Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MarioJ napisał:

@Jeeb Ty walnięty leniu. Jak wrzucaszte fotki, to napisz to jedno słowo, jaki to ośrodek.

Ja do cholery nie śledzę wszystkich Twoich postów, gdzie akurat jesteś.

Ładne fotki.

 

Melchsee-Frutt, napisze więcej jak będzie lepszy internet

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serafus-Fiss-Ladis

Rano trochę pochmurnie, kontrast mógłby być lepszy, ale z każdą chwilą coraz lepiej i więcej słońca. Ludzi trochę było, ale bez większych kolejek, twardo z czasem trochę odsypów. Ośrodek spory więc trzeba pilnować gdzie się jedzie. Ogólnie narciarsko bardzo udany dzień.

20260124_100346.jpg

20260124_102921.jpg

20260124_103043.jpg

20260124_103217.jpg

20260124_104955.jpg

20260124_112511.jpg

20260124_115629.jpg

20260124_115628.jpg

20260124_121247.jpg

20260124_124830.jpg

20260124_141014.jpg

20260124_143505.jpg

20260124_144941.jpg

  • Like 16
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaunertal, od rana dostawa białego, a każdą godziną coraz więcej, pada do teraz. Pierwsze 3-4h jeszcze calkiem dobrze, mimo że pod nogami jedna wielka biała plama, kontrast bardzo słaby. Później sporo luźnego śniegu, w którym przy tej widoczności już było ciężko, czasem trasa widoczna tylko dzięki oznaczeniom z boku. Ludzi garstka, brak jakichkolwiek kolejek. Na parkingu hulał wiatr ze śniegiem i amatorzy driftu.

 

 

20260125_093327.jpg

20260125_093744.jpg

20260125_095345.jpg

20260125_100258.jpg

20260125_101653.jpg

20260125_110839.jpg

20260125_111526.jpg

20260125_111529.jpg

  • Like 15
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hochzeiger wreszcie zobaczyłem trochę nieba i słońca po wczorajszym dniu. Radość jednak szybko się skończyła, warunki na trasach bardzo szybko się przypomniały polskie warunki w feryjny weekend. Po 10 już bylo sporo odsypow, później tylko gorzej. Odpalone lance i armatki nie pomagały, bo momentalnie wszystko zamarzło na goglach. W nocy musiało padać i ratraki już nic z tym nie zrobiły, potem doszedł jeszcze śnieg i u góry mgła.

 

20260126_092400.jpg

20260126_092407.jpg

20260126_102213.jpg

20260126_102215.jpg

20260126_102219.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jeeb napisał:

Mam nadzieję że w końcu skończy się ten błękit w Alpach i posypie przynajmniej przez tydzień 

Ogólnie wszędzie śniegu nie ma jakoś dużo, ale na Kaunertalu w niedzielę spadło jakieś 20-30 cm śniegu, wczoraj w Ischgl sporo osób jeździło poza trasami i widać było że jest po czym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...