, zaraz dojdziesz do wniosku że z jakiej racji mają narciarze płacić za karnety:rolleyes::.

Uściślijmy... korzystanie z WC jest potrzebą fizjologiczną i nie da się bez załatwiania tychże potrzeb egzystować, natomiast korzystanie z szafek jest luksusem i można spokojnie bez tego egzystować, ot taka różnica pomiędzy szafkami a kiblami:rolleyes::.

Wszędzie gdzie na świecie spotykałem szafki były płatne, jednak dopiero w tym sezonie pierwszy raz korzystaliśmy w Andorze z szafek, ponieważ mieliśmy więcej par nart zdecydowaliśmy się na szafkę do której udało nam się upchnąć 7 par nart i kije. Mega wygodna sprawa. Koszt to 30 e za 3 dni, 50 e za 6. Czyli 2 złotki to jest jak za darmo:smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrkowski czy też GAT jaka różnica? Byłem tam w tym sezonie kilka razy i zmian nie zauważyłem. Co z tego,że zmienił się własciciel ośrodka skoro zwyczaje pozostały niezmienione? Od lat drażni mnie to, że w godzinach porannych połowa wyciagów nie chodzi. Wszędzie tam gdzie wyciągi sa podwójne, dopóki się nie ustawi kolejka drugi nie jest uruchomiony a raz zdarzyła mi się sytuacja,że na Czyrnej,na cztery wyciagi chodził tylko 1. Bo z jednego spadła lina,drugi tez posuty,trzeci nie ,bo nie...A ekipa naprawcza zaczęła się gramolic na górę juz o godz 9 z minutami(!!!) podczas gdy awarie wystąpiły dnia poprzedniego.

Jezeli nadal będzie tam takie podejście,to nawet wybudowanie wyciagów krzesełkowych nie poprawi opinii tego ośrodka.

Nie są to jedyne minusy jednak w moim przypadku odległość do Szczyrku sprawia,że ponarzekam i...znowu pojade

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna w SON.Byłem dzisiaj w SON, zjeździłem wszystkie trasy, najdłużej "zabawiłem" na Julianach (oprócz narciarstwa było też leżakowanie przy Rudym Kocie :laughing:). Zdziwiłem się (mile) na jedynce (czerwonej) do Czyrnej, jeszcze przed 13-tą nie była rozjeżdżona, a po bokach był sztruks, oczywiście były miejsca z dużymi płatami lodu, ale można je było ominąć. W niedzielę powtórka. Kilka zdjęć z Małego Skrzycznego i Hali Pośredniej :

2012-03-16 08.34.35.jpg

2012-03-16 08.35.21.jpg

2012-03-16 08.35.33.jpg

2012-03-16 09.26.11.jpg

57da816d04845_2012-03-1608_34_35.jpg.9f1999262ca609e987345d06f00320e7.jpg

57da816d0bee4_2012-03-1608_35_21.jpg.68a75e1c1268cfc291242ff54a5258f1.jpg

57da816d12fea_2012-03-1608_35_33.jpg.4f214acee505e1dfcbdec8a4107854d0.jpg

57da816d1a761_2012-03-1609_26_11.jpg.fcb38a22643e2a87ca6f953a84a59690.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś, tj. w niedzielę 18.03. Jazda 7:45-13:00.

Trasy wyratrakowane na "-4" - chłopaki muszą się trochę jeszcze poduczyć fachu. Od rana stoki pokryte cieniutką warstwą lodu, który jednak szybko puszczał. Ludzi jak na piękny i słoneczny weekend mało - jazda na okrągło. Jak stoki puściły piękna wiosenna jazda, choć od 11:00 większość tras zmuldzonych to można było znaleźć w miarę równe odcinki. Nie mam pojęcia czego tam szukają ludzie przyjeżdżając po 13:00? :confused: Golgota ok. 12:00 cięzko, ale nie tragicznie. Najlepiej jeździło mi się na Julianach patrząc z dołu po lewej stronie. Czyrna już mocno przetopiona, chyba ją pierwszą zamkną. Polecam Szczyrk na wiosenne nartowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zamkną już za tydzień cały ośrodek a nie tylko Czyrne. Informacja na stronie SONu "W NAJBLIŻSZY WEEKEND (24, 25 MARCA) KOŃCZYMY SEZON NARCIARSKI! "

