Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 23/24


surfing

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, zslawek napisał:

Dzisiaj od rana padał deszcz więc na stok docieramy na 11. Na parkingu pusto. Po 12 przestaje padać. Pojawią się coraz gęściejsza mgła którą mocno ogranicza kontrast. Śnieg mokry ciężki, mokry ale trzymający. Pojeżdzone 3,5h.

20240118_130611.jpg

20240118_130605.jpg

20240118_123451.jpg

Czy to tajemnica gdzie jeździsz...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marionen napisał:

Czy to tajemnica gdzie jeździsz...

Ferie są, co się dziwisz😀. Taka miejscówka to skarb. Uchylę rąbka tajemnicy, bo to moje rodzime tereny (prawie). Złoty Groń - Istebna. Nie mylić z sąsiednim stokiem Zagroń😉.
pozdro

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marekbtl napisał:

Ferie są, co się dziwisz😀. Taka miejscówka to skarb. Uchylę rąbka tajemnicy, bo to moje rodzime tereny (prawie). Złoty Groń - Istebna. Nie mylić z sąsiednim stokiem Zagroń😉.
pozdro

Znam tylko Czarny Groń. Był tam kiedyś rozgrywany Puchar Andrychowa jeśli dobrze pamiętam. I jakiś dziwny dojazd chyba był.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Krakus81 napisał:

busy ? ja jechałem czymś co przypomina więźniarkę ;) lub coś do wożenia bydła ;)

Każdemu według zasług.. ;) 

A tak na serio to zależy jak trafisz... te większe autobusiki są OK

Edytowane przez Lexi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lexi napisał:

Każdemu według zasług.. ;) 

A tak na serio to zależy jak trafisz... te większe autobusiki są OK

Ja wiem, że siano wystaje z buta narciarskiego, ale żeby tak prosto między oczy ;)

Na serio. Wiem, widziałem, że coś lepszego też jeździ. Ja tam jednak byłem 2 razy w życiu i za każdym razem jeździłem czym takim co wygląda jak opisałem w poprzednim poście. W XXI w. w stacji narciarskiej jednego z najbogatszych Polaków to zwyczajnie NIE WYPADA. Tym mogą dowozić zaopatrzenie, a nie ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krakus81 napisał:

Tym mogą dowozić zaopatrzenie, a nie ludzi. 

W ten sposób dyscyplinują pracowników - jak coś ktoś zawali to ma karną dniówkę za kierownicą tego "wozu drabiniastego"...narciarze dostają rykoszetem

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostatni dzień na Złotym Groniu.  Ludzi więcej niż wczoraj ale kolejka na max 1 minuta. Szkółki narciarskie miały zakończenie szkoleń. Stok twardy, zmrożony a po 13 gdzieniegdzie cukrowe odsypy. Dodatkowo Dzisiaj można było testować narty Head z czego skorzystała lepsza połowa testując modele Joy 86mm, super Joy 75 mm i power Joy 70 mm. Najbardziej podpasował model power Joy 70 mm bardzo podobny do obecnie używanych supershape 69 mm.⁹

20240119_142235.jpg

20240119_135845.jpg

  • Like 11
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy Volkl:

⛷️ Darmowe testy ponad 60 par nart z najnowszej kolekcji
☕️ Bar narciarski z ciepłymi napojami
🕺🏻 Namiot imprezowy Völkl z DJ-em
🎉 Atrakcje i animacje bezpośrednio na śniegu
🕶️ Wydzieloną strefę relaksu dla narciarzy z leżakami

🎿 20 - 21 stycznia (Szklarska Poręba - Szrenica Ski Arena)
🎿 27 - 28 stycznia (Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska)
🎿 3 - 4 lutego (Szczyrk - Szczyrk Mountain Resort)

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grimson napisał:

🎿 27 - 28 stycznia (Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska)
🎿 3 - 4 lutego (Szczyrk - Szczyrk Mountain Resort)

chyba ciężko będzie ocenić narty w najbardziej zatłoczonych ośrodkach w samym środku ferii 😢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2024 o 11:49, Lexi napisał:

Każdemu według zasług.. ;) 

A tak na serio to zależy jak trafisz... te większe autobusiki są OK

Te większe wożą klientów pingwiniego Hotelu SPA położonego niżej a jak miejsca starczy to zabierają tę gorszą klientele z parkingu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, surfing napisał:

Czantoria, ludzi sporo trzeba było poczekać kolejce kilka minut, twardo, od 12:00 warunki trudne. Śniegu poza trasami 5cm, odradzam skiturę na szczyt i wyjeżdżanie poza trasę. 

 

 

 

 

 

trzeba nadmienić, że po godz. 12 stok mało sterowny, płaty lodu i odsypy cukrowe (ale do rozjechania), trza było mieć krawędzie i cohones, ale jazda jak zwykle piękna, szło pocisnąć

Bez nazwy.jpeg

Edytowane przez DMM
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DMM napisał:

trzeba nadmienić, że po godz. 12 stok mało sterowny, płaty lodu i odsypy cukrowe (ale do rozjechania), trza było mieć krawędzie i cohones, ale jazda jak zwykle piękna, szło pocisnąć

Bez nazwy.jpeg

 

Oprócz cohones to przede wszystkim trza mieć pusty stok aby pocisnąć, a tu jak widzę chyba był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rytro 20.01.2024

Zapowiadali słońce i mróz i tak było.
Ładnie zmrożony stok, bezwietrznie. 
Bardziej twardo niż ostatnio, czwartkowe lanie wniknęło w stok i zmroziło. Ale lodu nie było, z czasem zdrapana wierzchnia warstwa więc trochę cukru na twardym podkładzie. 
Ludzi jakoś bardzo dużo nie było ale czasem korkowała się trasa więc warto było zaczekać u góry. 
Otwarty na górze wyjazd spod chaty i skosem do dotychczasowego stoku, jeszcze poszerzą jak dośnieżą. 
4 godziny pojeżdżone, jutro powtórka.

IMG_20240120_090707160_HDR.thumb.jpg.737e3cf12c619d26d158a7af8e628e49.jpg

IMG_20240120_091845214_HDR.thumb.jpg.660cd4b8e0e7b38702cb2bec09fce573.jpg

IMG_20240120_092030259_HDR.thumb.jpg.a05837fd3dd84e47ca93f8d2733b2140.jpg

IMG_20240120_094658137_HDR.thumb.jpg.c587fd4c76845ec9e79fc7f5f853cf59.jpg

IMG_20240120_101248080_HDR.thumb.jpg.9f89fb01344089940dab862622855c6c.jpg

  • Like 15
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...