Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wydaje mi się, że będzie możliwość zakupu karnetu na 4 godziny. Jest taka możliwość na COS, a będzie obowiązywał jeden wspólny karnet. Pytanie tylko czy będzie to miało jakikolwiek sens? W sezonie niskim raczej nie, bo 4 godziny to 65 zł a karnet całodzienny on-line to 69 zł. W sezonie wysokim od 26.12.2017, już może to być opłacalne. 

http://www.skrzyczne.cos.pl/cennik.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się koniec promocji na sezonowy Gopass, a ja nadal nie podjąłem decyzji o zakupie.

Jednak na razie hipotetyczne niedogodności (chodzi o Szczyrk) przeważają w mojej opinii.

Proszę przekonajcie mnie, abym dokonał zakupu.

A może lista osób, które zakupiły przekona mnie i wyjazdy w dobrym towarzystwie będą ostatecznym argumentem ?

Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się koniec promocji na sezonowy Gopass, a ja nadal nie podjąłem decyzji o zakupie.
Jednak na razie hipotetyczne niedogodności (chodzi o Szczyrk) przeważają w mojej opinii.
Proszę przekonajcie mnie, abym dokonał zakupu.
A może lista osób, które zakupiły przekona mnie i wyjazdy w dobrym towarzystwie będą ostatecznym argumentem ?
Andrzej ja byłem jednym z pierwszych, 3 września. Mój brat kilka dni później. Zdecyduj się, na pewno warto tym bardziej, że kilka razy można odwiedzić Słowację.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, andy-w napisał:

Zbliża się koniec promocji na sezonowy Gopass, a ja nadal nie podjąłem decyzji o zakupie.

Jednak na razie hipotetyczne niedogodności (chodzi o Szczyrk) przeważają w mojej opinii.

Proszę przekonajcie mnie, abym dokonał zakupu.

Kupuj koniecznie, karnet sezonowy rewelacyjnie motywuje do znalezienia sobie czasu na wypad na narty, z Bielska można przyjechać pojeździć na 1-2 godzinny, jak nie masz karnetu to zazwyczaj jeździ się cały dzień lub szuka powodów aby nie pojechać (pogoda, korki itp.) Dla mieszkańców Bielska-Białej i okolic sprytny karnet powinien być obowiązkowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, leitner napisał:

Karnet 4 h kupiony w COS będzie działać tylko tam. Tak samo karnet 4 h kupiony w BSA będzie działać tylko tam. Karnety godzinne nie obowiązują w innych ośrodkach.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 

Podobnie z karnetami wieczornymi - nie ma wspólnego dla BSA i SMR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprytna sezonówka w wersji dopłaty do wiosennej przedpłaty, w wersji Tatry + Szczyrk, aby na pewno będzie działać w COS i BSA ?
Wczoraj BSA odpowiedziało mi, że oni akceptują tylko sezonówki zakupione w SMR. Na razie nie traktuję tej odpowiedzi poważnie.
Do COSu nawet nie piszę. Czekam jeszcze na odpowiedź z Gopasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprytna sezonówka w wersji dopłaty do wiosennej przedpłaty, w wersji Tatry + Szczyrk, aby na pewno będzie działać w COS i BSA ?
Wczoraj BSA odpowiedziało mi, że oni akceptują tylko sezonówki zakupione w SMR. Na razie nie traktuję tej odpowiedzi poważnie.
Do COSu nawet nie piszę. Czekam jeszcze na odpowiedź z Gopasa.
Zapytałem o to Słowaków na jakimś czacie na ich stronie. Mam kupiony karnet na wiosnę+dopłata do Szczyrku. Potwierdzili działanie w COS.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2017 o 19:23, fuhkris napisał:

Cześć
Czy ktoś się orientuje czy benefit dla akcjonariuszy TMR będzie obejmował też Szczyrk ?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Benefity obowiązują SON, jest oficjalne potwierdzenie na stronie dla akcjonariuszy (niestety chyba tylko w SON, o COS nic nie piszą). Dla tych co mają VIPa w SON będzie można korzystać z jazd nocnych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...