Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś niee... dżentelmeni o kasie nie rozmawiają.. ;-)) Rozmowa odbyła się wieczorem, jak było już ciemno. Poszedłem na spacer do SON w Czyrnej w nadziei na jakieś "fanty" od starych orczyków, które zawsze za magazynem wywalali za króla Stasia. Wtedy z drzwi obok wyszedł jegomość i tak się zaczeła rozmowa. Gość wsiadł do Volvo 4x4 na słowackich blachach... tyle pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee... !

Wiesz.. ja mam takie zboczenie, że w kółko te złomy fotografuję... ;-) Zrobiłem tę fotkę przedostając się na czerwoną...

A ja te "bublinki"... :wink:

Ostatnio tu dyskutowaliśmy z Andy-w na temat tych orczyków i doszliśmy do wniosku,że w sumie My też będziemy za nimi tęsknić... Czemu? Może nie ze względu na wartość historyczną,ale na ich odpowiednio dopasowaną przepustowość do obsługiwanej trasy. Nie wiem co to będzie,jak TMR pobuduje te kanapy i gondole,ale przeludnienie na pewno. Druga sprawa to oczywiście koszta... :rolleyes::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No mam nadzieję, że się w końcu spotkamy na stoku!

Co do spinania SON/COS z Brenną i Szyndzielnią to osoba z którą rozmawiałem dość jednoznacznie powiedziała mi, że to jest bardzo prawdopodobne ale wciąż w fazie rozmów.

Patrząc na to jak sobie radzą w Szczyrku, śmiem twierdzić, że może się to udać. Oni nie mają przeciwwskazań, są spoza układów i mają niepowtarzalny atut w postaci grubych plików €.. ;-) To działa na wszystkich.. nawet na Wszawobrodych co widać po Czarnym Groniu czy Kanapie na Skrzyczne. Żal zad gniecie, że trzeba w ten sposób załatwiać sprawy w Naszym Kraju ale skoro nie można inaczej...? W końcu jakby do to będzie na nich.. ;-)

[ATTACH=CONFIG]20357[/ATTACH]

Dzięki za info, logikę i fajne zdjęcie.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję, czy strona SON-u uległa zmianie (na telefonie rano jeszcze była w starej postaci) - jak na razie dla mnie na plus:smile:

Lecę testować nową szatę graficzną:tongue::wink:

Mnie od wczoraj przekierowuje na stronę Tatralandii :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wchodzę na szczyrkowski.pl i nie ma juz tej gwałcącej pomaranczy, nowa szata graficzna, dużo informacji bardziej w jednym miejscu i na wierzchu - dla mnie w porownaniu z poprzednia wersja zmiana in plus. Na mobiloku juz tez funga:wink:

Edytowane przez fundu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem popołudniu od 13:30, zaliczyłem Juliany, Golgotę i Małe Skrzyczne. Warunki dobre, nie zjechałem tylko do Czyrnej gdyż miałem obawy o sprzęt. Ludzi sporo ale udało się nie czekać dłużej niż minutkę. Jutro pewnie będzie masakra:-)Pozdrawiam Maciek

uploadfromtaptalk1424450645002.jpg

uploadfromtaptalk1424450704955.jpg

uploadfromtaptalk1424450781333.jpg

uploadfromtaptalk1424450831000.jpg

uploadfromtaptalk1424450858666.jpg

uploadfromtaptalk1424450933362.jpg

uploadfromtaptalk1424450997610.jpg

uploadfromtaptalk1424451099551.jpg

uploadfromtaptalk1424451306398.jpg

uploadfromtaptalk1424451383204.jpg

uploadfromtaptalk1424451440829.jpg

uploadfromtaptalk1424450645002.jpg.6f370aa4dbd09d5803e9b4eb6a7bbfcc.jpg

uploadfromtaptalk1424450704955.jpg.5d9e2fd9ad92d39c8ee27e3b42a0e32d.jpg

uploadfromtaptalk1424450781333.jpg.0b5ea748debe9b978d7a219a6ba29fb1.jpg

uploadfromtaptalk1424450831000.jpg.5762deb7a4da1165f621f1643b1bb1f3.jpg

uploadfromtaptalk1424450858666.jpg.af9278bd9e8e104d45453b97c7ec26b6.jpg

uploadfromtaptalk1424450933362.jpg.06df754e12b33421979c30d108d5c7ff.jpg

uploadfromtaptalk1424450997610.jpg.077ace768797dfb20459ba4f3c7684e6.jpg

uploadfromtaptalk1424451099551.jpg.b68ebde4a92ddb4daf9c531d275c9b68.jpg

uploadfromtaptalk1424451306398.jpg.092a1509bb8c15864e5457620be257ea.jpg

uploadfromtaptalk1424451383204.jpg.acda97ffd451135472207974654936c2.jpg

uploadfromtaptalk1424451440829.jpg.c1fa8fd5920bef2bfbcd3e58f2c321a4.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka SON-u po przyjrzeniu się ma spore braki informacyjne. Brak pomiarów ze stacji meteo w poszczególnych punktach Stacji np.Małe Skrzyczne, Hala S.; Suche...Tylko prognoza temperatury maksymalnej dla Szczyrku (dla wysokości około 550m.n.p.m.) . To za mało żeby być dobrze zorientowany jaka pogoda będzie panować na trasach narciarskich.

