Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 16/17


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że sezon w Polsce zacznie się na dobre od grudnia w tym roku :) Po raz pierwszy od wielu lat! Ostatni raz tak wcześnie zaczynałem sezon w Polsce 9 lat temu, kiedy końcem listopada jeździłem na Białym Krzyżu :P

 

Tak sobie popatrzyłem na kamerę i dolna stacja wyciągu Skolnity wygląda dość ciekawie - może w tym roku czerwona trasa doczeka się otwarcia :)
Wtedy pewnie @johnny_narciarz będzie tam codziennie :)

 

skolnity.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROCH - grudzień 2008 - na pewno ok 10 grudnia jeździłem już wtedy na Pilsku, a wiem, że działało wcześniej, końcem listopada chodziło Sihelne.

 

Niemniej racja - tak wczesne rozpoczęcie sezonu w Polsce ostatnio nie było możliwe, a już na pewno nie w takiej ilości ośrodków. To musi być dobry znak :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ROCH napisał:

Wygląda na to, że sezon w Polsce zacznie się na dobre od grudnia w tym roku :) Po raz pierwszy od wielu lat! Ostatni raz tak wcześnie zaczynałem sezon w Polsce 9 lat temu, kiedy końcem listopada jeździłem na Białym Krzyżu :P

Sezon 12/13 - start Krynica Azoty 15.12

Sezon 13/14 - start Wierchomla 07.12

Sezon 14/15 - start Białka 06.12

Sezon 15/16 - start Chopok 12.12 - to się nie liczy bo nie w Polsce.

Jak widać, od wielu lat dało się jeździć na początku Grudnia. Niestety później to wszystko spływało i kolejny raz jeździłem po Nowym Roku. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Góral spod Skrzycznego said:

Z małżonką i króliczkiem do gonienia

 

WP_20161203_009.jpg

Piękna zima. Darek Zazdroszczę . 

A ja teraz w pociągu gdzieś w polach pod Częstochową i to w stronę przeciwną do Pilska :-((( .  Pociąg ma 100 min opóźnienia.  Masakra. A zawsze startowarem w sezonie z pierwszym śniegiem .

Edytowane przez andy-w
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andy-w napisał:

Piękna zima. Darek Zazdroszczę . 

A ja teraz w pociągu gdzieś w polach pod Częstochową i to w stronę przeciwną do Pilska :-((( .  Pociąg ma 100 min opóźnienia.  Masakra. A zawsze startowarem w sezonie z pierwszym śniegiem .

No to do jutro, pewnie Szczyrk

WP_20161203_015.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marcinn napisał:

Nie sądzę żeby coś zmienili Aklim :/

jasne , że opinie narciarzy właściciele  wyciągów z reguły mają głęboko w d.... , ale mam nadzieję , że konkurencja pomiędzy ośrodkami ( a jest ich na szczęście coraz więcej ) wymusi jakieś działania proklientowskie . Ja w każdym razie na Czarnym Groniu , chociaż mam go pod nosem , będę rzadkim gościem , no chyba , że skiturowo , to wtedy bez karnetu :D

 

Edytowane przez aklim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...