Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

tego się kurcze spodziewałem, ceny kwater poszły w górę i to znacznie, znalezienie czegość poniżej 100 PLN za osobę bardzo trudno, udało się w końcu za 75 PLN, jesli taką politykę będą prowadzić właściciele kwater to nie należy się spodziewać tłumów chyba że narciarzy jednodniowych. Za takie pieniądze na podhalu jest nocleg z wyżywieniem, zdziercy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się tam już takie kwiatki https://www.holidon.pl/noclegi/szczyrk/pensjonat/5046/zdjecia/

 

Po przeglądnięciu zdjęć wszystko cacy z zewnątrz willa jak h...

Z komina czysty dymek z naszego wungla :D

Pokoje w stylu retro, lata 70

Telewizor :D, no fajny, lampowy chyba jeszcze :D

A że w kiblu nie ma górnopłuka, to już w ogóle jest wypas

No i ta wylewka nad umywalką 0,5m, można se głowę umyć, a w tych nowoczesnych paściach to ledwo dłonie się mieszczą

A tak poza tym, to fotki świeże, z 2009 roku, a to znaczy że nic się do tej pory nie zmieniło, znaczy zmieniło się wszystko jest bardziej zardzewiałe.

No ale to pewnie wina konserwatora zabytków, nie pozwoli nic zrobić :D:P

Ale jakie trzeba mieść szczęście, żeby z kwatery na zadupiu awansować na pole position nie robiąc ze swojej strony NIC, o przepraszam zapewne cennik ewoluował też na pole position :P

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SB napisał:

Ja pierdziu - niezły klimat, taki góralski, klasyczny.. :-)

Właśnie klupnąłem nocleg w Colfosco (epicentrum Sella) - 50 m od trasy i 150 od stacji wyciągu, na przełom styczeń/luty - apartament 40m2 za 25E od głowy.... I w sumie miałem rozterkę, że drogo :-). Za 18E miałem ofertę w Campitello, w pobliżu kolejki (200m).

Miejmy nadzieję, że selekcja naturalna przetrzebi szajs ze Szczyrku. Jak coś ma kosztować stówę za spanie w takim skansenie, ehhhh

Na szczęście mam blisko do SON :-)

Edytowane przez Greg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajkowo ta miejscówka się prezentuje.O.o

Swoją drogą trzeba mieć szczęście w życiu żeby pod samą willą wybudowali dolną stację wyciągu.:D

No ale dość urągania.Kto,po co a przede wszystkim za co miał inwestować w Szczyrku we własne kwatery.

Jeszcze parę zbiorników na Hali Skrzyczeńskiej się napełni i opróżni zanim niektórzy właściciele kwater będą mieli za co inwestować i stan starych kwater się poprawi.

Podobnie jak @Greg mam blisko i problem zakwaterowania w Szczyrku mnie nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Szczyrku jeżdzę do Olimpii, cisza, spokój, przepyszne jedzenie - takich sniadań i obiadokolacji nigdzie nie jadłam :) ale tez nie tanio...

wczoraj dostalam oferte w Santa Cristinie w VG przy wyciagu Sassolungo 9-16 grudnia 2osobowy apart. za 22 euro za osobe  i biore :) przy okazji moze uda sie na PŚ zajrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SB napisał:

Pojawiły się tam już takie kwiatki https://www.holidon.pl/noclegi/szczyrk/pensjonat/5046/zdjecia/

 

Po przeglądnięciu zdjęć wszystko cacy z zewnątrz willa jak h...

Z komina czysty dymek z naszego wungla :D

Pokoje w stylu retro, lata 70

Telewizor :D, no fajny, lampowy chyba jeszcze :D

A że w kiblu nie ma górnopłuka, to już w ogóle jest wypas

No i ta wylewka nad umywalką 0,5m, można se głowę umyć, a w tych nowoczesnych paściach to ledwo dłonie się mieszczą

A tak poza tym, to fotki świeże, z 2009 roku, a to znaczy że nic się do tej pory nie zmieniło, znaczy zmieniło się wszystko jest bardziej zardzewiałe.

No ale to pewnie wina konserwatora zabytków, nie pozwoli nic zrobić :D:P

Ale jakie trzeba mieść szczęście, żeby z kwatery na zadupiu awansować na pole position nie robiąc ze swojej strony NIC, o przepraszam zapewne cennik ewoluował też na pole position :P

noclegi w Szczyrku prezentują różny poziom,

ale akurat w przypadku tego pensjonatu tzw. "darcie łacha" jest zupełnie nietrafione:  nie jest żadną tajemnicą że ten własnie obiekt, który prawie dotyka dolnej stacji gondoli został swego czasu kupiony przez ... dokładnie tak: TMR.

