Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazdy w Alpy obostrzenia, przepisy dotyczące COVID-19 ?


Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, JC napisał:

Nie wstawiaj takich informacji, bo organizator nie sprawdził jakie przepisy obowiązują we Włoszech. Od 8 listopada prawo do treningów mają tylko czynni zawodnicy, którzy brali udział w zawodach międzynarodowych w ubiegłym sezonie!

To jest dość ogarnięty gość,więc przypuszczam,że jednak sprawdził,choć jego stała ekipa to rzeczywiście zawody krajowe. A gdzie znalazłeś aż tak szczegółowe informacje?Czy zatem mogę dołączyć do niego i trenować we Włoszech,jeśli startowałem w Innsbrucku w World Winter Master Games,styczeń 2020,mam FiS code i punkty na stronie FiSu w kategorii masters?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Przemekc1 napisał:

A wracając do naszego podwórka, mamy już listopad, czy coś wiadomo o naszych ośrodkach? 

Wiadomo, że hotele i kwatery mają zakaz przyjmowania turystów i że w perspektywie tygodnia prawdopodobnie będzie kwarantanna narodowa. Tyle w temacie.

W przeciwieństwie do Austrii zimowa branża turystyczna jest w Polsce pomijalna w gospodarce kraju, więc nikt się nad narciarzami i ośrodkami nie będzie rozczulał i szukał rozwiązań. Raczej perspektywa tłumów w ferie - jedne i drugie - spowoduje, że zabronią otwarcia. Jak wiadomo, narciarze to samo zło - przywlekają zarazę z zagranicy, a instruktorzy to szemrane kreatury, handlujące lewymi maseczkami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to rozumiem, bardziej mi chodziło, czy w ogóle jest wiadomo o jakichś zarządzeniach. Odnośnie Austrii już dawno temu było wiadomo jak sezon będzie wyglądał jeżeli chodzi o potencjalne ograniczenia, co będzie działało, a co nie. Oczywiście globalny lockdown zmienia sytuację.

Ciekawiło mnie czy ktoś ma dostęp dla takich zaleceń u nas, ale widać, że pewnie jeżeli już wszystko będzie robione na ostatnią chwilę, bo tak to trochę wygląda. Biorę oczywiście pod uwagę, że sezon może w ogóle nie wystartować skoro nie działają (oficjalnie, bo jak ktoś chce to wiadomo) siłownie i baseny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JC napisał:

Nie wstawiaj takich informacji, bo organizator nie sprawdził jakie przepisy obowiązują we Włoszech. Od 8 listopada prawo do treningów mają tylko czynni zawodnicy, którzy brali udział w zawodach międzynarodowych w ubiegłym sezonie!

Właśnie też o tym słyszałam i się zdziwiłam jak to "obeszli" 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lski@interia.pl napisał:

To jest dość ogarnięty gość,więc przypuszczam,że jednak sprawdził,choć jego stała ekipa to rzeczywiście zawody krajowe. A gdzie znalazłeś aż tak szczegółowe informacje?Czy zatem mogę dołączyć do niego i trenować we Włoszech,jeśli startowałem w Innsbrucku w World Winter Master Games,styczeń 2020,mam FiS code i punkty na stronie FiSu w kategorii masters?

Skoro masz fis code to dlaczego startujesz w amatorskich zawodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, tanova napisał:

W przeciwieństwie do Austrii zimowa branża turystyczna jest w Polsce pomijalna w gospodarce kraju, więc nikt się nad narciarzami i ośrodkami nie będzie rozczulał i szukał rozwiązań.

..może pomijalny dla Polski  no chyba ze ktoś z "rodziny na swoim" ma w tatrach prosperujący interes ... zobaczymy na ile zysk z niego jest pomijalny i jak "bliska" to rodzina... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

To jest dość ogarnięty gość,więc przypuszczam,że jednak sprawdził,choć jego stała ekipa to rzeczywiście zawody krajowe. A gdzie znalazłeś aż tak szczegółowe informacje?Czy zatem mogę dołączyć do niego i trenować we Włoszech,jeśli startowałem w Innsbrucku w World Winter Master Games,styczeń 2020,mam FiS code i punkty na stronie FiSu w kategorii masters?

Myślę że w dobie "nikt nie może jeździć" potraktujmy takie info z fejsa, jako ciekawostkę.

Myślę że wiele osób będzie im sekundować: czy im się tam uda potrenować czy nie ? 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chrumcia napisał:

Skoro masz fis code to dlaczego startujesz w amatorskich zawodach?

