Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazdy w Alpy obostrzenia, przepisy dotyczące COVID-19 ?


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, wojgoc napisał:

Ja Wszędzie widzę bezpłatna anulacje na 42dni przed przyjazdem😡, chyba, ze Ty patrzysz na 5 gwiazdkowe hotele😁

Ja tez booking. Hotel nie ma 5 gwiazdek. 
Mam wrażenie, że noclegi w Austrii staniały i jest ich więcej niż miesiąc temu. 
Trzeba szukać jak świnka trufli - zawzięcie i z radością 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie rezerwacje -świąteczna Francja i na luty Austria, oba z możliwością odwołania do dnia przed przyjazdem z Airbnb ,czyli da się ...
Wczoraj kontrolnie sprawdzałem czy jest coś w Austrii w okresie świątecznym jeżeli Francja nie wypali i o dziwo można jeszcze znaleźć ciekawa ofertę z odwołaniem do ostatniej chwili . 
Rownież,można wysłać zapytanie z czy jest możliwość odwołania przez Covid,dużo wlascicieli rozumie problem choć oficjalnie w ofercie nie ma takiej możliwości . Kwestia dogadania się .
Miałem rezerwacje na początek listopada w Stubai i przez lockdown nie pojechałem a pani anulowała rezerwacje choć takiej możliwości nie było. Kasa wróciła co najważniejsze . Warto pytać ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, wojgoc napisał:

Ja Wszędzie widzę bezpłatna anulacje na 42dni przed przyjazdem😡, chyba, ze Ty patrzysz na 5 gwiazdkowe hotele😁

Nieprawda! Ja miałem rezerwacje w apartamentach i bez problemu mogłem zrezygnować bez kosztów na 3 dni przed przyjazdem. I takich ofert jest bardzo dużo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JC napisał:

Nieprawda! Ja miałem rezerwacje w apartamentach i bez problemu mogłem zrezygnować bez kosztów na 3 dni przed przyjazdem. I takich ofert jest bardzo dużo.

Patrzę na interesujące mnie miejsca w AT i nie ma tam takich opcji - możliwość odwołania free of charge do 42 dni przed przyjazdem, cxy to booking czy strona lokalnej infotourust. Nie przeczę, ze takie są możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wojgoc napisał:

Patrzę na interesujące mnie miejsca w AT i nie ma tam takich opcji - możliwość odwołania free of charge do 42 dni przed przyjazdem, cxy to booking czy strona lokalnej infotourust. Nie przeczę, ze takie są możliwości.

Z ciekawości w jakim terminie i gdzie chcesz jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Wyjazdy w Alpy obostrzenia, przepisy dotyczące COVID-19 ?
6 minut temu, wojgoc napisał:

9-16.01 Silvretta, st Anton, Ischgl, 2 os i pies😁

Wstawiłem Twój termin w Ischgl do wyszukiwarki i ustawiłem apartamenty. Faktycznie jest sporo ofert, gdzie bezpłatne odwołanie jest do 30 dni przed przyjazdem, ale znalazłem też 3 oferty z odwołaniem na 7 dni przed przyjazdem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JC napisał:

Wstawiłem Twój termin w Ischgl do wyszukiwarki i ustawiłem apartamenty. Faktycznie jest sporo ofert, gdzie bezpłatne odwołanie jest do 30 dni przed przyjazdem, ale znalazłem też 3 oferty z odwołaniem na 7 dni przed przyjazdem.

To muszę ponowić wyszukiwanie😁- dzięki za info i poświęcony czas dla mnie👍🏻

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, idealist napisał:

Artykuł z Onetu nie do końca odpowiada rzeczywistości, bo jednak aktualnie jest mocno forsowane jednolite stanowisko Niemiec, Francji i Włoch, aby ośrodki narciarskie otworzyć najwcześniej po 10 stycznia i wywierana jest bardzo silna presja na austriackiego kanclerza Sebastiana Kurza. Zobaczymy, na ile skutecznie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił do mnie prezes Czeskiego Stowarzyszenia Stacji Narciarskich. Miał oczywiście kilka pytań do mnie, ale... dowiedziałem się, że niestety w Czechach są też osoby w rządzie, które chcą przyłączyć się do stanowiska Włoch, Francji I Niemiec w sprawie zamknięcia ośrodków narciarskich do połowy stycznia.

  • Thanks 2
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ośrodku Tignes na oficjalnej stronie widnieje już info ze wyjazd świąteczny  powiązany z narciarstwem można sobie darować 😡 zostają spacery ale w jakiej formie tego sami nie wiedza 😂

https://en.tignes.net/informations-covid-19

Pozostaje nadzieja w Austrii,Szwajcarii lub dalekiej Japonii 😂

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JC napisał:

Właśnie dzwonił do mnie prezes Czeskiego Stowarzyszenia Stacji Narciarskich. Miał oczywiście kilka pytań do mnie, ale... dowiedziałem się, że niestety w Czechach są też osoby w rządzie, które chcą przyłączyć się do stanowiska Włoch, Francji I Niemiec w sprawie zamknięcia ośrodków narciarskich do połowy stycznia.

Wiecie jaki jest aktualny stan w Czechach?

Czy i kiedy oni mogą otwierać ewentualnie ośrodki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wojgoc napisał:

9-16.01 Silvretta, st Anton, Ischgl, 2 os i pies😁

Nigdy nie byłem w Austrii, zawsze jeżdzę do Włoch, chyba nie uda się pojechać w terminie świątecznym do Włoch więc szukam coś gdzieś w Austrii, jakie miejscowości w Ischgl szukać żeby mieć kawałek do wyciągu i nie jeździć busami? co polecacie? żeby też było normalnie cenowo. 

Chyba że inne miejscowości gdzie będzie około 100km tras narciarskich? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, dezext napisał:

Nigdy nie byłem w Austrii, zawsze jeżdzę do Włoch, chyba nie uda się pojechać w terminie świątecznym do Włoch więc szukam coś gdzieś w Austrii, jakie miejscowości w Ischgl szukać żeby mieć kawałek do wyciągu i nie jeździć busami? co polecacie? żeby też było normalnie cenowo. 

Chyba że inne miejscowości gdzie będzie około 100km tras narciarskich? 

Albo Ischgl albo bus. Chyba, że będziesz jeździł w Galtuer, Kappl lub See

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wojgoc napisał:

My sie zastanawiamy co i jak z nadchodzącym sezonem narciarskim a do mojego parku zawitała....wiosna☹️ - wyszły krokusy i kwitnie rododendron

Szczerze mówiąc, to nie wiem jaką dać reakcję na te fotki ... 9_9

Ale może tak - europejscy rządzący zapowiadają, że na wiosnę powinno już być w miarę normalnie, więc ... cieszmy się na wiosenne narty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...