Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na przełomie lutego i marca w zeszłym roku były mega kolejki do Millenium Express rano. Niektórzy wtedy obchodzili budynek i stawali w kolejce z drugiej strony, tam gdzie wchodzą zjeżdżający narciarze. 
Nie żebym namawiał do kombinowania, ale „słyszałem” że połowe czasu w kolejce można tak oszczędzić 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tanova napisał:

@marionen super - doczekałam się! Bardzo użyteczna relacja z praktycznymi wskazówkami, za miesiąc będzie jak znalazł :).

Jeszcze pytanie - w jakim zakresie ośrodek chodził w tym czasie, gdy byliście i w takich warunkach? Wszystkie trasy były otwarte? A i czy rano przy gondoli Millenium Express był duży tłok i czy trzeba było dłużej czekać na wjazd na górę?

Cześć. 

Chyba cały był czynny, ewentualnie prawie cały. Śniegu około 40 cm (sztuczny). Ilość wystarczająca na cały dzień, może jedno małe przetarcie gdzies na garbie, na cały ośrodek. Mieszkaliśmy nad jeziorem Feldsee w Erlach, do Nassfeld mieliśmy koło 60 km i nie zdążyliśmy na otwarcie gondoli na 9. Byliśmy po 9.30 to kolejki już nie było, może  3, 4 minuty. I takie kolejki były do wyciągów w prawie całym ośrodku. Mi nie pasował tłok na trasach zjazdowych, czekaliśmy na możliwość zjazdu na odpowiedni moment, przez co jazda dość szarpana była. Jeżdżąc kilka dni na miejscu pewno by się znalazło jakiś mniej uczęszczany rejon Nassfeld.

PS. Przypomniało mi się, okolice trasy fis były nieczynne.

Edytowane przez marionen
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MAIKEL 1977 napisał:

Jazda wyborna po świeżym opadzie ⛷️szersze dechy koniecznie 😉, jeździmy w Nassfeld 😁

IMG-20230116-WA0006.jpg

Teraz to zima. Oby tylko widoczność była kontrastowa... Osobiście takie warunki bardzo lubię. Młody chyba zadowolony, a reszta? 

A narciarzy dużo czy się uspokoiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Teraz to zima. Oby tylko widoczność była kontrastowa... Osobiście takie warunki bardzo lubię. Młody chyba zadowolony, a reszta? 

A narciarzy dużo czy się uspokoiło?

Wczoraj mleko i zero kontrastu, jazda na czuja po omacku 😉, dzisiaj zdecydowanie lepiej, dużo Polaków i szkółek polskich 😱. No i solidny opad śniegu który dał Nam niesamowitą frajdę z jazdy 😁

IMG_20230116_110953.jpg

IMG_20230116_095949.jpg

IMG_20230116_101411.jpg

IMG_20230116_132624.jpg

IMG_20230116_135850.jpg

IMG_20230116_153529.jpg

  • Like 11
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MAIKEL 1977 napisał:

Wczoraj mleko i zero kontrastu, jazda na czuja po omacku 😉, dzisiaj zdecydowanie lepiej, dużo Polaków i szkółek polskich 😱

Nie szkółek tylko szkół. Uważaj żeby nie wjechać w moją córkę, bo męczy się w tych metrach świeżego śniegu😉

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...