Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

tego się kurcze spodziewałem, ceny kwater poszły w górę i to znacznie, znalezienie czegość poniżej 100 PLN za osobę bardzo trudno, udało się w końcu za 75 PLN, jesli taką politykę będą prowadzić właściciele kwater to nie należy się spodziewać tłumów chyba że narciarzy jednodniowych. Za takie pieniądze na podhalu jest nocleg z wyżywieniem, zdziercy

100zł za nocleg w Szczyrku?  O.o paranoja. Za tyle to w można mieć w Alpach w dobrym miejscu...

Edit:
Nie wiem gdzie szukasz i na jaki termin ale widzę tańsze oferty na zimę.

Edited by pawelb91

Pojawiły się tam już takie kwiatki https://www.holidon.pl/noclegi/szczyrk/pensjonat/5046/zdjecia/

Po przeglądnięciu zdjęć wszystko cacy z zewnątrz willa jak h...

Z komina czysty dymek z naszego wungla :D

Pokoje w stylu retro, lata 70

Telewizor :D, no fajny, lampowy chyba jeszcze :D

A że w kiblu nie ma górnopłuka, to już w ogóle jest wypas

No i ta wylewka nad umywalką 0,5m, można se głowę umyć, a w tych nowoczesnych paściach to ledwo dłonie się mieszczą

A tak poza tym, to fotki świeże, z 2009 roku, a to znaczy że nic się do tej pory nie zmieniło, znaczy zmieniło się wszystko jest bardziej zardzewiałe.

No ale to pewnie wina konserwatora zabytków, nie pozwoli nic zrobić :D:P

Ale jakie trzeba mieść szczęście, żeby z kwatery na zadupiu awansować na pole position nie robiąc ze swojej strony NIC, o przepraszam zapewne cennik ewoluował też na pole position :P

• Like 2
  • Haha 3

1 godzinę temu, SB napisał:

Ja pierdziu - niezły klimat, taki góralski, klasyczny.. :-)

Właśnie klupnąłem nocleg w Colfosco (epicentrum Sella) - 50 m od trasy i 150 od stacji wyciągu, na przełom styczeń/luty - apartament 40m2 za 25E od głowy.... I w sumie miałem rozterkę, że drogo :-). Za 18E miałem ofertę w Campitello, w pobliżu kolejki (200m).

Miejmy nadzieję, że selekcja naturalna przetrzebi szajs ze Szczyrku. Jak coś ma kosztować stówę za spanie w takim skansenie, ehhhh

Na szczęście mam blisko do SON :-)

Edited by Greg

Bajkowo ta miejscówka się prezentuje.O.o

Swoją drogą trzeba mieć szczęście w życiu żeby pod samą willą wybudowali dolną stację wyciągu.:D

No ale dość urągania.Kto,po co a przede wszystkim za co miał inwestować w Szczyrku we własne kwatery.

Jeszcze parę zbiorników na Hali Skrzyczeńskiej się napełni i opróżni zanim niektórzy właściciele kwater będą mieli za co inwestować i stan starych kwater się poprawi.

Podobnie jak @Greg mam blisko i problem zakwaterowania w Szczyrku mnie nie dotyczy.

Ja w Szczyrku jeżdzę do Olimpii, cisza, spokój, przepyszne jedzenie - takich sniadań i obiadokolacji nigdzie nie jadłam :) ale tez nie tanio...

wczoraj dostalam oferte w Santa Cristinie w VG przy wyciagu Sassolungo 9-16 grudnia 2osobowy apart. za 22 euro za osobe  i biore :) przy okazji moze uda sie na PŚ zajrzeć

12 godzin temu, SB napisał:

Pojawiły się tam już takie kwiatki https://www.holidon.pl/noclegi/szczyrk/pensjonat/5046/zdjecia/

Po przeglądnięciu zdjęć wszystko cacy z zewnątrz willa jak h...

Z komina czysty dymek z naszego wungla :D

Pokoje w stylu retro, lata 70

Telewizor :D, no fajny, lampowy chyba jeszcze :D

A że w kiblu nie ma górnopłuka, to już w ogóle jest wypas

No i ta wylewka nad umywalką 0,5m, można se głowę umyć, a w tych nowoczesnych paściach to ledwo dłonie się mieszczą

A tak poza tym, to fotki świeże, z 2009 roku, a to znaczy że nic się do tej pory nie zmieniło, znaczy zmieniło się wszystko jest bardziej zardzewiałe.

No ale to pewnie wina konserwatora zabytków, nie pozwoli nic zrobić :D:P

Ale jakie trzeba mieść szczęście, żeby z kwatery na zadupiu awansować na pole position nie robiąc ze swojej strony NIC, o przepraszam zapewne cennik ewoluował też na pole position :P

noclegi w Szczyrku prezentują różny poziom,

ale akurat w przypadku tego pensjonatu tzw. "darcie łacha" jest zupełnie nietrafione:  nie jest żadną tajemnicą że ten własnie obiekt, który prawie dotyka dolnej stacji gondoli został swego czasu kupiony przez ... dokładnie tak: TMR.

Na razie obiekt jest nieczynny, praktycznie stoi na placu budowy - ale można się domyślać że Słowacy wiedzą (albo będą wiedzieć po pierwszym sezonie nowego SON) jak budynek/działkę wykorzystać :)

• Like 1

Witam
Orientuje się Ktoś może czy w Son będą obowiązywały bonusy dla posiadaczy akcji TMR takie jak na Chopoku ?

Informacja będzie na stronie tmr pewnie niedługo, ale wszystko wskazuje na to że tak.