Bo jest to dozwolone regulaminem tych zawodów.Sporo osób z MPA ma to.Z samym code mogę startować tylko w mastersach,nie mogę startować w zawodach kat. CIT i FIS,musiałbym dorobić licencję i wtedy byłaby kolizja.Kiedyś,gdy chciałem wystartować z samym code  w FiSach,pani z PZN,by mi odmówić, musiała pytać aż w Szwajcarii,bo nie spotkała się z taką sytuacją...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Bo jest to dozwolone regulaminem tych zawodów.Sporo osób z MPA ma to.Z samym code mogę startować tylko w mastersach,nie mogę startować w zawodach kat. CIT i FIS,musiałbym dorobić licencję i wtedy byłaby kolizja.Kiedyś,gdy chciałem wystartować z samym code  w FiSach,pani z PZN,by mi odmówić, musiała pytać aż w Szwajcarii,bo nie spotkała się z taką sytuacją...

Cześć

I właśnie z powodu takich akcji jesteś jedną z osób, które szczerze podziwiam. Realizacja pasji w najpełniejszej formie.

Szacun.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

Bo jest to dozwolone regulaminem tych zawodów.Sporo osób z MPA ma to.Z samym code mogę startować tylko w mastersach,nie mogę startować w zawodach kat. CIT i FIS,musiałbym dorobić licencję i wtedy byłaby kolizja.Kiedyś,gdy chciałem wystartować z samym code  w FiSach,pani z PZN,by mi odmówić, musiała pytać aż w Szwajcarii,bo nie spotkała się z taką sytuacją...

Aaa okej

 

Sorka za offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie konferowałem z kolegami z ekip sportowych,galimatias w podejmowaniu decyzji jest totalny.Jedni wybierali się na halę do Druskiennik,oprócz obowiązku testu jeszcze przysłali im kosmiczne wytyczne sanitarne w lokalizacji i poruszaniu się.Drudzy proponują mi Sulden w przyszłym tygodniu,gdzie FiS code jest wymagany, ale są tam jeszcze zaległe mistrzostwa Włoch od poniedziałku,więc też nie wiadomo,co cię spotka.Trzeci jadą na szwedzki lodowiec..

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

Właśnie konferowałem z kolegami z ekip sportowych,galimatias w podejmowaniu decyzji jest totalny.Jedni wybierali się na halę do Druskiennik,oprócz obowiązku testu jeszcze przysłali im kosmiczne wytyczne sanitarne w lokalizacji i poruszaniu się.Drudzy proponują mi Sulden w przyszłym tygodniu,gdzie FiS code jest wymagany, ale są tam jeszcze zaległe mistrzostwa Włoch od poniedziałku,więc też nie wiadomo,co cię spotka.Trzeci jadą na szwedzki lodowiec..

Hala w Druskiennikach będzie zamknięta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, JC napisał:

Hala w Druskiennikach będzie zamknięta!

???Czy dla wszystkich?Po co by przysyłali ultrasurowe wymagania dla FiSu?Faktycznie na stronie mają taki komunikat,ale może to tylko dla pospólstwa,tak jak Sulda,która pisze o tym jasno?

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

(...) Trzeci jadą na szwedzki lodowiec..

Kabdalis? W tym roku słabiutko ze śniegiem o tej porze, tyle co udało się naśnieżyć 2 trasy z tego co widziałem na zdjęciach z ostatnich dni. Kadra Szwecji ostatnio tam trenowała przed slalomem w Levi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lski@interia.pl napisał:

???Czy dla wszystkich?Po co by przysyłali ultrasurowe wymagania dla FiSu?Faktycznie na stronie mają taki komunikat,ale może to tylko dla pospólstwa,tak jak Sulda,która pisze o tym jasno?

Important information!
After the introduction of quarantine throughout Lithuania,
Snow Arena is  suspending its activities.
We will be closed for 3 weeks from 7th of November.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Chrumcia napisał:

Wielkopolska Szkoła Narciarska trenuje teraz na Kaunertalu, a TreningiNaTyczkach pojechały do Soldy - na ich FB w relacjach dzisiaj widziałam, a znajomy mi pisal że ma pozwolenie na 2 lodowce i pozwolenie od pzn(amator), ale nie wnikalam w szczegóły....🤔🤔🤔

Z tymi pierwszymi to dziwne,bo Austria wydawała się być zamknięta na amen,do drugiego chcę się dołączyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2020 o 18:12, lski@interia.pl napisał:

Z tymi pierwszymi to dziwne,bo Austria wydawała się być zamknięta na amen,do drugiego chcę się dołączyć...

Otwierajcie już ten klub. Jak jakaś szkółka może to "elitarny" klub forumowy "skionline race team" też wpuszczą. :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Wyjazdy w Alpy obostrzenia, przepisy dotyczące COVID-19 ?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...