Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazdy w Alpy obostrzenia, przepisy dotyczące COVID-19 ?


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Własnie rozmawiałem z kolegą trenerem,który aktualnie wraca ze Stubai i na 7 listopada planuje wyjazd do Solden lub Masso Corto.On jest w kontakcie cały czas z innymi personami trenerskimi z różnych krajów i właśnie pracuje nad wspólną rezerwacją tras dla swojej ekipy.Mówi,że są z tym duże problemy,do tych dwóch ośrodków mają się od zaraz zwalić  wszystkie ekipy z Austrii,więc ostudził mój zapał do trzydniówki w Solden...

Z artkułu wynika że jest ograniczenie dzienne do 1500 narciarzy. 

https://www.dovesciare.it/news/2020-10-31/val-senales-piste-aperte-con-capienza-limitata-1500-sciatori-e-tutte-le-norme-anti

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg informacji jaka ukazała się na FB Moltka od 03.11 zamykają.

Tylko dla zawodników.

 

*Important Information!*

Due to the new regulation, which will come into force on Tuesday, November 3rd, our ski area must unfortunately remain closed for the public. 😢

You still have the chance to visit us at the Mölltaler Gletscher tomorrow and monday, of course in compliance with the Corona safety precautions.
Experience two last wonderful days of skiing with us. 😊

Stay safe and see you soon!
The Mölltaler Gletscherbahnen team!

 
Edytowane przez moloo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

Własnie rozmawiałem z kolegą trenerem,który aktualnie wraca ze Stubai i na 7 listopada planuje wyjazd do Solden lub Masso Corto.On jest w kontakcie cały czas z innymi personami trenerskimi z różnych krajów i właśnie pracuje nad wspólną rezerwacją tras dla swojej ekipy.Mówi,że są z tym duże problemy,do tych dwóch ośrodków mają się od zaraz zwalić  wszystkie ekipy z Austrii,więc ostudził mój zapał do trzydniówki w Solden...

Nerwowe działania włoskiego rządu w sprawie włoskich ośrodków za 3, 2, 1... https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

Weźcie pod uwagę że do Soldy i Maso Corto w najbliższym czasie może najechać się część tych osób które jeździłyby na kilku austriackich lodowcach. Tłum w tych czasach nie sprzyja nikomu, to może być dobry pretekst do zamknięcia w niedługim czasie również i tych ośrodków. 

Klub, w którym jezdzi moja córka miał jechac w piątek do Austrii na Tux. Z racji obostrzeń padła decyzja co do wyjazdu do Maso Corto i udało sie rzutem na taśmę zarezerwować jakieś tam miejsca, ale generalnie podobno sprzedali wszystko w ciągu 2h od ogłoszenia przez Austriaków lock down’u. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cosworth240 napisał:

Klub, w którym jezdzi moja córka miał jechac w piątek do Austrii na Tux. Z racji obostrzeń padła decyzja co do wyjazdu do Maso Corto i udało sie rzutem na taśmę zarezerwować jakieś tam miejsca, ale generalnie podobno sprzedali wszystko w ciągu 2h od ogłoszenia przez Austriaków lock down’u. 

Pewnie z Przemkiem jeździ córka?Ja z ciekawości przeglądnąłęm przed chwilą booking pod kątem Suldy,o dziwo dało się jeszcze coś niedaleko znaleźć...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, przemo_narciarz napisał:

No to at lockdown🙉 a w piatek chciałem jechać. 

Czy orientuje się ktoś jak działa temat otwarcia dla zawodników? Gdybyśmy ze znajomymi otwarli klub narciarski będziemy mogli jeździć? 

Może skionline otworzyłoby klub narciarski i forumowicze będą jeździć do krajów alpejskich na treningi w ramach przygotowania się do zawodów pucharu skionline? 

Jak ktoś pod gondolą zapyta "Was machst du hier?", to wyciągasz kartę klubową, pokazujesz harmonogram treningów i po temacie. 😎

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Ziemowit napisał:

Może skionline otworzyłoby klub narciarski i forumowicze będą jeździć do krajów alpejskich na treningi w ramach przygotowania się do zawodów pucharu skionline? 

Jak ktoś pod gondolą zapyta "Was machst du hier?", to wyciągasz kartę klubową, pokazujesz harmonogram treningów i po temacie. 😎

I Jacek ma wpisowe, zawsze jakaś kasa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemo_narciarz napisał:

No to at lockdown🙉 a w piatek chciałem jechać. 

Czy orientuje się ktoś jak działa temat otwarcia dla zawodników? Gdybyśmy ze znajomymi otwarli klub narciarski będziemy mogli jeździć? 

Przemek można pojeździć i nie trzeba być zawodnikiem

2 godzinki więcej jazdy niż na Tuxa,parę euro trzeba dopłacić do skipasu a właściwie franków

Bardzo fajny ośrodek

Ja nie omieszkam go ponownie odwiedzić jak nic się nie wyklaruje  https://www.bergfex.pl/davos-parsenn/webcams/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marcinn napisał:

Też warte odwiedzenia,podobało mi się...