"pre nasledujúci finančný rok 2017/2018 ešte nemáme nadefinované konkrétne podmienky v rámci akcionárskeho klubu, ale predpokladáme, že sa významne meniť nebudú. K aktualizácii obchodných podmienok „Akcionársky klub pre obdobie 2017/2018“ dôjde v priebehu mesiaca September 2017. Odporúčame Vám priebežne sledovať stránku našej spoločnosti na www.tmr.sk, časť AKCIONÁRSKY KLUB.

V prípade ďalších otázok a nejasností ohľadom akcionárskeho klubu nás neváhajte kontaktovať."

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

16 godzin temu, kordiankw napisał:

Informacja będzie na stronie tmr pewnie niedługo, ale wszystko wskazuje na to że tak.

Z powyższej odpowiedzi to raczej nie wynika. SON już przecież rok temu należał do TMR i nie obejmowały go profity dla akcjonariuszy. Raczej będzie tak, jak do tej pory. Cieszmy się, że w ogóle te benefity nadal są. Wątpię, by Słowacy fundowali Polakom darmową jazdę na nartach w polskim ośrodku. W Jasnej to jest jeszcze zrozumiałe, bo i tak zapłacimy u nich noclegi, gastronomię, wypożyczalnie itp.

Ale w ubiegłym roku terminale w SON nie obsługiwały kart GOPASS, a sezonowka również nie była rozszerzona o Szczyrk. Mam nadzieję że benefity będą obowiązywać również w SON, jeśli nie to będę miał do odsprzedania 4x6 dniowe skipassy do ośrodków TMR na Słowacji. A jak było w ubiegłym roku ze Szpindlerowym? Wydaje mi się, że benefity tam obowiązywały.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

34 minutes ago, koliber said:

Z powyższej odpowiedzi to raczej nie wynika. SON już przecież rok temu należał do TMR i nie obejmowały go profity dla akcjonariuszy. Raczej będzie tak, jak do tej pory. Cieszmy się, że w ogóle te benefity nadal są. Wątpię, by Słowacy fundowali Polakom darmową jazdę na nartach w polskim ośrodku. W Jasnej to jest jeszcze zrozumiałe, bo i tak zapłacimy u nich noclegi, gastronomię, wypożyczalnie itp.

Popatrz na to od innej strony. Ilu chętnych na jazdę w Szczyrku mogłoby zakupić akcje TMR i jak potencjalnie mogłoby to wpłynąć na kurs.

Dzisiejsze wieści z SONu

Tunel jest juz częściowo przysypany.

Wciągana jest lina gondoli 

5C75CE47-5BA6-4497-A18B-3D06AC1F8BB0.jpeg

Zbiornik jest już „domknięty”. 

7DC96F03-D60B-4968-8E6B-A6C536C68883.jpeg

Dolna stacja gondoli

C983F8FA-6ABB-46D0-BB20-8F11F68A07BC.jpeg

IMG_0021.jpg

IMG_0027.jpg

IMG_0029.jpg

• Like 4
  • Thanks 1

2 godziny temu, mysiauek napisał:

Popatrz na to od innej strony. Ilu chętnych na jazdę w Szczyrku mogłoby zakupić akcje TMR i jak potencjalnie mogłoby to wpłynąć na kurs.

Lepiej niech za dużo osób nie kupuje tych akcji TMR bo jeszcze zlikwidują benefity :). Jak wprowadzili w Szczyrku Gopass to z technicznego punktu widzenia nie ma przeciwwskazań żeby wprowadzić darmowe wejścia dla akcjonariuszy. Dla TMR jest lepiej jak zużyjemy darmowe wejścia w Szczyrku, bo przecież tu karnety są tańsze niż na Chopoku.

3 godziny temu, kordiankw napisał:

A jak było w ubiegłym roku ze Szpindlerowym? Wydaje mi się, że benefity tam obowiązywały.

Tak, w Szpindlerowym były - sam jeździłem.

Pamiętam jednak, że kiedyś inny forumowicz zamieścił odpowiedź TMR, że benefity w Szczyrku będą obowiązywać dopiero, gdy jego poziom wyrówna się z ośrodkami Słowackimi, czyli po pełnej modernizacji (2019 rok), choć nie wiem jakie to ma znaczenie.

To samo z Legendią w Chorzowie - tam też są bramki dla posiadaczy Gopass, a darmowych wejść dla akcjonariuszy nie ma (a w Tatralandii są).

16 godzin temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Jeśli chodzi o zbiornik to ostatnio nie chciałem pisać ale obawiałem się o opóźnienie. W ciągu tygodnia dziura załatana. Cały obwód usypany i ubity, w tym tygodniu będzie gotowy do napełniania.

Powoli, jeszcze odbiory, tak więc w grudniu raczej liczyłbym na solidne opady śniegu naturalnego.

IMG_20171001_103856.jpg

• Like 2

Spokojnie. Do grudnia jeszcze 2 miesiące. W tym czasie bez problemu zbiornik zaliczy odbiory i zostanie napełniony (o ile nic nie stanie na przeszkodzie).

• Like 1

Chętni do sprzedaży są, tylko nie oddadzą akcji za 50 zł :) Z tego co widzę na stronie TMR_zlecenia to są oferty sprzedaży: 100 akcji po 116,80, 200 sztuk po 116,90 itd

Edited by szplukasz

3 minutes ago, szplukasz said:

Chętni do sprzedaży są, tylko nie oddadzą akcji za 50 zł :) Z tego co widzę na stronie TMR_zlecenia to są oferty sprzedaży: 100 akcji po 116,80, 200 sztuk po 116,90 itd

to są zlecenia tzw. animatorów rynku

19 minut temu, Plywak napisał:

to są zlecenia tzw. animatorów rynku

nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi animatorami, ale są to zlecenia sprzedaży więc jak ktoś chce to kupi.