W zakładce informującej o trasach narciarskich i wyciągach brak podanej wysokości n.p.m. na starcie i końcu trasy czy na dolnej i górnej stacji wyciągu. Do dobrej strony porządnej S.N. z wyczerpującymi informacjami dużo brakuje za to autoreklam MTR sporo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem wczoraj w SON od 12 do 16. Warunki takie że myślałem że pojeżdżę więcej na Bieńkuli ale po dwóch zjazdach nią zrezygnowałem warunki średnie później już tylko jazda na trasach solisko-małe skrzyczne trasami 4,7,2 i tam warunki bardzo dobre z tym że wiadomo po południu śnieg już ciężki wyjeżdżony że przydał by się przejazd ratrakiem. Warunki pogodowe słońce ciepło na hali skrzyczeńskiej na termometrze +8. I to co lubię czyli kolejki małe lub brak jazda na bieżąco przez co udało mi się na cztero-godzinnym karnecie wyjechać 21 razy długimi SON-owskimi wyciągami

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Julianach podczas wyjazdu orczykiem synowi wypadł z ręki biały Samsung Galaxy S-3, (dzwoniłem do niego, żeby się spotkać na przerwę). Telefon zaczął się zsuwać torami w dół, mimo wypięcia się z orczyka i pogoni za nim nie udało się go odzyskać. Może zsunął się do śniegu a może ktoś kulturalnie go schował do kieszeni? Przez następne trzy godziny szukałem dziecka po ośrodku i wydzwaniałem na zgubiony telefon a zaczepiani narciarze przez dziecko mało chętnie i mało sprawnie próbowali się do mnie dodzwonić. Jeśli mimo wszystko, ktoś znalazł telefon proszę o kontakt na priv.

Dziękuję, i cieszę się że kolejne ferie się wkrótce skończą bo kultura ze stoków Wisły powoli przenosi się i do Szczyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Julianach podczas wyjazdu orczykiem synowi wypadł z ręki biały Samsung Galaxy S-3, (dzwoniłem do niego, żeby się spotkać na przerwę). Telefon zaczął się zsuwać torami w dół, mimo wypięcia się z orczyka i pogoni za nim nie udało się go odzyskać. Może zsunął się do śniegu a może ktoś kulturalnie go schował do kieszeni? Przez następne trzy godziny szukałem dziecka po ośrodku i wydzwaniałem na zgubiony telefon a zaczepiani narciarze przez dziecko mało chętnie i mało sprawnie próbowali się do mnie dodzwonić. Jeśli mimo wszystko, ktoś znalazł telefon proszę o kontakt na priv.

Dziękuję, i cieszę się że kolejne ferie się wkrótce skończą bo kultura ze stoków Wisły powoli przenosi się i do Szczyrku.

A może telefon marznie gdzieś w śniegu?

Może trzeba się wybrać jeszcze raz na poszukiwania.

Ciężko będzie go znaleźć,bo biały i ciężko będzie próbować szukać poprzez wydzwanianie bo z pewnością bateria już nie wytrzymała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Julianach podczas wyjazdu orczykiem synowi wypadł z ręki biały Samsung Galaxy S-3,

Jednym slowem pech...ja we wtorek na Golgocie jakies 100m od dolu zauwzayme ze w sniegu lezy jakas kostka plaska...zatrzymalme sie...patrze komus wypadl zwykly Samsung na klawisze...zjechalme z nim na dol spytalme czy komus nie wypadl,okazalo sie ze nie...juz mialem go oddac do kasy,a tu zadzwonil jakis nr:) okazalo sie ze kolega tej os ktora go zgubila zadzwonil do niego czyli do mnie ,odebralem i powiedzialem gdzie stoje:) za chwile zjechal do mnie owy pan,i bardzo zadowolony ze udalo sie znalezc dol nam 2dyszki na piwko :)) wiec w tym pryzpadku zguba sie znalazla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak syna trzeba by "naprawić"... :wink:

No jasne trzeba zaczipować dzieciaka.

A może jeszcze wszczep mu S3 i wikipedie .

Przecież taki rzeczy się zdarzają. Telefon rzecz nabyta.

Oczywiście szkoda że się nie znalazł i że ktoś go nie oddał.

Poinformowałeś obsługę i podałeś kontakt?

Jeżeli tak to trzymam kciuki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Julianach podczas wyjazdu orczykiem synowi wypadł z ręki biały Samsung Galaxy S-3

....

Niestety, ale widać syn nie dorósł do takiej zabaweczki. Sam mam s3 i w związku z tym że kosztował 900zł nie wpadł bym na pomysł by odbierać go jadąc orczykiem...

Niech ten przykry wypadek będzie nauczka dla syna...może następnym razem będzie już wiedział że gadżety nie są nieśmiertelne.

BTW. to że się nie znalazł to chyba nie robi dużej różnicy, s3 jest na tyle delikatny że po jeździe torami zapewne niewiele z niego zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale widać syn nie dorósł do takiej zabaweczki. Sam mam s3 i w związku z tym że kosztował 900zł nie wpadł bym na pomysł by odbierać go jadąc orczykiem...

A do czego tutaj dorastać??? Przecież takie rzeczy mogą zdarzyć się wszystkim. Wystarczy chwila nieuwagi. I dotyczy to każdego: syna, córki, taty, mamy, dziecka czy dorosłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...