@marcinna gdzie Ci się na nartach ⛷️ nie podobało? 😁😁😁

Mi tak samo jak Tobie podoba się wszędzie, oczywiście z wyjątkiem Scyrku w moim przypadku 🤪🤪🤪😃

Pozdro serdeczne 👍

Edytowane przez marboru
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, marcinn napisał:

Bardzo fajny ośrodek

Ja nie omieszkam go ponownie odwiedzić jak nic się nie wyklaruje  https://www.bergfex.pl/davos-parsenn/webcams/

faktycznie bardzo fajny ale w listopadzie działa tylko w wochenende

2 godziny temu, Ziemowit napisał:

ak ktoś pod gondolą zapyta "Was machst du hier?", to wyciągasz kartę klubową, pokazujesz harmonogram treningów i po temacie. 😎

ale to ma być tylko dla szipcenszportler jak powiedział Kanzlerz Kurc a nie dla kapeluchów,

którzy sobie wpisali poziom umiejętności na 1 albo 2 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jeeb napisał:

ale to ma być tylko dla szipcenszportler jak powiedział Kanzlerz Kurc a nie dla kapeluchów,

którzy sobie wpisali poziom umiejętności na 1 albo 2 

To się wpisze w papier szipcenszportler, nikt nikomu nie karze wpisywać kapeluch. :D

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

No to at lockdown🙉 a w piatek chciałem jechać. 

Czy orientuje się ktoś jak działa temat otwarcia dla zawodników? Gdybyśmy ze znajomymi otwarli klub narciarski będziemy mogli jeździć? 

Wszystkiego nie wiadomo, więc może ostatecznie będzie inaczej, ALE mają być czynne Kaunertal i Pitztal - dla zawodników - podobno będą dla nich specjalnie otwarte jeden lub dwa hotele w każdej dolinie. Tu jednak największe ALE - dotyczy to zawodników EC i WC. O ile więc zawodnicy w Waszym przyszłym klubie nie jeżdżą na takim poziomie, to może być problem. 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cosworth240 napisał:

Wszystkiego nie wiadomo, więc może ostatecznie będzie inaczej, ALE mają być czynne Kaunertal i Pitztal - dla zawodników - podobno będą dla nich specjalnie otwarte jeden lub dwa hotele w każdej dolinie. Tu jednak największe ALE - dotyczy to zawodników EC i WC. O ile więc zawodnicy w Waszym przyszłym klubie nie jeżdżą na takim poziomie, to może być problem. 

Trzeba mierzyć wysoko idziemy na EC😎 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2020 o 22:30, lski@interia.pl napisał:

Pewnie z Przemkiem jeździ córka?Ja z ciekawości przeglądnąłęm przed chwilą booking pod kątem Suldy,o dziwo dało się jeszcze coś niedaleko znaleźć...

Córka jezdzi z kimś innym, ale Twój wpis tylko potwierdza, ze będzie tam pewnie spory nalot 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe wieści z Włoch. W maso Corto można jeszcze zarezerwować wolny pokój, ale.... 

Jutro włoski rząd ma podjąć nowe zarządzenia, które mogą sprawić, że wyjazd na narty do Włoch, w tym do Południowego Tyrolu, będzie niemożliwy. W Maso mają problem z ilością chętnych na narty i na ten moment wstrzymują się z przyjmowaniem rezerwacji.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JC napisał:

Mam nowe wieści z Włoch. W maso Corto można jeszcze zarezerwować wolny pokój, ale.... 

Jutro włoski rząd ma podjąć nowe zarządzenia, które mogą sprawić, że wyjazd na narty do Włoch, w tym do Południowego Tyrolu, będzie niemożliwy. W Maso mają problem z ilością chętnych na narty i na ten moment wstrzymują się z przyjmowaniem rezerwacji.

Niestety tylko patrzeć, jak w ślady sąsiednich krajów pójdzie Szwajcaria. Na razie lockdown zarządzono lokalnie w kantonie Genewa. Obawiam się też, że na listopadzie się nie skończy i na jakieś ostrożne przymiarki do ponownego otwarcia ośrodków alpejskich można mieć nadzieję najwcześniej w okolicach Bożego Narodzenia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Od dzisiaj od godz. 5 rano negatywny wynik testu PCR na COVID-19 jest konieczny przy wjeździe z Polski na Słowację, a także podczas tranzytu przez ten kraj. Kto się do tego nie dostosuje, naraża się na bardzo wysoki mandat!"

"Sam wjazd na Słowację oraz tranzyt przez jej terytorium odbywa się bez kontroli granicznych, ale w przypadku kontroli i braku stosownego dokumentu należy się liczyć z wysokim mandatem, wynosząc nawet do 1659 EUR (7,6 tys. PLN)."

https://www.fly4free.pl/nasi-sasiedzi-zmieniaja-rygory-dla-polakow-wjedziesz-tam-tylko-z-negatywnym-testem/

 

  • Like 1
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Wyjazdy w Alpy obostrzenia, przepisy dotyczące COVID-19 ?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...