Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie ,ale z braku obłożenia autokaru KS szybko z tego pomysłu zrezygnują. Narciarze jak dotychczas pchać się będą do Szczyrku autami. Jako nieliczny na Forum bezautowiec taka obserwacja. Połowa narciarzy przyjeżdża na narty w swoim aucie w jedną lub dwie osoby zatykając drogi, parkingi i zatruwając środowisko. Nie można z nikim się dogadać na wspólny wyjazd bo posiadacz auta stawia warunki niemożliwe dla mnie do spełnienia np. zabiorę cię z B.B. do Szczyrku bądź tam o 7:00 co równa się dla mnie pobudką o godz. 4:00.Mówię tu o Forumowiczach a także o Rodzinie bliższej i dalszej. Jak jadę sam śpię do 6:30 a na stoku jestem przed 11-tą. Pozdrowienia dla wszystkich narciarzy zmotoryzowanych oraz nielicznych bezautowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona SONu wygląda gorzej niż moje pierwsze projekty, gdy zaczynałem przygodę z HTML i CSS... Sytuacje ratuje jedyne ramka z pogodą z naszego skionline, którą i tak zeszpecili pomarańczowym nagłówkiem. Wytłumaczcie mi co pomarańczowa kolorystyka ma do przedmiotu działalności ośrodka?

Stara szata graficzna była czytelniejsza, milsza dla oka i związana z tematyką strony. Pod golgotą w sylwestra parking 10zł i warunki w dosyć takie, tyle że dużo lodu, więc początkujący sobie czasem nie radzili, co w znacznym stopniu wpływało na bezpieczeństwo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Son, auto mieliśmy w Czyrnej ale nie jeździliśmy tam. Kilkunastu odważnych jeździło trasami do Czyrnej... Wszystkie trasy tam prowadzące słabo przygotowane (kamienie, bryły lodu, przetarcia)z powodu małej ilości śniegu...Działają armatki na trasach więc powinno być lepiej z jakiś czas. Od około 10-11 tłum i po jeździe... wyszedł lód na trasach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak źle, po 9 pojawiły się ratraki i warunki stałe się bardzo dobre. Kamienie czasem stanowią coś w rodzaju tyczek do slalomu, przynajmniej się nie ruszają. Gorsza sprawa to pies, który pojawił się po 8 na "2" i trzeba było kawałek zejść bo nie pozwolił zjechać. Poza tym takie warunki dają możliwość wyjeździć się bez kolejek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to mój debiut na tym forum, na początek witam wszystkich fanów nart, desek, d..polotów itd...

Ja podobnie jak niejaki Mostostal nie mam nic przeciw orczykom, pod warunkiem że działają...

Piątek 18.01 Czyrna, działa jeden orczyk na Halę, ale co tam kupuję karnet czasowy i na górę. Wjeżdżam z miłym panem, który nie szczędzi słów krytyki po adresem infrastruktury SON-u. Dowiaduję się, że na niebieskiej i czerwonej do Czyrnej kamienie i mało śniegu....Jadę niebieską, na górze super na dole faktycznie widać kamienie. Rzut oka z dołu na czerwoną 1 - dół trasy praktycznie nie istnieje. (podobno nie da się tam uruchomić armatek).

Zostaje czerowna 7. Na polanie Suche kolejka -znów czynny tylko jeden orczyk na Halę. Drugi rusza ok 11.30. Sprawdzam niebieską 4 i tu mamy dwie czynne armatki sypiące w poprzek stoku. Jedną jakoś udaje się ominąć, niestety druga pozostawia na goglach warsewkę lodu. Potem jeszcze błąd przy skręcie i efektowna gleba na dużej szybkości....otwarcie sezonu średnio udane.

pozdrawiam

Edytowane przez Kwazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na dzień dzisiejszy(niedziela 03.02) warunki na Bieńkuli raczej trudne, lód i dużo świeżego śniegu niezwiązanego z podkładem. Ale to się może szybko zmienić jak tylko przestanie padać i ubiją to co spadło. Plusem natomiast jest brak minerałów na Bieńkuli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki. Niestety tata doznał kontuzji i ma prawdopodobnie po sezonie. Dlatego mam pytanie czy bus który krąży pomiędzy Łodygowicami a Szczyrkiem (połączenie Katowice-Szczyrk) zatrzymuje się (na znak) za rondem w Buczkowicach i czy jest jakiś koszt przejazdu? Ma ktoś może takie informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam,

w najbliższym czasie wybieram się do Szczyrku w celach służbowych będę spać w hotelu Meta tj. obok kompleksu Skrzyczne. Gdzie są lepsze warunki do jazdy tam czy na Czyrnej?

Tam nie ma warunków... :tongue: No dobrze,na Czyrnej,ale bez szału... :redface:

Lepiej pozostań przy sprawach służbowych,jak nie chcesz źle SzCyrku wspominać... :tongue:

Czy wiece jak dostać się z tego hotelu bez samochodu?

Dzięki za pomoc :)

Tak!Wystarczy skoczyć z balkonu na krzesło,nie jedzie zbyt szybko... :stupid: Inaczej po prostu zejść do recepcji i do kas... :crazy: Jeszcze zależy gdzie chcesz się dostać... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Szczyrku.

Ale pod skoczniami Skalitem popatrzeć jak nasza kadra skoczków trenuje.

Oglądanie skoków jak dla mnie jest o wiele ciekawsze w TV, szczególnie przy dobrej realizacji.

Kibicowanie w czasie zawodów to co innego,choć mnie akurat ciężko w takie tłumy wciągnąć.

Powtórki zbliżenia,możliwość oglądu sytuacji w wielu miejscach na raz, to przewaga przekazu TV.

Dobrze,że nie wszyscy są tacy wygodniccy jak ja.Bo skoki byłyby nudne jak w Skandynawii,gdzie skocznie są niemal puste,w większości są tylko nasi kibice.

na takim treningu jest kilkadziesiąt osób,luz-blues

żaden na czorno ubrany nie mówi mi gdzie mogę a gdzie nie mogę wejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...