A nie piszą że będzie sobie można odciąć na pamiątkę po 1 orczyku z pod Binkuli:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok, szok... zważywszy na fakt że budowa jednego nowoczesnego wyciągu krzesełkowego to koszt kilkunastu milionów złotych:rolleyes::, na peron już mają:biggrin:

Już sprawdzałem czy się nie kiwnąłeś o jedno zero, ale niestety nie:rolleyes::

Nie rozpędzaj się jeszcze SB z tymi orczykami :) Wczoraj miałem rozmowę z pewna osobą i Richter coś kręci nosem na budowę krzesła dziś ma być jakieś zebranie w UM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędzaj się jeszcze SB z tymi orczykami :) Wczoraj miałem rozmowę z pewna osobą i Richter coś kręci nosem na budowę krzesła dziś ma być jakieś zebranie w UM

Może pan Richter nie chce żebyśmy się (SB i Figo) kataru nabawili pędząc boso z parkingu do krzesła.:wink: :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy wierzyć w to że wnet po zakończeniu sezonu Właściciele zaczną działać w kierunku polepszenia infrastruktury przed kolejnym sezonem:

- Krzesło z Czyrnej na Hale Skrzyczeńską

- Otwarcie "Akwarium" na Hali Skrzyczeńskiej

- Poprawa infrastruktury sztucznego naśnieżania na trasach juz naśnieżanych i budowa gdzie go jeszcze nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość mapajaw

Ludzie gdzie wy jeździcie na nartach , przecież skrzyczne to jest jedna wielka lipa, byłem tam pierwszy raz po dłuższej przerwie bo myślałem że coś się zmieniło ale nie, krzesełka gierkowskie można się dobrze wyspać zanim zajedziesz na górę, i ten orzczyk na fisie, porażka. jeździłem tam wcześniej ale to były inne czasy w których wszystkie ośrodki narciarskie wyglądały podobnie tylko że reszta zrobiła krok do przodu a szczyrk dwa do tyłu. Chociaż z drugiej strony lepiej jeździjcie sobie skrzycznym bo na lepszych stokach będzie luźniej. Pozdrawiam frajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po małej zapowiedzi - w wątku dotyczącym krzesła w SON,

mamy przyjemność oficjalnie zaprezentować koncepcję SOLISKO ARENA,

dotyczącą wizji docelowego zagospodarowania terenu Solisko w Szczyrku, u zbiego tras narciarskich Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego[/size][/font]

SOLISKOARENA_main-portal.jpg

Z uwagi że projekt jest obecnie dopiero na etapie studialnym, do jego ewentualnej realizacji daleka droga,

a sam ma być rozpoczęciem pewnej dyskusji o przyszłości ośrodków narciarskich (w szczególności tego jak ma się rozwijać Szczyrk)

uważamy że zasługuje na osobny wątek:

SOLISKO-ARENA-nowa-jakość w polskich górach?

Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

Zespół SOLISKO ARENA.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po małej zapowiedzi - w wątku dotyczącym krzesła w SON,

mamy przyjemność oficjalnie zaprezentować koncepcję SOLISKO ARENA,[/size][/font]

SOLISKOARENA_main-portal.jpg

A te różowe wagoniki to w stronę Brennej popylają?

No bajkowy to obrazek.

Szkoda,że prawdopodobnie bajką pozostanie.