Na razie obiekt jest nieczynny, praktycznie stoi na placu budowy - ale można się domyślać że Słowacy wiedzą (albo będą wiedzieć po pierwszym sezonie nowego SON) jak budynek/działkę wykorzystać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Orientuje się Ktoś może czy w Son będą obowiązywały bonusy dla posiadaczy akcji TMR takie jak na Chopoku ?

Informacja będzie na stronie tmr pewnie niedługo, ale wszystko wskazuje na to że tak.

"pre nasledujúci finančný rok 2017/2018 ešte nemáme nadefinované konkrétne podmienky v rámci akcionárskeho klubu, ale predpokladáme, že sa významne meniť nebudú. K aktualizácii obchodných podmienok „Akcionársky klub pre obdobie 2017/2018“ dôjde v priebehu mesiaca September 2017. Odporúčame Vám priebežne sledovať stránku našej spoločnosti na www.tmr.sk, časť AKCIONÁRSKY KLUB.

V prípade ďalších otázok a nejasností ohľadom akcionárskeho klubu nás neváhajte kontaktovať."


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kordiankw napisał:


Informacja będzie na stronie tmr pewnie niedługo, ale wszystko wskazuje na to że tak.
 

Z powyższej odpowiedzi to raczej nie wynika. SON już przecież rok temu należał do TMR i nie obejmowały go profity dla akcjonariuszy. Raczej będzie tak, jak do tej pory. Cieszmy się, że w ogóle te benefity nadal są. Wątpię, by Słowacy fundowali Polakom darmową jazdę na nartach w polskim ośrodku. W Jasnej to jest jeszcze zrozumiałe, bo i tak zapłacimy u nich noclegi, gastronomię, wypożyczalnie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ubiegłym roku terminale w SON nie obsługiwały kart GOPASS, a sezonowka również nie była rozszerzona o Szczyrk. Mam nadzieję że benefity będą obowiązywać również w SON, jeśli nie to będę miał do odsprzedania 4x6 dniowe skipassy do ośrodków TMR na Słowacji. A jak było w ubiegłym roku ze Szpindlerowym? Wydaje mi się, że benefity tam obowiązywały.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, koliber said:

Z powyższej odpowiedzi to raczej nie wynika. SON już przecież rok temu należał do TMR i nie obejmowały go profity dla akcjonariuszy. Raczej będzie tak, jak do tej pory. Cieszmy się, że w ogóle te benefity nadal są. Wątpię, by Słowacy fundowali Polakom darmową jazdę na nartach w polskim ośrodku. W Jasnej to jest jeszcze zrozumiałe, bo i tak zapłacimy u nich noclegi, gastronomię, wypożyczalnie itp.

Popatrz na to od innej strony. Ilu chętnych na jazdę w Szczyrku mogłoby zakupić akcje TMR i jak potencjalnie mogłoby to wpłynąć na kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mysiauek napisał:

Popatrz na to od innej strony. Ilu chętnych na jazdę w Szczyrku mogłoby zakupić akcje TMR i jak potencjalnie mogłoby to wpłynąć na kurs.

Lepiej niech za dużo osób nie kupuje tych akcji TMR bo jeszcze zlikwidują benefity :). Jak wprowadzili w Szczyrku Gopass to z technicznego punktu widzenia nie ma przeciwwskazań żeby wprowadzić darmowe wejścia dla akcjonariuszy. Dla TMR jest lepiej jak zużyjemy darmowe wejścia w Szczyrku, bo przecież tu karnety są tańsze niż na Chopoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kordiankw napisał:

A jak było w ubiegłym roku ze Szpindlerowym? Wydaje mi się, że benefity tam obowiązywały.

Tak, w Szpindlerowym były - sam jeździłem.

Pamiętam jednak, że kiedyś inny forumowicz zamieścił odpowiedź TMR, że benefity w Szczyrku będą obowiązywać dopiero, gdy jego poziom wyrówna się z ośrodkami Słowackimi, czyli po pełnej modernizacji (2019 rok), choć nie wiem jakie to ma znaczenie.

To samo z Legendią w Chorzowie - tam też są bramki dla posiadaczy Gopass, a darmowych wejść dla akcjonariuszy nie ma (a w Tatralandii są).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 godzin temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Jeśli chodzi o zbiornik to ostatnio nie chciałem pisać ale obawiałem się o opóźnienie. W ciągu tygodnia dziura załatana. Cały obwód usypany i ubity, w tym tygodniu będzie gotowy do napełniania.

Powoli, jeszcze odbiory, tak więc w grudniu raczej liczyłbym na solidne opady śniegu naturalnego.

IMG_20171001_103856.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...