Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 16/17


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

W Krynicy też sypie. W Białce też leci mokry śnieg. Popołudniu temperatury mają zejść poniżej 0 i tak cały tydzień :) Następny weekend zapowiada się dobrze, chyba wszędzie :)

http://www.jaworzynakrynicka.pl/kamery-live/

http://bialkatatrzanska.pl/multimedia/kamerki

http://slotwiny2.webcamera.pl/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Azmadan napisał:

Istebna - Zagroń - niestety odwilż dała o sobie znać.

Ludzi mało - myślałem że pomyliłem dni i jestem w tygodniu :-P

Rano w miarę twardo - ale miejscami przebijające się brązowe...

Później dużo miękcej ale o dziwo brązowe się schowało...

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

No to na Złotym Groniu było zdecydowanie lepiej, żadnych przetarć, czy brązowych plam.Tyle, że koło 12.30 deszczyk, ale znośnie. Mało ludzi, żadnych kolejek do wyciągu cały dzień, fajnie odpalony sezon :).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leitner napisał:

Stacja Kazimierz (k. Puław) rozpoczyna dzisiaj sezon. Dokładna godzina zostanie podana ok. południa.

Jak widać na zdjęciu, czynna będzie trasa niebieska (570m), bo czerwonej nie naśnieżali.

a8121771648a881453086b3af460e270.jpg

Mam nadzieję, że do weekendu czerwoną jednak naśnieżą, inaczej na niebieskiej będzie prawdziwy "kocioł". Strach myśleć... :(

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny normalny, jak każdy w tym tygodniu dzień pracy - jadę.
Śniegu tu dziś sporo[emoji16]
197325b6a74d54d3ac733b453111e42b.jpg
Ale jak się tu skupić na robocie, jak normalnie pracować przy takich widokach.
Są Tatry. Ale jakoś tak daleko.
a8c227a374144cfa52f17d8faeac34f6.jpg
Jest i Diablak.
94d9b55e2e6f8839aad78772c424806c.jpg
Widzę go jak na dłoni.
cacaebd6db3f7e59fb56e78f6c143b45.jpg
I wreszcie jest to co lubię najbardziej
2aa9dc793b18f7823a5754c8a2ed150c.jpg
Śnieg już rozgarnięty, siatki założone, parking odgarnięty jeszcze trochę dośnieżają i jutro otwarcie[emoji106][emoji3]14c583b678693b0c824d30ad146fc1c5.jpg
Trochę szkoda że nie dziś[emoji12] bo pogoda optymalna, narty też mam w bagażniku, dwie godzinki bym pomigał i dalej do pracy - no cóż następnym razem.



Pozdrawiam
Paweł

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za info - na stronie PKL (i jakiejkolwiek innej) próbowałem znaleźć informację o starcie sezonu, ale bezskutecznie. Zamierzam zacząć sezon od tego stoku, bo jest to chyba jedyny dłuższy stok w Polsce o nachyleniu południowym, a nie lubię w grudniu jeździć w samym cieniu, gdy słońce ledwo "muska" stoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno już na Święta Bożego Narodzenia i okres Noworoczny warunki narciarski w Polsce nie zapowiadały się tak dobrze jak w tym roku. Od najbliższego weekendu rusza już pełną parą większość dużych ośrodków narciarskich. W górach warunki idealne, na najbliższe dni zapowiadane są lekkie opady śniegu i temperatury minusowe. Jeśli chodzi o stacje narciarskie w Beskidzie Wyspowym z nieoficjalnych informacji wynika iż przed świetami powinny ruszyć też: Myslenice Ski, Koninki Ski( od 10.12 czynna trasa nr 1), Maciejowa Ski, Polczakówka Ski oraz Kasina Ski gdzie trwają ostatnie prace wykończeniowe górnej stacji. Krzesełka znajdują się już na linie, trwają też prace porządkowe wokół dolnej stacji i na parkingu. ,,Chcemy ruszyć na Święta, a pesymistyczny wariant to na pewno przed Sylwestrem. - informacja z ośrodka.


Pozdrawiam
Paweł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skolnity - Wisła :)

Na kamerce wygląda to znakomicie, podobno mają dość sporą pokrywę śniegu i dobrze przygotowaną trasę - sam dziś wieczorem mam zamiar ją przetestować.

I pewnie jeszcze w niedziele, bo jest gwarancja dużo mniejszej ilości osób niż gdziekolwiek w okolicy.

Na plus również fakt, że armatki przeniesione na czerwoną i przy aktualnych temperaturach powinni zdążyć na święta przygotować obie - będzie gdzie na spokojnie pojeździć w Wiśle :D

SKOLNITY.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...