Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazdy w Alpy obostrzenia, przepisy dotyczące COVID-19 ?


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.facebook.com/skifever/posts/3373076602774243

 

Przykre wiadomości z Austrii. Prawdopodobnie od wtorku od północy Austria planuje zamknąć ośrodki narciarskie dla amatorów. Z kolejek i tras będą mogli korzystać tylko sportowcy, zamknięte zostaną hotele, pensjonaty, restauracje. Dzisiaj po godzinie 16:30 ograniczenia mają zostać oficjalnie ogłoszone po konferencji.
Edytowane przez Plywak
  • Thanks 1
  • Sad 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę rząd przedstawił surowsze środki przeciwko wirusowi koronowemu. Od wtorku do północy w Austrii w godzinach od 20:00 do 6:00 obowiązują ograniczenia nocnego wyjścia. Większość wydarzeń jest odwołana, restauracje nie mogą już obsługiwać gości, większość obiektów rekreacyjnych musi na razie zostać zamknięta na miesiąc. Istnieją ścisłe ograniczenia dotyczące spotkań prywatnych.

31.10.2020 16.43
Online od dziś, 16.43
podzielić 

„Od wtorku 3 listopada o północy w Austrii nastąpi druga blokada” - powiedział kanclerz federalny Sebastian Kurz (ÖVP). Zdaniem Kanclerza sektor sportu i rekreacji, hotelarstwo i gastronomia nie będą już „możliwe”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lexi napisał:

...hmmm... z tych tekstów wynika (przynajmniej tłumacz google tak tłumaczy) ze rekreacja na świeżym powietrzu jest nadal możliwa - czy cos pominąłem/pomyliłem? 

(niestety w tym języku umiem tylko guten tak i guten nie)

Czytałem w orginale,literalnie traktując,jest jak piszesz,ale pewnie szczegółowe regulacje kolejkowe,których nie znalazłem nigdzie,sprowadzą nas na ziemię.Oczywiscie skiturowców nie....

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lexi napisał:

...hmmm... z tych tekstów wynika (przynajmniej tłumacz google tak tłumaczy) ze rekreacja na świeżym powietrzu jest nadal możliwa - czy cos pominąłem/pomyliłem? 

(niestety w tym języku umiem tylko guten tak i guten nie)

Kolejki linowe są dostępne dla profesjonalistów, a hotele tylko dla podróży służbowych. Wszystko w temacie :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Czytałem w orginale,literalnie traktując,jest jak piszesz,ale pewnie szczegółowe regulacje kolejkowe,których nie znalazłem nigdzie,sprowadzą nas na ziemię.Oczywiscie skiturowców nie....

Właśnie, kluczowe będą te szczegóły - przypuszczam ze w tym momencie  tęgie głowy kombinują jak to "bezpiecznie" ograć 

 

10 minut temu, fanatyk napisał:

..no właśnie tutaj niewiele jest.. ogólnie tylko 

 

4 minuty temu, JC napisał:

Ośrodki narciarskie w Austrii zamknięte do 12.11

... nie specjalnie chce Ci wierzyć 😉 .....hmmm 12.11 - które to miesiąc a które dzień?

Edytowane przez Lexi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2020 o 07:05, waldek71 napisał:

Wbrew temu co pisze @Author branża zimowej turystyki przynosi krajom alpejskim zbyt duży dochód, żeby ją zarżnąć.

Nie chciałem odpisywać wcześniej z wiadomych powodów. Pomijam, że nic o jakimkolwiek zarzynaniu nie pisałem. Z kolei śmieszy mnie i to bardzo, że po nastu tłustych latach jak przyjdzie jeden rok bez to coś jest zarżnięte. Strasznie muszą być w takim razie niegospodarni. Pomijam kwestie powiązane czyli gastro-hotele. Rozumiem, że chcesz sobie pojeździć obecnie na nartach ale tak jakby Twoje potrzeby są delikatnie to ujmując pomijalne. Bynajmniej nie przeze mnie i wcale nikt nikomu na złoć nie robi. Przynajmniej na razie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę że do Soldy i Maso Corto w najbliższym czasie może najechać się część tych osób które jeździłyby na kilku austriackich lodowcach. Tłum w tych czasach nie sprzyja nikomu, to może być dobry pretekst do zamknięcia w niedługim czasie również i tych ośrodków. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pawelb91 napisał:

Weźcie pod uwagę że do Soldy i Maso Corto w najbliższym czasie może najechać się część tych osób które jeździłyby na kilku austriackich lodowcach. Tłum w tych czasach nie sprzyja nikomu, to może być dobry pretekst do zamknięcia w niedługim czasie również i tych ośrodków. 

Własnie rozmawiałem z kolegą trenerem,który aktualnie wraca ze Stubai i na 7 listopada planuje wyjazd do Solden lub Masso Corto.On jest w kontakcie cały czas z innymi personami trenerskimi z różnych krajów i właśnie pracuje nad wspólną rezerwacją tras dla swojej ekipy.Mówi,że są z tym duże problemy,do tych dwóch ośrodków mają się od zaraz zwalić  wszystkie ekipy z Austrii,więc ostudził mój zapał do trzydniówki w Solden...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Author napisał:

Rozumiem, że chcesz sobie pojeździć obecnie na nartach ale tak jakby Twoje potrzeby są delikatnie to ujmując pomijalne

W realizacji moich potrzeb zwykle liczę tylko na siebie i biorę na klatę fakt, że nie jest to clou biznesplanów kogokolwiek 🙂. No cóż, życie toczy się dalej, przecież nie będę stał smutny w kącie z łzami w oczach, pożyjemy dalej, zobaczymy. Co nie zmienia faktu, że zawsze warto mieć jakiś plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Wyjazdy w Alpy obostrzenia, przepisy dotyczące COVID-19 ?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...