Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, shuger napisał:

Obserwuj tutaj:
http://m.meteo.pl/szczyrk/60
Jeśli w piątek tak będą nadal pokazywać jak dziś to cały "nowoczesny" xD Szczyrk w sobotę będzie leżał i kwiczał...

I Kitzbuhel i Hintertux i Stubai tez by kwiczal, ale w końcu nikt na na niczym sie nie zna, a ty znowu masz powód do mrożenia szampana ...

 

Edytowane przez Cosworth240
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shuger napisał:

Obserwuj tutaj:
http://m.meteo.pl/szczyrk/60
Jeśli w piątek tak będą nadal pokazywać jak dziś to cały "nowoczesny" xD Szczyrk w sobotę będzie leżał i kwiczał...

Shugar, to już jest obłęd z Twojej strony. Chłopie ogarnij się. Przy dużym wietrze to nawet Funitel by stał. Zresztą jak są takie warunki jak na filmie to nie ma znaczenia czy kolej chodzi. 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić tytuł tego wątku na "Shuger Mountain Resort (Wizje Shugera)". Od dziesięciu stron piszemy tutaj więcej o Shugerze niż o warunkach narciarskich. Pamiętam jak już raz tutaj w wątku tak było, kiedy wszyscy się kłócili z Mostostalem (ja tylko czytałem) kilka lat temu za czasów Richtera. Może tym razem też kiedyś dojdziemy do dyplomatycznego porozumienia. 😄

  • Like 2
  • Thanks 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cosworth240 Idealnie w punkt z tą modlitwą... 100% podsumowanie shugera... Na tym powinniśmy zakończyć... Może w końcu odpuści...

Cytat

Shugar, to już jest obłęd z Twojej strony. Chłopie ogarnij się. Przy dużym wietrze to nawet Funitel by stał. Zresztą jak są takie warunki jak na filmie to nie ma znaczenia czy kolej chodzi

No błagam Cię... Jak warunki mogą mieć jakiekolwiek znaczenie, jak siedzisz sobie przed monitorem i w dupę ciepło... Im gorsze warunki tym dla niego lepiej, bo dzika satysfakcja i jak to ktoś napisał, szampan się mrozi... :)

Edytowane przez Zaba_osw
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jako, że w połowie lutego planuje odwiedzić Szczyrk, potrzebowałbym kilku informacji, z którymi mam problem w internecie. 

1. Czy BSA jest połączone trasami & kolejką z MSR oraz COS? Mógłby ktoś podrzucić wspólną mapkę, jeśli tak?

2. Jaka była przyczyna zamknięcia kolejki z Jaworzyny na Skrzyczne? W tym momencie widzę informacje, że już jest otworzona. 

3. Która z wypożyczalni jest najkorzystniejsza cenowo? Obecnie zdaje się, że ta przy BSA, aczkolwiek może się mylę, może są jakieś tańsze poza stokiem, na mieście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ficus napisał:

Czy BSA jest połączone trasami & kolejką z MSR oraz COS? Mógłby ktoś podrzucić wspólną mapkę, jeśli tak?

Trasami nie, tylko skibus bądź prywatny samochód.

25 minut temu, ficus napisał:

2. Jaka była przyczyna zamknięcia kolejki z Jaworzyny na Skrzyczne? W tym momencie widzę informacje, że już jest otworzona. 

Ponoć jakaś awaria związana z zasilaniem. Potwierdzam, dzisiaj kanapa była już czynna.

26 minut temu, ficus napisał:

3. Która z wypożyczalni jest najkorzystniejsza cenowo? Obecnie zdaje się, że ta przy BSA, aczkolwiek może się mylę, może są jakieś tańsze poza stokiem, na mieście? 

Nie mam pojęcia która jest najtańsza, na pewno te w SMR i BSA są bardzo dobrze wyposażone, z tegorocznymi modelami włącznie. Generalnie w mieście wypożyczalnie są co kawałek, niestety w większości to narciarskie śmietniki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

Mam pytanie do tych co ostatnio byli: chodzi orczyk przy Bieńkuli? Jak z parkowaniem w Czyrnej? O parking pod Gondolą nawet nie pytam... xD

Hm gdy by chodził to było by pięknie ale jak już pisałem wcześniej nie mają odbioru technicznego i z nieoficjalnych wiadomości od pracownika nie są nim zainteresowani.

Po co płacić 4 dniówki na jego obsługę,kolokwialnie ten wypadek był im na rękę i jest dobrym pretekstem by go nie uruchamiać.

Obym mógł to odszczekać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, fredek321 napisał:

Oby. Ich odpowiedzi na FB są wymijające i zwalające wszystko na UDT.

Ja się będę dalej upierał że to jest ekonomia w-g SMR i główną przyczyną są te 4 dniówki potrzebne do obsługi tego orczyka,który byłby kapitalną alternatywą dla tzw." Bieńkulowców".

Jak ruszy to będę ich chwalił pod same Skrzyczne i może to głupie ,ale w tedy zupełnie inaczej rozważał bym zakup na przyszły sezon sezonówki a tak to na chwilę obecną raczej sobie odpuszczę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fredek321 napisał:

Ich odpowiedzi na FB są wymijające i zwalające wszystko na UDT.

Kiedyś jak lina spadała na orczyku to wpadało czterech gości w gumiakach i z drabiną , w ciągu godziny, max dwóch wyciąg działał . Tutaj ewidentnie widać ,że chęci nie ma. Coś mi się zdaje że ten orczyk już nie ruszy :/ 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pasazer85 napisał:

Kiedyś jak lina spadała na orczyku to wpadało czterech gości w gumiakach i z drabiną , w ciągu godziny, max dwóch wyciąg działał . Tutaj ewidentnie widać ,że chęci nie ma. Coś mi się zdaje że ten orczyk już nie ruszy :/ 

Obawiam się ,że niestety masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz lepiej raz gorzej. Ja mam szczęście w tym sezonie ani razu nie stałem dłużej niż 7min. 

Ale jutro pogoda, piatek, ferie... jedź na 8 10 na parkingu i przynajmniej 3h pojedziesz, pozniej przerwa i od 13 :-znowu lepiej.

Możesz też zostać przy monitorze jak shuger... on jest zadowolony więc może warto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, toppaner napisał:

Jak ruszy to będę ich chwalił pod same Skrzyczne i może to głupie ,ale w tedy zupełnie inaczej rozważał bym zakup na przyszły sezon sezonówki a tak to na chwilę obecną raczej sobie odpuszczę.

Odpuścisz sobie sezonówke bo nie chodzi 1 orczyk? a gdyby chodził to byś kupił ? i mówimy o miejscu gdzie jest aktualnie kilkanaście wyciągów na tej sezonówce?  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...