Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie dni w Nassfeld zdecydowanie odbiegały od pocztówek z narciarskich wypraw w Alpy. Słońca nie było, dominowały chmury, opady śniegu i mgła. Przez ostatni tydzień dopadało od 50 do 70 cm śniegu, miejscami jeszcze więcej. Jeżeli ktoś kocha free w świeżym puchu to miał raj, natomiast na trasach było różnie, choć moim zdaniem w większości świetnie.

W ośrodku luz, nawet w poprzednią niedzielę bez żadnych kolejek. Oczywiście to ostatnie dni luźnego sezonu w Alpach, ale swoje zrobiła pogoda. Miejscowi wiedząc, że słońca i tak szybko się doczekają pewnie sobie odpuścili. Stoki katowali ci, którzy przyjechali z daleka. 

Zdjęć nie ma, bo nie za bardzo było co robić żeby się pochwalić:). Cenowo nie widzę różnicy między np. Chopokiem a Nassfeld poza dojazdem. Nocleg dla kilku osób, ceny karnetów i jedzenie to już w zasadzie to samo. No może na noclegach da się trochę zaoszczędzić, ale to już nie są wielkie różnice. Jakość i radość z jazdy nieporównywalna. Zresztą co porównywać do Chopoku, wychodzi lepiej niż na Podhalu w Tatra Ski, bo dzieci mają sensowne zniżki na karnety. Tak więc jeżeli mieszkacie na południu Polski i chcecie ruszyć na tydzień na narty, zostawcie nasze i czechosłowackie stoki. Prawdziwe narty są gdzie indziej i to już niestety za te same pieniądze.

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nassfeld od środy. 

W poniedziałek dowaliło kolejne 40 cm. Warunki super, dość miękko, ale ja to lubię. Pogodowo Nassfeld nie zawodzi, zawsze mam tu słońce :D

Góra lampa, niżej cienkie pasma chmur i mgiełek. Ludzi nie ma za dużo. 

received_3309263362620305.jpeg

IMG_20230126_092039.jpg

IMG_20230126_090611.jpg

IMG_20230126_090542.jpg

IMG_20230126_090409.jpg

IMG_20230126_090358.jpg

IMG_20230125_112733.jpg

IMG_20230125_095653.jpg

Edytowane przez yoss
  • Like 10
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, yoss napisał:

Nassfeld od środy. 

W poniedziałek dowaliło kolejne 40 cm. Warunki super, dość miękko, ale ja to lubię. Pogodowo Nassfeld nie zawodzi, zawsze mam tu słońce :D

Góra lampa, niżej cienkie pasma chmur i mgiełek. Ludzi nie ma za dużo. 

received_3309263362620305.jpeg

IMG_20230126_092039.jpg

IMG_20230126_090611.jpg

IMG_20230126_090542.jpg

IMG_20230126_090409.jpg

IMG_20230126_090358.jpg

IMG_20230125_112733.jpg

IMG_20230125_095653.jpg

Po nowych dostawach śniegu Nassfeld zdecydowanie prezentuje się korzystniej w porównaniu do okresu międzyświątecznego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yoss napisał:

Nassfeld od środy. 

W poniedziałek dowaliło kolejne 40 cm. Warunki super, dość miękko, ale ja to lubię. Pogodowo Nassfeld nie zawodzi, zawsze mam tu słońce :D

Góra lampa, niżej cienkie pasma chmur i mgiełek. Ludzi nie ma za dużo. 

received_3309263362620305.jpeg

IMG_20230126_092039.jpg

IMG_20230126_090611.jpg

IMG_20230126_090542.jpg

IMG_20230126_090409.jpg

IMG_20230126_090358.jpg

IMG_20230125_112733.jpg

IMG_20230125_095653.jpg

Cześć

Oby tak dalej, Yoss trzymaj pogodę, za za tydzień na 7 dni tam jadę, ma być lux, bo inaczej nie ręczę za siebie ;)

pozdrawiam

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sstar napisał:

Przecież mam taką samą i to x2 dyna i rossi, wiec przeszacowanes moje ego, ale specjalnie dla Mitka kupiłem tez dłuższa:-)

3x Master to niezły czad? Które sa najszybsze ?

Nie masz jakiegoś video ze sobą? Może bym się nauczył jak lepiej jeździć na Masterach. 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MarioJ napisał:

3x Master to niezły czad? Które sa najszybsze ?

Nie masz jakiegoś video ze sobą? Może bym się nauczył jak lepiej jeździć na Masterach. 😁 

Przecież to normalne narty są. Jak umiesz jeździć to umiesz. Nie demonizowalbym. Moja historia jest dość prosta. Z pewnością cię urzeknie. Pierwsza para używki rossi. Wyrwałem wiązanie na Szpindlu. Śruby jakieś połówki hucpa. Potem zrobiłem jest ok. Ale forumowicz sprzedawał Dynki w dobrej cenie te same deski w dobrym stanie i tak stałem się posiadaczem tych samych desek z inna szata i wiązaniem. Od B4Me ci jeździł  z Niko130 wiec legenda. W końcu Master32 miał do opchniecia bardziej męskie za grosze wiec wziąłem. Wszystkie moje w cenie twoich nówek bo ja eco jestem. Wideo wrzucałem jakiś polplug z Andela kręcony komórka… sstare czasy. Ale ty chyba jesteś pomocnikiem czy pomocniczką instruktora wiec śmigasz no i co z tego ze na damskich wiec się nie kryguj i nie wzoruj bo to błąd…

Bo akurat na ten temat wiedzę mam wątłą
Rozstrzygnięcia tu nie nastąpią
Niestety rzeczy nieznane mi są to
Brak odpowiedzi na moje konto
 

 

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, sstar napisał:

Przecież to normalne narty są.

W szoku jestem żeś tyle napisał. Po wielu używkach, które się szybko wyklepywały, chyba drugi raz kupiłem sobie trasowe nowe narty na dłużej. Self-gift.

Prawdziwy eco nie jeździ spalinowym bzykaczem. 😜

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MarioJ napisał:

W szoku jestem żeś tyle napisał. Po wielu używkach, które się szybko wyklepywały, chyba drugi raz kupiłem sobie trasowe nowe narty na dłużej. Self-gift.

Prawdziwy eco nie jeździ spalinowym bzykaczem. 😜

Co ty to rekordzista jest 3l/100km eco driving. Moje używki się tal szybko nie wyklepuja ale ja mam dużo za dużo nart, dochodzą am Kastle i Scott, slalomki Rossi i Stockli, a miałem jeszcze takie bardziej luźne dwie rossi w stylu sl, jedna trafiła do siostrzenicy druga para do forumowicza gratis. Jeżdżę i tak w wiekoszosci na skiturach i tu już moje nangi słabują niestety, ale zajadę je do cna a nie zmienię jak rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marekbtl napisał:

@Lexi zapomniałem, za tydzień tez tam będę, a @yoss będzie miał przechlapane jak w sobotę pogody nie będzie, bo się zdeklarował że ma być. On to chyba pod Krakowem mieszka, więc mam blisko jak coś, wpadnę do niego na kolację z Kiełbasą  albo Baraniną ;)

pozdrawiam

 

 

Życzę Wam naprawdę zajefajnego szusowania!!!!

Zdravim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...