Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy jest sens, planować już dziś sezon 20/21 ?


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Jeeb napisał:

ze skipasem ?

Bez przesady :D Choć życzyłbym sobie tego.

Generalnie jak porównuję koszta do poprzedniego wyjazdu z ABC Holiday do Monclassico (hotel baaardzo słaby, jedzenie dobre, 15min skibusem do Daolasy, jeden skipass na Madonnę rozszerzony, a drugi sama Folga-Marill), to wychodzi bardzo podobnie, a będę (mam nadzieję) niemalże na stoku, ale będę musiał sobie ogarnąć żarcie we własnym zakresie plus dojazd własny (chyba zaleta).

Edytowane przez Olgierd
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Olgierd napisał:

Bez przesady :D Choć życzyłbym sobie tego.

Przypomniało mi się teraz po wpisie @Jeeb , że nieraz można upolować dobre okazje na snowtrex.pl, często mają właśnie noclegi ze skipassem oraz dojazdem własnym. Ja akurat z nimi styczności nigdy nie miałem, ale dużo osób korzysta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pawelb91 napisał:

że nieraz można upolować dobre okazje na snowtrex.pl, często mają właśnie noclegi ze skipassem oraz dojazdem własnym. Ja akurat z nimi styczności nigdy nie miałem, ale dużo osób korzysta.

raz mi się udało w grudniu Tignes za 199 euro od osoby ze skipasem

w terminie 9-16 stycznia można też znaleźć nawet w dużych francuskich ośrodkach przyzwoite 6 osobowe apartamenty (z basenem)

za 600 euro  

Edytowane przez Jeeb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Jeeb napisał:

raz mi się udało w grudniu Tignes za 199 euro od osoby ze skipasem

w terminie 9-16 stycznia można też znaleźć nawet w dużych francuskich ośrodkach przyzwoite 6 osobowe apartamenty (z basenem)

za 600 euro  

Zapisuję i muszę  zapamiętać. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pawelb91 napisał:

Przypomniało mi się teraz po wpisie @Jeeb , że nieraz można upolować dobre okazje na snowtrex.pl, często mają właśnie noclegi ze skipassem oraz dojazdem własnym. Ja akurat z nimi styczności nigdy nie miałem, ale dużo osób korzysta.

Ja wyczytałem niemało złego o snowtrex i innych podobnych firmach. W skrócie ludzie chwalą, że wyjazdy są bardzo udane o ile niczego od firmy nie chcemy. Bo już pomoc organizacyjna w wypadku gdy coś nam nie pasuje lub możliwości anulowania wyjazdu w praktyce wychodzą fatalnie, tzn. użeranie się przy telefonie z supportem, żeby ktoś kiwnął palcem.

Przynajmniej jak wszystko sam zorganizuję i coś przy tym zawalę to mam pretencje tylko do siebie.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JC napisał:

Ja planuję wyjazd na lodowiec. Rezerwację zrobiłem przez booking.com i nie przejmuję się ewentualnymi ograniczeniami w ruchu lub kiepska pogodą, bo mogę odwołać wyjazd na dwa dni przed przyjazdem bez ponoszenia żadnych kosztów. W dzisiejszych czasach to jedno z lepszych rozwiązań.

Lepsze rozwiązanie to kontakt z właścicielem. Rezerwacja bez zaliczki i ewentualne bezproblemowe odwołanie. Za inne rzeczy zapłacisz mastercard🙃

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jeeb napisał:

polecam zainstalować sobie appke bookingu na smartfonie, niektóre objekty są wtedy tańsze.

A ja polecam rezerwacji dokonywać na bookingu przez stronę Skionline. W ten sposób możemy wspierać miejsce, w którym się spotykamy - ceny są takie same jak bezpośrednio na stronie rezerwacyjnej, a @JC ma za takie zadziałanie niewielkie granty, które wspierają portal.

Ja tak robię i zachęcam innych do klikania bookingu przez stronę Skionline 🙂👍

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jeeb napisał:

polecam zainstalować sobie appke bookingu na smartfonie, niektóre objekty są wtedy tańsze.

Jeżeli klikniesz na komórce w link do booking.com z mojej strony, to będzie super. Otworzy Ci się strona lub aplikacja, a ja otrzymam drobne wsparcie.

28 minut temu, marboru napisał:

A ja polecam rezerwacji dokonywać na bookingu przez stronę Skionline. W ten sposób możemy wspierać miejsce, w którym się spotykamy - ceny są takie same jak bezpośrednio na stronie rezerwacyjnej, a @JC ma za takie zadziałanie niewielkie granty, które wspierają portal.

Ja tak robię i zachęcam innych do klikania bookingu przez stronę Skionline 🙂👍

Mariusz bardzo dziękuję!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, marboru napisał:

A ja polecam rezerwacji dokonywać na bookingu przez stronę Skionline. W ten sposób możemy wspierać miejsce, w którym się spotykamy - ceny są takie same jak bezpośrednio na stronie rezerwacyjnej, a @JC ma za takie zadziałanie niewielkie granty, które wspierają portal.

Ja tak robię i zachęcam innych do klikania bookingu przez stronę Skionline 🙂👍

Dużo rezerwuję z bookingu i ciągle zapominam,że można przez stronę...

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 14:34, pawelb91 napisał:

Pierwsze śliwki robaczywki :)

W Tatrach zostaje trzeci śnieg, może tam też? 

Śnieg po pierwszym późno wrześniowym całkiem solidnym moim zdaniem ataku zimy już zdążył spłynąć, przynajmniej do wysokości 2300m n.p.m. nie jest biało. Jednak w najbliższy Weekend wg. prognoz szykuje się kolejny równie solidny lub nawet nieco większy atak zimy. 

Zobaczymy, trochę mam stracha na tych moich letnich jeździć... ale niech się dzieje :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obostrzenia w kurortach podczas przerwy świątecznej. Niedługo projekt

- Zbliża się zima i procedury bezpieczeństwa na stacjach narciarskich będą jedną z fundamentalnych rzeczy dla Polaków. Na stoku mamy zachowany wielometrowy dystans społeczny, a z maseczkami to powinno być tym bardziej bezpieczne - mówił w programie "Money. To się liczy" Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. ....

https://www.money.pl/gospodarka/obostrzenia-w-kurortach-podczas-przerwy-swiatecznej-niedlugo-projekt-6564537578141825v.html

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, moruniek said:

Obostrzenia w kurortach podczas przerwy świątecznej. Niedługo projekt

- Zbliża się zima i procedury bezpieczeństwa na stacjach narciarskich będą jedną z fundamentalnych rzeczy dla Polaków. Na stoku mamy zachowany wielometrowy dystans społeczny, a z maseczkami to powinno być tym bardziej bezpieczne - mówił w programie "Money. To się liczy" Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. ....

https://www.money.pl/gospodarka/obostrzenia-w-kurortach-podczas-przerwy-swiatecznej-niedlugo-projekt-6564537578141825v.html

Rząd już "dla nas" pracuje.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi mignęła informacja o wywiadzie, z którymś z ministrów, lub viceministrów na temat przygotowywanych wytycznych odnośnie otwarcia ON w Polsce w okresie świąteczno-noworocznym. Przygotowywują jakieś akty prawne. Niestety nie mogę tego znaleźć i zalinkować. 

Wywiad był chyba z dzisiaj.

 

Edytowane przez Gerald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...