Ale koncepcja mnie się podoba bardzo i tak naprawdę to chciałbym to zobaczyć zrealizowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy debile czy już nie macie gdzie jeździć tylko dna skrzyczne? przecież to jest totalne dno. kto jeździ na skrzycznym to jest gość który nie zna się na narciarstwie. moim zdaniem to jest wczesny Giereg, to mówi samo za siebie. Szkoda słów. Walcie się frajerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Nie orientujecie się może dokładniej jak wygląda sprawa z tym darmowym skipassem? na tydzień podobno i do wyboru chyba solisko czy skrzyczne? W TV słyszałem kawałek ale nie za dokładnie wiem o co chodzi, wiem tylko że to ma być tydzień przed rozpoczęciem ferii ten free skipass.

EDIT:

Znalazłem, dla zainteresowanych http://www.szczyrk.pl/aktualnosci-wydarzenia-imprezy/aktualnosci/zaproszenia/item/538-szczyrk-7-dni-skipass-free

Edytowane przez matis991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona SONu wygląda gorzej niż moje pierwsze projekty, gdy zaczynałem przygodę z HTML i CSS... Sytuacje ratuje jedyne ramka z pogodą z naszego skionline, którą i tak zeszpecili pomarańczowym nagłówkiem. Wytłumaczcie mi co pomarańczowa kolorystyka ma do przedmiotu działalności ośrodka?

Edytowane przez Slash0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona SONu wygląda gorzej niż moje pierwsze projekty, gdy zaczynałem przygodę z HTML i CSS... Sytuacje ratuje jedyne ramka z pogodą z naszego skionline, którą i tak zeszpecili pomarańczowym nagłówkiem. Wytłumaczcie mi co pomarańczowa kolorystyka ma do przedmiotu działalności ośrodka?

Może zainspirowali się "Mechaniczną pomarańczą"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Informacje

W Ośrodku Narciarskim „Czyrna-Solisko” trwają ostatnie przygotowania do sezonu narciarskiego 2012/13.

Jak w roku ubiegłym dołożymy wszelkich starań aby w nadchodzącym sezonie zastali Państwo naśnieżone i perfekcyjnie przygotowane trasy narciarskie, w tym także trasy pod wjazdami wyciągów. Umożliwi to przeprowadzona w tym roku modernizacja systemu naśnieżania, dzięki której jej wydajność wzrosła dwukrotnie.

Dla preferujących narty w godzinach wieczornych zmodernizowaliśmy oświetlenie na trasie Suche-Solisko oraz wprowadziliśmy sugerowany przez naszych klientów karnet „wieczorny”.

Oprócz zeszłorocznych cen mamy także specjalną ofertę dla tych z Państwa, którzy odwiedzają nas regularnie oraz darmowy parking na Hali Pośredniej (Juliany). Przy dolnych stacjach wyciągów uruchomiona zostanie sieć umożliwiająca darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Oferta Ośrodka uzupełniona jest przez zlokalizowane na stokach w Czyrnej wyciągi i atrakcje dla dzieci. To doskonałe miejsce aby pod okiem instruktora postawić pierwsze kroki na nartach lub skorzystać z innych, niekoniecznie związanych z nartami atrakcji.

Jednocześnie zapewniamy, że cały czas trwają formalności i uzgodnienia zmierzające do uzyskania pozwoleń na modernizację infrastruktury technicznej Ośrodka.

W nadchodzącym sezonie planujemy przeprowadzenie wielu imprez i zabaw skierowanych do wszystkich amatorów narciarstwa niezależnie od poziomu umiejętności i wieku. Serdecznie Zapraszamy! "

- szczyrkowski.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona SONu wygląda gorzej niż moje pierwsze projekty, gdy zaczynałem przygodę z HTML i CSS... Sytuacje ratuje jedyne ramka z pogodą z naszego skionline, którą i tak zeszpecili pomarańczowym nagłówkiem. Wytłumaczcie mi co pomarańczowa kolorystyka ma do przedmiotu działalności ośrodka?

Chodzi o pomarańczowa rewolucje na Ukrainie. Sami wiecie jak się to skończy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...